LIGHT OF LIFE, pro zpomalení stárnutí 120 kapslí na 60 dní

7 hodnocení

Aktivátor telomerázy pro zpomalení důsledků stárnutí

S cykloastragenolem a kyselinou hyaluronovou

Moderní výživový doplněk pro zdravé a pomalejší stárnutí s cykloastragenolem, aktivátorem telomerázy.

Telomeráza je enzym, který dokáže navázat k věkem poškozeným koncovým ochranným částem chromozomů DNA (telomery) další opakující se části, a tím dosáhnout obnovení délky telomer.

Pomáhá ke zpomalení důsledků stárnutí, z vnějšku i uvnitř těla, díky výtažku z kořene kozince (Astragalus), který obsahuje complex astragalosidu IV, aktivní cykloastragenol s přídavkem kyseliny hyaluronové.

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

4 690 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení
LIGHT OF LIFE, pro zpomalení stárnutí 120 kapslí na 60 dní
7 hodnocení
doplněk stravy rekonvalescence (12)
Vegan Epigenetic Extra 50+

Detailní popis produktu

Moderní výživový doplněk pro zdravé stárnutí s cykloastragenolem, aktivátorem telomerázy

Vědecký výzkum ukázal, že základní příčinou stárnutí je zkracování telomer – ochranných koncových částí DNA na obou okrajích každého chromozomu. Zkracování telomer se dá předejít zdravou stravou a cvičením a zdravým životním stylem celkem, ale jen do určité míry. Nyní ale můžete napomoci prodloužení telomer díky aktivaci telomerázy.

Telomeráza je enzym, který dokáže navázat k chromozomům DNA další opakující se části, a tím dosáhnout obnovení délky telomer. A vy nyní můžete aktivovat vaši vlastní přirozenou telomerázu.

Základní složky

Základní složky Light of Life - Světla života pomáhají na cestě ke zpomalení důsledků stárnutí, vně i uvnitř těla. A to díky výtažku z kořene kozince (Astragalus), který obsahuje complex astragalosidu IV, aktivní cykloastragenol s přidáním kyseliny hyaluronové.

Obsah

120 gelových tabletek na 2 měsíce.

Upozornění

Jste-li těhotná, nebo užíváte pravidelně léky, konzultuje užívání Light of Life se svým ošetřujícím lékařem. Přerušte užívání, objeví-li se případné nežádoucí účinky a konzultujte je se svým lékařem. Neužívejte v kombinaci s glukokortikoidy, lithiem nebo léky na podporu imunitního systému (například po transplantaci orgánu). Udržujte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném, suchém místě.

SLOŽENÍ

ASTRAGALOSIDE IV COMPLEX – EXTRAKT Z KOZINCE BLANITÉHO – ASTRAGALUS MEMBRANACEUS

(Kozinec blanitý - běžně nazývaný kořen mladí a věčného života), rod z čeledi Fabaceae. Tato bylina má široké spektrum farmakologického využití, které zahrnují imunitní stimulaci, antibakteriální, protizánětlivé, hypotenzivní, hepatoprotektivní a vazodilatační účinky.

Kořen se především používá jako léčivo. Využití astragal výtažků k léčebným účelům se datuje před více než 4000 lety. Obsahuje následující látky: triterpenoidní saponiny (astragalosidy), flavonoidy, polysacharidy, fytosteroly, pigmenty, aminokyseliny, betain, cholin, nenasycené mastné kyseliny - linolin a kyselinu linolinovou.

Astragalosidy hrají rozhodující roli při imunostimulaci a to ve všech případech snížené funkce imunitního systému; podporují tvorbu T-lymfocytů. T-lymfocyty jsou druh leukocytů - bílých krvinek. Existuje více druhů T-lymfocytů, ale obecně můžeme říci, že jsou přírodní základ specifické (získané) buněčné imunity.

Další cykloartan saponiny se používají pro své virostatické účinky, například předchází replikaci genetické informace virů (virus DNA nebo RNA), čímž brání jejich množení v organismu. Podporují tvorbu interferonů, které byly objeveny v roce 1957 jako biomolekuly se silnou antivirovou aktivitou.

V tradiční asijské medicíně se Astragalus a především jeho aktivní látka astragalosid používá k regulaci imunitního systému pacientů po chemoterapii, nebo po ozáření zhoubných nádorů.  Tyto látky jsou schopny do jisté míry chránit kostní dřeň proti účinkům chemoterapie, ozařování, jedům a virům, které snižují imunitu.

Imunostimulační účinky této rostliny mohou být také používány při léčbě pacientů infikovaných virem HIV, který způsobuje AIDS. Léčivo má významný antidiuretický účinek a zároveň je schopna léčit záněty ledvin a "čistit" proteiny z moči (proteinurie).

Kromě toho kozinec blanitý rozšiřuje žíly a zvyšuje průtok krve v tkáních, a tak přispívá ke snížení nadměrného pocení (speciálně k tzv nočnímu pocení) a ke snížení krevního tlaku.

Snižuje tělesnou hmostnost, odvádí přebytečnou vodu z těla , reguluje hladinu cukru, uzavírá rány, které se jinak hojí příliš pomalu a zmírňuje dlouhodobý průjem.

AKTIVNÍ CYKLOASTRAGENOL JE SILNÝ ZÁKLAD ZDRAVÉHO STÁRNUTÍ

Prostřednictvím laboratorních výsledků publikovaných v časopise Journal of Immunology bylo prokázáno, že lze rozšířit proliferaci T buněk zvýšením aktivity telomerázy. Jednoduše řečeno, lidská somatická buňka má konečný počet dělení, když je dosažen limit, buňka se rozloží a odebere se z těla. Zkracování telomerů je jeden z hlavních mechanismů, které způsobují limit divizí spojených se stárnutím. Cykloastragenol je schopen zvýšit aktivitu telomerázy a tím prodloužit délku telomer. To pozastavuje stárnutí buňky.

KYSELINA HYALURONOVÁ  SILNÁ SLOŽKA PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY

Na univerzitě Toho v dermatologické laboratoři byla provedena dvojitě slepá studie na subjektech se suchou a drsnou pokožkou v průběhu čtyř týdnů.

Výsledky byly ohromující:

·       Výsledky měření vlhkosti v kůži ukázaly vyšší obsah vlhkosti.

·       Mikroskopické povrchy v kůži začaly ukazovat zvýšení hladkosti a významný pokles vrásek za období 4 týdnů.*

·       Zlepšení zraku

* Klinické účinky dietární kyseliny hyaluronové na suché a drsné kůži v Sato, Sakamoto, Odnaka, Yoshida, Urishibata Second Dermatology Laboratory, Medical School, Toho University.

Otázky a odpovědi

CO JE LIGHT OF LIFE?

Light of Life je kombinace přírodních a tělu vlastních sloučenin, které přispívají ke zpomalení procesu stárnutí.

JAK LIGHT OF LIFE V NAŠEM TĚLE FUNGUJE?

Stabilizovaná kompozice pronikne do buněčné membrány a aktivuje enzym v jádru, který udrží Vaše buňky mladé.

MŮŽEME ŘÍCI, ŽE LIGHT OF LIFE DOKÁŽE ZASTAVIT STÁRNUTÍ?

Úplné zastavení stárnutí je přehnané. Věčný život patří stále do světa snů, ale zpoždění procesu stárnutí se stalo realitou.

CO JSOU TELOMERY?

Telomery jsou koncové části chromozomů, které jsou nezbytné pro dělení buněk a při každé mitóze (buněčném dělení) se zkrátí.

CO JE TELOMERÁZA?

Telomeráza je enzym, který dokáže (ve většim množství) prodloužit telomery.

JAKÉ JSOU ROLE TELOMER A TELOMERÁZY V NAŠEM TĚLE?

Je to základní - a stárnutím klesající - systém, který rozhodne a Vaši životnosti. Může být ovlivněn správnou/nesprávnou výživou a cvičením, ale v první řadě zůstává primární postavení mezi starou a mladou buněčnou úrovní.

KDYŽ LIGHT OF LIFE VYŽIVUJE ZDRAVÉ BUŇKY, MŮŽE VYŽIVOVAT TAKÉ RAKOVINOTVORNÉ BUŇKY?

Rakovinotvorné buňky mají úplně jiný metabolismus. Sami sebe vyživují glykolýzou odmítnutím kyslíku. Také udržují telomery neporušené, aby mohly žít déle. Po 5 letech vědeckých diskusí a výzkumů není žádný důkaz o tom, že zvýšený enzym telomerázy by byl negativním faktorem. Na druhé straně: tím, že drží dobré buňky mladé a zdravé je pro rakovinotvorné buňky velmi obtížné najít nové oběti na šíření (metastáze).

PROČ KAŽDÝ ŘÍKÁ NĚCO JINÉHO O RAKOVINOTVORNÝCH BUŇKÁCH A TELOMERÁZE?

Bio lékařské a jisté genetické výzkumy nejsou matematická věda. Denně se objevují nové poznatky, které mírní ty bývalé. Toto je zdroj různých názorů.

JAK DLOUHO BYCH MĚL LIGHT OF LIFE UŽÍVAT?

Jedno balení je na dva měsíce (užívají se dvě tabletky denně). Poté se doporučuje měsíční pauza.

MÁ TO NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?

Ano, existuje mnoho pozitivních vedlejších účinků. Získáte mladistvý vzhled pro Váš věk, efektivnější spánek a budete se cítit více aktivní.

JAK DLOUHÁ JE DOBA PRVNÍCH POCITŮ ZMĚN?

První změny by jste měli pocítit po 3-4 týdnech. Samozřejmě musíte dobrat celé balení.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI LÉKEM A POTRAVINOVÝM DOPLŇKEM?

Lék je produkt pro Vaši léčbu v době nemoci, aby urychleně opravil Váš špatný stav. Doména lékařů a lékáren. Potravinový doplněk je produkt, který by měl být hlavně Vaše výživa. Kvůli moderním zásahům v zemědělství a přípravě jídel, musí být v některých přípdaech zařazen do Vašeho nutričního příjmu, aby jste zůstal zdraví. Doména vědců a licencovaných výživových poradců.

 

Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

Nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
? Hodí se: Ke zvýšení imunity, Na hubnutí, Pro dobrý krevní tlak, Ke zpomalení stárnutí, Ke snížení pocení, Pro zlepšení stavu pleti pokožky
Obsahuje: Aminokyseliny, Astragalosidy, Astragalus membranicus (Kozinec blanitý), Betain, Flavonoidy, Fytosteroly, Cholin, Kyselina hyaluronová, Kyselina linolinová, Linolin, Omega-6 mastné kyseliny
Obsah: 120 kapslí
Délka kúry: 60 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

100% přírodní epigenetické doplňky stravy s extrakty z léčivých hub a bylin bez přidané chemie a plnidel

Ruční výroba do veganských kapslí s karagenanem z červených mořských řas

Firma FOR LONG LIFE se od roku 2010 se zaměřuje na vývoj doplňků stravy pro lepší zdraví a životní styl, podporu imunity a zlepšování kvality života. Produkty FOR LONG LIFE jsou 100% přírodní, bezlepkové a veganské a zaměřují se na cílenou buněčnou výživu nechemickými látkami. Při jejich výrobě kombinují technologie 21. století se staletými znalostmi o rostlinách a houbách. Vědci a výzkumníci spojili své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinují znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, díky kterým je řešení některých běžně známých onemocnění a jejich příznaků podporováno produkty FOR LONG LIFE  s cílenou buněčnou výživou bez vedlejších účinků.

Unikátní technologické postupy při zpracování extraktů z bylin a léčivých hub zaručují nekompromisní funkci a kvalitu  produktů FOR LONG LIFE.

Produkty získaly v mnoha zemích nejvyšší možná ocenění. Např. Evropský kongres pro estetickou a anti-aging medicínu (AMEC) v ročníku 2016/2017 udělil Nejvyšší ocenění v kategorii „Nejlepší doplněk stravy proti stárnutí“ produktu „LIGHT OF LIFE“, doplňku s aktivátorem telomerázy z stragalus membranaceus, který je založen na pokročilém výzkumu oceněném Nobelovou cenou v oblasti fyziologie za objevy v medicíně založené na vědeckých poznatcích o lepším stárnutí.

 

GMP
(Good Manufacturing Practices) – dodržování nejvyšších standardů pro farmaceutické a potravinové provozy.

HPLC
Všechny aktivní ingredience produktů FOR LONG LIFE jsou nezávisle testovány na čistotu a bezpečnost.

BATCH TRANSPARENCY
Série laboratorních testů na náhodně vybraných baleních.

VEGAN PRODUCTS
Testováno na přítomnost látek živočišného původu.

CRUELTY-FREE
Žádný produkt nebyl testován na zvířatech.

USA LAB TESTED
Laboratoře  FOR LONG LIFE prošly náročnými testy třetích nezávislých stran.

Podobné produkty

ProVEGAN Astragalus Extract 90 tablet
Vegan
355 Kč
Skladem (2 ks)

Astragalus extrakt ve formě tablet jako doplněk stravy pro podporu přirozené obranyschopnosti, kardiovaskulárního zdraví, normálního krevního tlaku a normální hladiny cukru v...

FITSPDS78334855
etalon cell starnuti
Epigenetic Extra 50+
29 960 Kč
Skladem (3 ks)

Epigenetický výživový doplněk pro zpomalení projevů stárnutí ETALON Cell: přespivá k vitalizaci, pružnosti a hydrataci pokožky, podílí se na dělení buněk a omlazení...

2010
kombucha extrakt 30 1 9 litru kombucha caje for long life
Tip Vegan
od 790 Kč
840 Kč (až –6 %)
Skladem (>3 ks)

Kombucha Extrakt na záněty, podporu imunity a metabolismu Podpoří játra při detoxikaci, zreguluje lipidy, triglyceridy a cholesterol, pomůže upravit hmotnost; v koncentrované...

KOME/1

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.