Telefony a mobilní telefony pro seniory a nedoslýchavé

Nejprodávanější

telefon pro seniory nedoslychave duchodce
Extra 50+
1 500 Kč / ks
Skladem (E) (>3 ks)

Extra hlasitý tlačítkový mobil Telefon se snadným ovládáním ideální pro seniory a nedoslýchavé Snadno ovladatelný mobil v češtině se zesíleným vyzváněním i hlasem a dlouhou...

9611
1 položek celkem

Telefon vhodný pro seniory

Telefon pro seniory by měl mít několik funkcí a vlastností, které zohledňují specifické potřeby a schopnosti seniorů. Při výběru telefonu pro seniora si všímejte některých klíčových prvků, které by měl telefon pro seniory obsahovat:

Jednoduché ovládání

Telefon pro seniory by měl mít jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní. Velká a dobře čitelná písmena na displeji, přehledné ikony a snadno dostupná tlačítka usnadňují ovládání pro seniory s omezeným zrakem nebo zhoršenou jemnou motorikou.

Menu v češtině

Pro seniora je obrovskou pomocí, pokud má jeho telefon menu v češtině.

Velký a jasný displej

Displej telefonu pro seniora by měl být dostatečně velký a jasný, aby bylo snadné číst texty a ikony. Kontrastní barvy a nastavitelné podsvícení jsou také výhodou pro lepší viditelnost.

Snadné volání a přijímání hovorů

Telefon pro seniora by měl mít velká tlačítka pro snadné vytočení a přijetí hovoru. Funkce rychlé volby nebo přednastavené kontakty umožňují seniorům snadno kontaktovat své nejbližší.

Hlasitý reproduktor a hlasitý hands-free režim

Kvalitní reproduktor s dostatečnou hlasitostí je důležitý pro seniory se zhoršeným sluchem. Hlasitý hands-free režim umožňuje pohodlné telefonování bez nutnosti držet telefon u ucha.

Notifikační světla a vibrace

Telefon by měl mít viditelné notifikační světlo nebo funkci vibrace, která upozorní uživatele na příchozí hovor, zprávu nebo upozornění i v případě, že neslyší zvukové signály.

Snadné posílání a příjem zpráv

Uživatelsky přívětivá klávesnice nebo možnost dotykového psaní umožňuje snadné vytváření a odesílání textových zpráv. Funkce prediktivního textu nebo automatického vyplňování mohou usnadnit psaní pro seniory s omezenou pohyblivostí prstů.

Notifikační tlačítka pro naléhavé situace

Telefon pro seniory by měl mít snadno dostupná notifikační (SOS) tlačítka, která umožňují rychlé volání na tísňová čísla (například pro zdravotní pohotovost).

telefon-mobil-pro-seniory-nedoslychave

13 000+ odběrných míst
Více než 13 000 odběrných míst
Zásilku si můžete nechat doručit na více než 13tis. odběrných míst.
Doprava po Česku od 3 000 Kč zdarma se Zásilkovnou
Doprava od 3 500 Kč zdarma
Doprava po Česku je při doručení na výdejnu Zásilkovny od 3 500 Kč zdarma.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.