SERRAPEPTASE 250 000 SPU, proteolytický enzym serrapeptáza 60 kapslí na 60 dní

174 hodnocení
Značka: FOR LONG LIFE

Serrapeptáza při zánětu a na imunitu

Enzym serrapeptáza podle přírodní medicíny rozkládá mrtvé tkáně, krevní sraženiny, cysty, usazeniny v cévách a pomáhá eliminovat zánětlivé látky (cytokiny) různých druhů. Tlumí bolest.

Serrapeptáza je proteolytický enzym na posílení imunity s výjimečnými protizánětlivými účinky. Jedná se pokročilou podporu mírnění zánětů. Chronický zánět vede k neustálému zvyšování cytokinů (zánětlivých bílkovin) v celém organismu. Nadměrné množství cytokinů může závažně poškodit zdraví a vést ke vzniku několika závažných onemocnění.

Serrapeptáza se používá v USA, Japonsku a  některých částech Evropy s výbornými výsledky pro podporu léčby kromě zánětů i např. artritidyosteoporózy, migrény, kardiovaskulárních onemocnění, vysokého krevního tlaku atd. již více než 25 let.

Kapsule v SERRAPEPTASE jsou entericky potažené, což znamená že se jejich enterosolventní povlak rozpouští nikoliv v žaludku působením žaludečních kyselin ale až ve střevě, kde je správné místo a  čas na  absorpci enzymu, a tím je jeho potence maximálně zachována.

Přečtěte si podrobnosti.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení
990 Kč / ks
SERRAPEPTASE 250 000 SPU, proteolytický enzym serrapeptáza 60 kapslí na 60 dní
174 hodnocení
Značka: FOR LONG LIFE
serrapeptaza na zanety
Vegan
4,5 174 hodnocení

Podrobnosti

Doplněk stravy pro posílení imunity a podporu při zánětů

Serrapeptáza se používá k podpoře léčby zánětu, snižuje bolest a otok, urychluje proces hojení a podporuje imunitní systém. Má čistící účinek, pomáhá vázat těžké kovy a pomáhá eliminovat toxiny z těla. Její pozitivní účinky jsou klinicky potvrzeny při léčbě široké škály zdravotních problémů.

Serrapeptáza je protizánětlivý enzym

Serrapeptáza je, stejně jako některé jiné proteolytické enzymy, známá svými účinky při léčbě bolesti a zánětu. Některé výzkumy v Evropě a Japonsku ukazují, že serrapeptáza je vůbec nejúčinnějším proteolytickým enzymem pro eliminaci zánětu. Kromě toho může také snížit riziko infekcí, zabránit vzniku krevních sraženin a zmírnit některá chronická onemocnění dýchacích cest. A má mnoho dalších výhod pro vaše zdraví. Serapeptáza je jedním z nejpracovitějších enzymů ve vašem organizmu, který vám může pomoci zachovat si zdraví a zůstat aktivní po dlouhou dobu. Je to též váš výjimečný průvodce a pomocník pro zdravé stárnutí.

Serrapeptáza je proteolytický enzym. Co to znamená?

Serrapeptáza je proteolytický enzym, který štěpí proteiny na menší složky - aminokyseliny, které spouští množství procesů v celém organizmu. Proteáza je enzym, který katalyzuje (zvyšuje rychlost) proteolýzu - rozklad proteinů na menší polypeptidy nebo jednotlivé aminokyseliny. Proteázy se podílejí na mnoha biologických funkcích, včetně trávení požitých proteinů, katabolismu proteinů (rozklad starých proteinů) a buněčné signalizaci. Bez proteázy by proteolýza byla velmi pomalá a trvala stovky let. Proteázy lze nalézt ve všech formách života a virech.
Enzymy jsou obecně sloučeniny, které řídí rychlost, jakou probíhají životně důležité procesy vašeho těla. Enzymy však dělají víc než trávení jídla. Enzymy jsou nezbytné pro hojení, ochranu před bakteriemi, udržení zánětu pod kontrolou a udržení vašeho těla ve špičkové kondici.

01. Protizánětlivé účinky serrapetázy

Zánět je v zásadě reakce organismu na zranění, určitou nemoc nebo operaci. Serrapeptáza je schopna redukovat zánětlivé buňky v postiženém místě. Inhibuje také sloučeniny vyvolávající bolest, a tím snižuje bolest (její závažnost a také intenzitu) a snižuje také produkci hlenu - oba běžné příznaky zánětu.
Tato supersíla serapeptase také pomáhá při úlevě od chronických respiračních onemocnění, jako je chronická obstrukční plicní nemoc (včetně bronchitidy), astma a plicní hypertenze, protože dokáže odstranit hlen a snížit zánět plic.

02. Serrapeptáza pomáhá v boji proti infekcím

Bakterie se mohou spojit a vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, která funguje jako štít proti antibiotikům a umožňuje bakteriím rychle růst a způsobit infekci. Serrapepatse dokáže inhibovat tvorbu této bariéry (biofilmu) a tím zvýšit účinnost antibiotik. Kombinace serrapeptázy a antibiotik byla také účinná při léčbě infekcí, které se staly rezistentními vůči účinkům antibiotik.

03. Serrapeptáza může pomoci při léčbě a prevenci aterosklerózy

Bylo zjištěno, že serrapeptáza je také schopna rozkládat mrtvou nebo poškozenou tkáň a fibrin (tvrdý protein) v krevních sraženinách. Může to být trumf při léčbě a prevenci mrtvice nebo infarktu, protože může rozpustit plak ve vašich cévách nebo rozpustit přímo krevní sraženiny.
Serrapeptáza vám pomáhá předcházet infarktu.

04. Serrapeptáza může hojit jizvy

Serrapeptáza rozpouští fibrin, tvrdý protein, který tvoří jizvovou tkáň. Poslední výzkumy naznačují, že vyšší dávky serrapeptázy mohou snížit zjizvení. Menší jizvy vám pomohou udržet lepší rozsah pohybu a učinit jizvu o něco méně nápadnou.

05. Serrapeptáza pomáhá vám při zdravém stárnutí

Proces stárnutí je přirozená část vývoje organismu, ale předčasné nebo zrychlené stárnutí normální není. Chcete-li něco udělat s předčasným stárnutím a se všemi onemocněními, která jsou obvykle spojeny se stárnutím, musíte předcházet zahušťování krve, tvorbě fibrotických tkání, chronickým zánětům a oslabení imunitního systému. Se serrapeptázou lze lépe bojovat proti všem uvedeným problémům.

Věděli jste ...

Serrapeptáza ve formě doplňku stravy je vyrobena ze Serratie, bioaktivní skupiny bakterií, které se vyvíjejí v procesu, který umožňuje bourci morušovému stát se motýlem. Serratia jsou nezbytné pro přežití bource morušového. Poté, co splete hedvábný zámotek a začne se transformovat do motýla, uvolní ze svého střeva bakterie Serratia. Serratia produkují serrapeptázu. Protože tento enzym štěpí bílkoviny, rozpouští hedvábný kokon a otevírají ho, aby se motýl mohl dostat na svět.

Zánět

Přečtěte si, jak si můžete pomoci při zánětu a jak mi předcházet v článku Jak se zbavit zánětu.

 


Upozornění

SERRAPEPTASE nemůže nahradit správné ošetření nařízené lékařem. Může však být použita jako vhodná doplňková léčba. 
Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, neužívejte tento přípravek bez pokynů a dohledu lékaře nebo lékaře. Před užíváním systémových enzymů se poraďte se svým lékařem, také pokud užíváte léky na ředění krve, trpíte poruchou krvácení nebo máte podstoupit operaci. Důvodem je to, že systémové enzymy čistí váš organismus a mohou ředit vaši krev.

Uchovávejte mimo dosah dětí a přímého o slunečního světla. Skladujte na suchém místě temperovaném na pokoj.

 

prirodni-produktPřírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany. Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

 

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

Složení

Enzym serrapeptaza, inulin, HPMC transparentní kapsle (Hypromelóza (INN), abstrakt z hydroxypropylmethylcelulosy - alternativa k živočišné želatině).


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky na zánět a bolest
Obsahuje: Enzymy, Serrapeptáza
Obsah: 60 kapslí
? Délka kúry: 60 dní
? Vhodný na: záněty, artritida, osteoporóza, migréna, kardiovaskulární onemocnění
? Vegan: ano
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Na ženské problémy Pelvic tool a na incontinenci
Tip Vegan Extra pro ženy Extra 50+
1 450 Kč

Doplněk stravy na inkontinenci, na ženské záněty a pro rekonstrukci a posílení močového systému ženy Díky imunitu podporujícím a antibakteriálním účinkům beta glukanů a...

PELV

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.