42 hodnocení

SERRAPEPTASE 250 000 SPU - enzym serrapeptáza na zánět, artritidu, imunitu

Epigenetický výživový doplněk proti zánětu a na imunitu

Serrapeptáza má schopnost rozkládat mrtvé tkáně, krevní sraženiny, cysty, usazeniny v cévách a eliminovat zánětlivé látky (cytokiny) různých druhů. Tlumí bolest.

Až 50 % všech úmrtí lze přičíst chorobám souvisejícím se záněty. Serrapeptáza je proteolytický enzym na posílení imunity s výjimečnými protizánětlivými účinky. Jedná se pokročilou podporu léčby zánětů. Chronický zánět vede k neustálému zvyšování cytokinů (zánětlivých bílkovin) v celém organismu. Nadměrné množství cytokinů může závažně poškodit zdraví a vést ke vzniku několika závažných onemocnění.

Serrapeptáza se používá v lékařské praxi v Evropě a v Asii s ohromujícími výsledky pro podporu léčby kromě zánětů i např. artritidyosteoporózy, migrény, kardiovaskulárních onemocnění, vysokého krevního tlaku atd. již více než 25 let.

Kapsule v SERRAPEPTASE jsou entericky potažené, což znamená že se jejich enterosolventní povlak rozpouští nikoliv v žaludku působením žaludečních kyselin ale až ve střevě, kde je správné místo a  čas na  absorpci enzymu, a tím je jeho potence maximálně zachována.

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: SERRA
Značka: FOR LONG LIFE
950 Kč / ks
Kategorie: Doplňky pro zvýšení imunity
Obsah: 60 kapslí na 60 dní
Země původu: USA
Vhodný na: záněty, artritida, osteoporóza, migréna, kardiovaskulárních onemocnění
Vegan: ano
serrapeptaza na zanety
Tip Vegan

Doplněk stravy pro posílení imunity a podporu léčby zánětů

Serrapeptáza se používá k léčbě zánětu, snižuje bolest a otok, urychluje proces
hojení a podporuje imunitní systém. Má čistící účinek, pomáhá vázat těžké kovy a
pomáhá eliminovat toxiny z těla. Její pozitivní účinky jsou klinicky potvrzeny při léčbě
široké škály zdravotních problémů:


Srdeční a cévní onemocnění
• Vysoký krevní tlak
• Diabetes typu II a diabetická neuropatie
• Osteoporóza
• Roztroušená skleróza
• Migréna a bolesti hlavy
• Cystická fibróza prsu
• Zánět kloubů, artritida, revmatoidní artritida
• Záněty horních a dolních cest dýchacích
• Záněty různých druhů
• Střevní onemocnění
• Astma
• Úrazy a sportovní zranění
• Očištění těla od toxinů

Serrapeptáza: protizánětlivý enzym

Serrapeptáza je, stejně jako některé jiné proteolytické enzymy, známá svými účinky při léčbě bolesti a zánětu. Některé výzkumy v Evropě a Japonsku ukazují, že serrapeptáza je vůbec nejúčinnějším proteolytickým enzymem pro eliminaci zánětu. Kromě toho může také snížit riziko infekcí, zabránit vzniku krevních sraženin a zmírnit některá chronická onemocnění dýchacích cest. A má mnoho dalších výhod pro vaše zdraví. Serrapeptáza je jedním z nejpracovitějších enzymů ve vašem organizmu, který vám může pomoci zachovat si zdraví a zůstat aktivní po dlouhou dobu. Je to též váš výjimečný průvodce a pomocník pro zdravé stárnutí.

Serrapeptáza je proteolytický enzym. Co to znamená?

Serrapeptáza je proteolytický enzym, který štěpí proteiny na menší složky - aminokyseliny, které spouští množství procesů v celém organizmu. Proteáza je enzym, který katalyzuje (zvyšuje rychlost) proteolýzu - rozklad proteinů na menší polypeptidy nebo jednotlivé aminokyseliny. Proteázy se podílejí na mnoha biologických funkcích, včetně trávení požitých proteinů, katabolismu proteinů (rozklad starých proteinů) a buněčné signalizaci. Bez proteázy by proteolýza byla velmi pomalá a trvala stovky let. Proteázy lze nalézt ve všech formách života a virech.
Enzymy jsou obecně sloučeniny, které řídí rychlost, jakou probíhají životně důležité procesy vašeho těla. Enzymy však dělají víc než trávení jídla. Enzymy jsou nezbytné pro hojení, ochranu před bakteriemi, udržení zánětu pod kontrolou a udržení vašeho těla ve špičkové kondici.

 

01. Protizánětlivé účinky serrapetázy

Zánět je v zásadě reakce organismu na zranění, určitou nemoc nebo operaci. Serrapeptáza je schopna redukovat zánětlivé buňky v postiženém místě. Inhibuje také sloučeniny vyvolávající bolest, a tím snižuje bolest (její závažnost a také intenzitu) a snižuje také produkci hlenu - oba běžné příznaky zánětu.
Tato supersíla serrapeptázy také pomáhá při úlevě od chronických respiračních onemocnění, jako je chronická obstrukční plicní nemoc (včetně bronchitidy), astma a plicní hypertenze, protože dokáže odstranit hlen a snížit zánět plic.

02. Serrapeptáza pomáhá v boji proti infekcím

Bakterie se mohou spojit a vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, která funguje jako štít proti antibiotikům a umožňuje bakteriím rychle růst a způsobit infekci. Serrapepatse dokáže inhibovat tvorbu této bariéry (biofilmu) a tím zvýšit účinnost antibiotik. Kombinace serrapeptázy a antibiotik byla také účinná při léčbě infekcí, které se staly rezistentními vůči účinkům antibiotik.

03. Serrapeptáza může pomoci při léčbě a prevenci aterosklerózy

Bylo zjištěno, že serrapeptáza je také schopna rozkládat mrtvou nebo poškozenou tkáň a fibrin (tvrdý protein) v krevních sraženinách. Může to být trumf při léčbě a prevenci mrtvice nebo infarktu, protože může rozpustit plak ve vašich cévách nebo rozpustit přímo krevní sraženiny.
Serrapeptáza vám pomáhá předcházet infarktu.

04. Serrapeptáza může hojit jizvy

Serrapeptáza rozpouští fibrin, tvrdý protein, který tvoří jizvovou tkáň. Poslední výzkumy naznačují, že vyšší dávky serrapeptázy mohou snížit zjizvení. Menší jizvy vám pomohou udržet lepší rozsah pohybu a učinit jizvu o něco méně nápadnou.

05. Serrapeptáza pomáhá vám při zdravém stárnutí

Proces stárnutí je přirozená část vývoje organismu, ale předčasné nebo zrychlené stárnutí normální není. Chcete-li něco udělat s předčasným stárnutím a se všemi onemocněními, která jsou obvykle spojeny se stárnutím, musíte předcházet zahušťování krve, tvorbě fibrotických tkání, chronickým zánětům a oslabení imunitního systému. Se serrapeptázou lze lépe bojovat proti všem uvedeným problémům.

Věděli jste ...

Serrapeptáza ve formě dopl%nku stravy je vyrobena ze Serratie, bioaktivní skupiny bakterií, které se vyvíjejí v procesu, který umožňuje bourci morušovému stát se motýlem. Serratia jsou nezbytné pro přežití bource morušového. Poté, co splete hedvábný zámotek a začne se transformovat do motýla, uvolní ze svého střeva bakterie Serratia. Serratia produkují serrapeptázu. Protože tento enzym štěpí bílkoviny, rozpouští hedvábný kokon a otevírají ho, aby se motýl mohl dostat na svět.
 

Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

Nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

 

Zánět

Až 50 % všech úmrtí lze přičíst chorobám souvisejícím se záněty

Chronické záněty snižují kvalitu vašeho života, mohou urychlit stárnutí a nástup onemocnění souvisejících s vyšším věkem

Zánět může mít různý původ, příčinu, projevy, typ, dobu léčby, týkat se může různých orgánů a tkání.

Akutní zánět

O některých zánětech víte hned, neboť se projevují velmi typicky a více či méně vás zjevně potrápí - jde o  takzvaně akutní zánět. Léčba může být symptomatická a cílená nebo se může zaměřit rovnou na příčinu. 

Typicky se akutní zánět projevuje bolestí, zarudnutím, případně tvorbou hlenu a otoky, rýmou, kašlem apod.

Chronický zánět

Jiný zánět může být skrytý, bez zjevných příznaků nebo s mírnými, nejasnými příznaky.  Pak jde většinou o chronický zánět, který dlouhodobě vysiluje organismus, může poškozovat DNA, může přidávat kila a ničit psychiku. A může být zákeřný a nebezpečný. Často totiž ani nemusíte ani vědět, že chronický zánět máte. Může začít bez zjevné příčiny a může trvat i roky.

Zákeřnost chronických zánětů tkví zejména v tom, že v průběhu času mohou poškodit vaši DNA. Poškozená DNA může vést k srdečním chorobám, rakovině či jiným závažným poruchám zdraví a způsobovat předčasné stárnutí ve smyslu dřívějšího nástupu nemocí, které jinak bývají spojené s vyšším věkem.

Imunitní odpověď na chronický zánět

Reakce imunitního systému na chronický zánět se liší od reakce na zánět akutní a probíhá na velmi nízké úrovni. 

Chronický zánět s nízkoúrovňovou imunitní odpovědí se může spustit po nedoléčené či špatně léčené infekci či v důsledku abnormální imunitní reakce. Obrovskou roli může sehrát i nezdravý životní styl, zejména obezita, nedostatek kvalitního spánku či vystavení toxinům z okolí.

 Jak cytokiny a zánět ničí vaše zdraví

Chronický zánět vede k neustálému zvyšování cytokinů (zánětlivých bílkovin) v celém organismu. Nadměrné množství cytokinů může závažně poškodit zdraví a vést ke vzniku několika závažných onemocnění. Může vést ke zrychlenému stárnutí a předčasnému nástupu seniorských onemocnění, ke vzniku autoimunitních onemocnění, jako je Crohnova choroba, lupus nebo diabetes prvního typu, k vývoji srdečních chorob, rakoviny, onemocnění ledvin a jater, neurodegenerativním poruchám a psychickým onemocněním, či dokonce k demenci a posttraumatické stresové poruše.

Oxidační stres přes záněty zrychluje stárnutí a nástup seniorských onemocnění

 Velmi významnou příčinou vzniku chronického zánětu bývá oxidační stres. Oxidační stres je způsoben nerovnováhou mezi volnými radikály (molekuly poškozující zdravou tkáň) a antioxidanty (látky eliminující a neutralizující odpadní produkty a toxiny).

Kromě tvorby zánětu oxidační stres poškozuje DNA, proteiny a tukové tkáně, což vede k urychlení biologického stárnutí organismu.

Produkt k Eliminace odpadních látek a toxinů - HMC.

Produkty ke zmírňování oxidačního stresu

Produkt ke Zpomalení projevů stárnutí - Light of Life.

Jak se zbavit chronického zánětu

Pro odstranění chronického zánětu je důležité odstranit jeho příčiny. Doléčit nedoléčené či chybně léčené infekce a významně posílit imunitu. Ruku v ruce s tím musí jít změna životního stylu směrem ke zdravému způsobu života. Jinak se vám může chronický zánět znovu vrátit a vše začít na novo. Přejděte na zdravější stravování, dopřejte si dostatek spánku, pravidelně se pohybujte, omezte kouření a najděte si způsob, jak minimalizovat stres a kontakt s toxiny.

Vyhýbejte se rafinovaným sacharidům, které mají tendenci zvyšovat záněty v těle. Rafinované sacharidy najdete v těchto potravinách:

  • pečivo z bílé mouky (včetně tmavého "celozrnného" pečiva z řetězců a velkopekáren) a bezlepkové pečivo, sladké pečivo, i domácí
  • sušenky, sladkosti, tyčinky (vč. těch ze zdravé výživy), chipsy
  • tortily
  • těstoviny (včetně kuskusu či bulguru)
  • bílá rýže
  • strouhanka
  • extrudáty (křupky, cornflakes, cereálie, pufované výrobky, instantní dětské kašičky, včetně mixit kaše, instantní kaše ze zdravé výživy)
  • krupice
  • sladidla - všechny druhy cukrů a sirupů obsahujících sacharidy

 

Diagnostika zánětu

Zánět se v krvi projevuje jako:

• Zvýšená hladina senzitivního CRP (dnes nejčastější diagnostika)

• Zvýšená hladina homocysteinu

• Zvýšená sedimentace

• Zvýšená hladina feritinu

• Snížená hladinu vitaminu D

• Zvýšená hladina krevního tuku

• Zvýšená ainterleukinu 6

 

Zánětlivá onemocnění

Zánět může postihnout praktickou každou lidskou tkáň, každý orgán. 

Zánětlivá onemocnění zahrnují širokou škálu zdravotních poruch a stavů, které jsou charakterizovány zánětem. Příkladem alergie, astma, autoimunitní onemocnění, celiakie, glomerulonefritida, hepatitida, zánětlivé onemocnění střev, fibromyalgie, roztroušená skleróza, lupus, revmatoidní artritida a všechny ostatní nemoci s koncovkou - tida případně -tis. Ano, ve všech těchto případech jde o zánět některé lidské tkáně, který způsobuje další komplikace.

 

Chronická zánětlivá onemocnění

Chronická zánětlivá onemocnění způsobují, že vaše tělo reaguje přehnaně a v některých případech samo na sebe útočí.

Například u roztroušené sklerózy napadá imunitní systém vašeho těla nervové povlaky. To ztěžuje průchod nervových signálů. Může se vám točit hlava nebo můžete ztrácet rovnováhu zvláště při chůzi.

I v případě inzulinové rezistence může mít zánět vliv na stav nemoci. Inzulin pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi. Zánět může ovlivnit, jak dobře funguje váš inzulín. Zatím není jasné, proč. Inzulínová rezistence může vést k vysoké hladině cukru v krvi. To může poškodit vaše nervy a cévy. Mohlo by to také vést k cukrovce.

Někdy může váš imunitní systém mylně napadat a zaněcovat vaše svaly (myositida). To by mohlo začít odbourávat svalová vlákna a oslabovat vás. Obvykle se tak děje pomalu, nejčastěji v oblasti trupu, ramen a boků. 

Zánětlivé onemocnění střev neboli IBD má dvě hlavní formy: ulcerózní kolitidu a Crohnovu chorobu. V obou případech váš imunitní systém reaguje přehnaně a způsobuje zánět vašeho tlustého a tenkého střeva. To se může projevovat průjmem, nevolností, bolestí kloubů, horečkou a kožní vyrážkou.

U ankylozující spondylitidy chronický zánět obvykle útočí na páteř. Někdy zasáhne vaše boky, krk, kolena nebo hrudník. Zvláště ráno můžete mít bolesti a ztuhlou dolní části zad. 

Únava je jeden z typických příznaků dlouhodobého zánětu a vůbec běžný symptom zánětlivých onemocnění, jako je fibromyalgie, roztroušená skleróza, lupus a revmatoidní artritida. 

 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí a přímého o slunečního světla. Skladujte na suchém místě temperovaném na pokoj.

SERRAPEPTASE nemůže nahradit správné lékařské ošetření nařízené lékařem. Může však být použita jako vhodná doplňková léčba. 
Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, neužívejte tento přípravek bez pokynů a dohledu lékaře nebo lékaře. Před užíváním systémových enzymů se poraďte se svým lékařem, také pokud užíváte léky na ředění krve, trpíte poruchou krvácení nebo máte podstoupit operaci. Důvodem je to, že systémové enzymy čistí váš organismus a mohou ředit vaši krev.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: