Jak se zbavit problémů s prostatou nebo inkontinence

Co pomáhá na prostatu nebo inkontinenci - alternativy z přírodní lékárny

S postupujícím věkem dochází k namáhání a poškození stěn močových cest, stejně jako u ostatních tkání vašeho organismu. Těmito poškozeným stěnami může pronikat do okolních tkání moč a způsobovat zde záněty (záněty prostaty, ženské záněty).

  • Problémy s prostatou jsou nejčastěji způsobeny únikem moči do okolních tkání, kde způsobuje zánětlivé reakce, vč. otoků a podobných problémů.
  • Inkontinence je velmi častý problém žen s poškozenými stěnami močových cest - po porodu, po infekcích, po operacích a u seniorek.

Pro účinné řešení těchto problémů musíte:

  • potlačit záněty
  • podpořit rekonstrukci namáhaných nebo poškozených stěn močových cest
  • zlepšit mikrocirkulaci krve v postižených oblastech pro lepší zásobení živinami a kyslíkem a odvod toxinů a metabolitů ze zánětu pro lepší hojení
  • podpořit imunitu a vlastní antioxidační kapacity vašeho těla

Tyto vaše cíle při řešení prostaty a inkontinence můžete podpořit bylinkami a betaglukany z léčivých hub. Velmi se také hodí a u našich zákazníku osvědčilo přidat probiotka.

Které bylinky pomáhají na prostatu a inkontinenci

Tužebník jilmový

Tužebník jilmový je luční květina, hojně rozšířená v Evropě a západní Asii. Mezi účinné látky v tužebníku patří silice, flavonoidy, fenolové glykosidy, kyselina salicylová (chemická látka používaná k výrobě aspirinu) a třísloviny. Podle přírodní medicíny zmírňuje zažívací potíže, má diuretické vlastnosti, které jsou užitečné při onemocněních souvisejících se zadržováním vody, močovým měchýřem a ledvinovými potížemi. Vysoký obsah salicylátů snižuje horečku prostřednictvím pocení a čerstvé květy mohou vyvolat pocení. Používá se k přírodní léčbě zánětlivých stavů včetně dny, revmatismu, artritidy zvětšení prostaty.

Přeslička rolní

Přeslička rolní je bylinka, jejíž užití v přírodní medicíně sahá až do starověkých římských a řeckých dob. Tradičně se používala k zastavení krvácení, řešení infekcí močových cest, hojení vředů a ran a léčbě tuberkulózy a ledvinových problémů.

Přeslička obsahuje křemík, který pomáhá posilovat kosti. Z tohoto důvodu se v přírodní medicíně doporučuje přeslička na řešení osteoporózy. Přeslička rolní se tradičně používá též jako diuretikum (pomáhá zbavit tělo přebytečných tekutin zvýšením odvodem moči). Jedna studie zkoumala používání přesličky u lidí, kteří měli v anamnéze ledvinové kameny z kyseliny močové. Jiné studie naznačují, že přeslička má antioxidační vlastnosti a může inhibovat růst rakovinných buněk.

Růže šípková

Šípková růže je hojně rozšířená divoká rostlina, která byla a je v tradiční přírodní medicíně používána pro přírodní léčbu široké škály nemocí včetně infekcí močových cest (díky inhibitoru ureázy) rakoviny prostaty (díky účinkům na anti-histon acetyltransferázu). Terapeutický potenciál růže šípkové je založena na jejích antioxidačních účincích spojených s obsaženými fytochemikáliemi - mimo jiné kyselina askorbová, fenoly a mastné kyseliny. V posledních několika letech se zájem o šípkovou růži zvýšil díky nedávným výzkumům její aplikace na léčbu nemocí kůže, poruchu jater, ledvin, průjem, zánětlivá onemocnění, artritidu, diabetes, hyperlipidémie, obezitu, rakovinu a prevenci a léčbu různých poruch souvisejících s oxidativním stresem.

Jak pomáhají betaglukany na prostatu a inkontinenci

Betaglukany zlepšují imunitu, kontrolu hladiny glukózy v krvi, inzulínovou rezistenci a hladinu cholesterolu.

Bylo zjištěno, že betaglukany regulují imunitní systém při jejich průchodu střevním traktem. Některé z nich dokonce interagují s imunitními buňkami a přímo stimulují imunitní systém. Mezi polysacharidy, které působí jako imunostimulanty, bylo zjištěno, že beta glukany jsou nejúčinnější proti infekčním chorobám a rakovině.

Úloha beta glukanů z kvasinek, hub a mořských řas jako biologických imunomodulátorů byla v posledních 40 letech dobře zdokumentována. Studie ukazují, že mohou zvýšit citlivost a funkci imunitních buněk, stimulovat humorální i buněčnou imunitu. Mohou zvýšit funkční aktivitu makrofágů a aktivovat antimikrobiální aktivitu mononukleárních buněk a neutrofilů.

O betaglukanech se můžete více dočíst zde.

Probiotika pro lepší stav močových cest

Probiotika samy o sobě pomáhají vaší imunitě ozdravěním vašeho mikrobiomu (osídlení střev prospěšnými bakteriemi). Zdravá střevní mikroflóra pak navíc pomůže k lepší efektivitě betaglukanů. Aby byl efekt probiotik maximální, potřebují dostávat správné “palivo” - tomuto palivu se říká prebiotka.

O probioticích si více přečtěte zde.

Ve FOR LONG LIFE vše výše uvedené namíchali do jednoho produktu a 30denní kúry na prostatu a inkontinenci ve správných poměrech, zvlášť přizpůsobených pro muže a zvlášť pro ženy.

 

PROSTATOOL, na problémy s prostatou a inkontinenci

Na PROSTATOOL

Doplněk na prostatu

PELVICTOOL, při inkontinenci a na ženské záněty

Na PELVICTOOL

Doplněk na inkontinenci

 

Další produkty na močové cesty

Další produkty na záněty

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení