3 hodnocení

PELVICTOOL, na ženské záněty a při inkontinenci (na 30 dní, 120 kapslí)

Doplněk stravy na inkontinenci, na ženské záněty a pro rekonstrukci a posílení močového systému ženy

120 tabletek

Díky imunitu podporujícím a antibakteriálním účinkům beta glukanů a triterpenů z léčivých hub pomáhá eliminovat únik moči do lidské tkáně a odstranit zánětlivé reakce s tím spojené.

  • Pomáhá při ženských zánětech
  • Pomáhá při inkontinenci
  • Podporuje rekonstrukci stěn močových cest
  • Pomáhá zlepšit mikrocirkulaci krve v postižených oblastech

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Můžeme doručit do:
4.10.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: PELV
Značka: FOR LONG LIFE
1 120 Kč / ks

PELVICTOOL VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK

Doplněk stravy pro ženy s inkontinencí a spojenými problémy

Beta glukany a triterpeny z léčivých hub v PELVICTOOLU mají imunitní a antibakteriální účinek. To může pomoci eliminovat únik moči do lidské tkáně a odstranit zánětlivé reakce s ní spojené.

Látky obsažené PELVICTOOL jsou zaměřeny na rekonstrukci a posílení močového systému, zejména močové trubice. Může se jednat o řešení prevence nebo řešení již existujících problémů žen s inkontinencí (únikem moči), zejména u starších pacientek.

Unikátní zpracování makromolekulární struktury produktu podpuje posílení přirozené vlastní imunitní odpovědi a léčivých schopností lidského těla.

Makromolekulární komplex přírodních protizánětlivých látek navázaných na přírodní nosiče slouží jako ideální sloučenina pro dodání nezbytných mikroživin a antioxidantů, aniž by způsobovaly nežádoucí vedlejší účinky nebo byly poškozeny během trávení.

SLOŽENÍ

Patentovaná směs: Meadowseet (Filipendula ulmaria). Psí růže (Rosa canina), přeslička (Equisetum arvense), beta-glukan 1,3 a 1,6 z léčivých hub
PROVEOTICS veganská probiotika! ** 1000 mg (obsahuje 11 kmenů a 12 miliard CFU) Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus Lactobacillus: paracasei, acidophilus, rhamnosus, bulgaricus, casei, fermentum, helveticus, plantarum, reuteri

PELVICTOOL neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

PELVICTOOL VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK nemůže nahradit správnou lékařskou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

Dávkování

4 tobolky denně 2 ráno a 2 večer

Jedno balení obsahuje: 
120 veganských tabletek pro užívání na 30 dní

Varování: Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Nenechávejte tento produkt na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

 

inkontinence-zenske-zanety-lecba

 

Inkontinence moči u žen

Víme, jak může být obtěžující až nesnesitelná, jak vás odvádí od životních radostí i každodenních povinností. Dokáže vás vyčerpat a trápit ačkoliv nejde o život ohrožující nemoc. Je úporná, zákeřná, nenáviděná. A postihuje aspoň jednou v životě až 5o % žen. Nejste v  tom samy.

Opravdu jde, bohužel, o velmi častý problém žen po porodu, po infekcích, po operacích a seniorek. Ale vážně v tom nejste samy - nejen, koho to trápí a sužuje. Ale i komu záleží na tom, aby vám bylo pomoženo.

Proto je tu PELVICTOOL.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: