Jak se může projevovat

Nedostatek nebo nadbytek mikroživin, makroživin, hormonů či enzymů

Nedostatek nebo nadbytek některých chemických látek, ať už organického nebo anorganického původu, ve vašem organismu se může projevovat menšími či většími zdravotními problémy - zhoršením funkce některého orgánu nebo celého tělního systému nebo i konkrétní nemocí. Počáteční nedostatek nebo přebytek se může projevovat některými nepříjemnými či obtěžujícími příznaky. Když si takových příznaků všimnete, je třeba zpozornět. Potvrzení deficitu nebo nadbytku látek důležitých pro zdraví lze spolehlivě prokázat krevními testy, ale některé signály vás mohou upozornit na potřebu zjistit, zda vám něco nechybí. Čím dřív nedostatek nebo nadbytek řešíte, tím je to snažší.

Jak se může projevovat nedostatek zinku

Jak se může projevovat nedostatek zinku

Zinek je neuvěřitelně důležitý minerál, který udržuje váš organismus nejen zdravý ale i šťastný. Tento stopový prvek je zodpovědný za mnoho různých p...

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.