1 hodnocení

HEART TOOL pro kardiovaskulární systém (na 30 dní)

Pro kardiovaskulární systém a posílení srdce, prevenci civilizačních chorob

HEART TOOL vám může pomoci vyčistit tepny a žíly, normalizovat krevní tlak a srdeční frekvenci, a tím předcházet nebo léčit aterosklerotické vaskulární onemocnění, ischemickou chorobu srdeční, mozkovou mrtvici, křečové žíly, žilní a arteriální trombózu.

Kvalitní zásobení krví je zásadní pro zdraví organismu. Kvalitní dodávka živin a kyslíku k buňkám a tkáním, stejně jako odvod CO2, zbytkových a toxických metabolických produktů z organismu jsou závislé na kvalitním prokrvení.

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Můžeme doručit do:
4.10.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: 570
Značka: FOR LONG LIFE
1 630 Kč / ks
Photo 28 07 2020, 07 29 17
Tip

HEART TOOL VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK pro lidi ohrožené cévními a srdečními civilizačnímu chorobami

Kvalitní krev a nezanesené a zdravé cévy a kapiláry jsou zásadní pro vaše zdraví

Pro správné prokrvení a tudíž zásobení kyslíkem a živinami a naopak odvod odpadních látek o toxinů z organismu je nutné, aby organismus měl k dispozici jednak kvalitní neznečištěné nosné medium, tedy krev bez degenerativních změn, a kvalitní rozvody to znamená čisté a udržované žily, tepny, kapiláry..

V dětství a v mládí, dokud se hodně pohybujete, jsou vaše cévy mladé, elastické, čisté a výživa všech orgánů je maximální. S přibývajícím věkem a při nedostatku pohybu se cévy začnou znečišťovat a krev se kontaminuje. K přirozenému, věkem ovlivněnému zhoršování cévního systému a kvality krve, např. díky ukládání tuku v cévách, se přidávají i vlivy špatného životního stylu jako je kouření, nekvalitní nebo přímo škodlivá výživa a sedavý způsob života. Významný je i vliv znečištěného životního prostředí.

Co mají na svědomí znečištěné cévy a kontaminovaná krev

Při znečištěných cévách a kontaminované krvi váš organismus není schopen dopravit kyslík a živiny tam, kam je potřeba. K buňkám, které tvoří tkáně, z nichž jsou složeny jednotlivé orgány. Z buněk též není schopen odvést odpadní látky a toxiny k vyloučení z organismu. Krev se kontaminuje nečistotami (těžkými kovy, metabolickými zbytky, toxiny z potravy) a krevní zásobování se zhoršuje

Krev není schopna díky snížené přenosové kapacitně, plnohodnotně vyživit a okysličit jednotlivé orgány. V důsledku toho trpí nedostatkem výživy komplexně celý organismus a dochází k negativním projevům, které dnes nazýváme civilizační choroby. Výsledkem je, že začínáte nepřiměřeně rychle stárnout.

Mimo to znečištěné cévy, v nichž je např. uložen cholesterol, logicky zvyšují krevní tlak, tak jako se zvyšuje tlak při průtoku vody zaneseným potrubím. Zvýšený krevní tlak má další devastující účinky na tělní orgány.

Paradox vyspravení cév cholesterolem

Váš organismus je svým způsobem velice inteligentní. Ale jen zdánlivě. Vaše tělo se snaží drobné praskliny v křehkém krevní stěně napravit tím, že je zalepí - bohužel, cholesterolem. Při tomto „vyspravení cévy“ ovšem opět dochází i ke snížení průtoku krve a dalšímu zvýšení tlaku.

4 krát více lidí umírá na kardiovaskulární onemocnění než na všechny ostatní příčiny dohromady. Všichni vědí, že je nutné cévy udržovat a čistit, ale z nějakého důvodu v klasické medicíně taková praxe neexistuje. Mnoho lékařů předepisuje chemické léky na hypertenzi, ke zmírnění tlaku. Ty mají pouze dočasný účinek. Je však nutné cévy vyčistit.

Choroby, které znečištěné cévy způsobují

Postiženy jsou především orgány a systémy, které přímo souvisejí s krevním oběhem, tedy postižen je cely kardiovaskulární systém.

Znečištění cév způsobuje nemoci jako:

 • Aterosklerotické vaskulární onemocnění – cévy přestávají fungovat vůbec, malé cévy se zcela zablokují a velké cévy vykazují velké nánosy cholesterolu.
 • Ischemická choroba srdeční – vyskytuje se v důsledku pravidelného nedostatku krve v koronárních cévách, který se vyvíjí na pozadí vaskulární kontaminace.
 • Mozková mrtvice – s přetrvávajícím porušením přísunu krve do mozkové tkáně začíná smrt nervových zakončení, což vede ke ztrátě některých funkcí.
 • Hypertenze (vysoký krevní tlak) – se zúžením průměru v cévách se krevní tlak v důsledku kontaminace zvyšuje.
 • Křečové žíly – vyskytuji se nejen na nohou (což často vadí ženám), ale i uvnitř těla například jako hemoroidy.
 • Žilní a arteriální trombóza – při dlouhodobé kontaminaci se v cévách může tvořit krevní sraženina, což vede k úplné smrti cévy, což může zase vést k smrti jednotlivých buněk v určitém orgánu. Pokud se krevní sraženina uvolní a vstoupí do krevního řečiště, může to vést k zablokování  cév v srdci – a to je infarkt, který v 70 % případů končí smrtí.
 • Poslední výzkumy ukazují, že křehké cévy, jejich praskání a mikrohematomy jsou rovněž možnou příčinou neurodegenerativních nemoci jako je Parkinson, Altzheimer, kdy organismus po 40 roku života tyto změny ještě je schopen nahradit ale postupně jeho kapacita na tyto náhrady klesá a systém začíná postupně kolabovat bez možnosti návratu.

Symptomy znečištěných cév

Mezi možné symptomy již značného znečištění cév se řadí:

 • Migrény
 • Poškození paměti
 • Chronická únava
 • Nespavost
 • Problémy v intimní sféře
 • Zrakové a sluchové postižení
 • Vysoký krevní tlak
 • Dušnost a angina pectoris
 • Bledá kůže na nohou
 • Bolest svalů a kloubů

To, že tyto příznaky zatím nepozorujete, neznamená, že ještě nemáte znečištěné cévy. U většiny lidí dochází k zanesení cév kolem 40. roku. Čím horší životní styl, tím dříve k zanesení cév dojde. Bez řešení to brzy ovlivní vaše zdraví, pokud již není ovlivněno..

Jak vyčistit cévy bez chemie

Některé byliny a houby mají schopnost čistit cévy. Díky pokročilé technice je dnes možné tyto látky účinné extrahovat a nabídnout ve formě výživových doplňků. Jedním z nich je HEART TOOL.

Kdy začít čistit cévy

Určitě byste měli začít pravidelně čistit své cévy po 40. roce nebo při výše uvedených příznacích i dříve. Jako prevence škodlivých vlivů, které již částečně znečištěné cévy mohou mít na vaše orgány, se doporučuje cévy jednou ročně vyčistit už od 30 let.

 

HEART TOOL, epigenetický výživový doplněk

SLOŽENÍ

Crataegus (hloh), Filipendulaulmaria, Trifoliumpratense, Auriculariaauricula-judae (Jidášovo ucho), Aliumursin L (česnek medvědí ), Rosa canina, Pipernigrum (černý pepř)
Aktivní složky: Bezinka, alliumursin L, Rosa canina, aminokyseliny, antioxidanty, Černý pepř (Piper nigrum), Hloh (Crataegus), Luční (Filipendula ulmaria), Jetel červený (Trifolium pratense)

HEARTTOOL neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

HEARTTOOL VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

Dávkování

Doporučené dávkování závisí na věku následovně:
30 - 55 let - jednou ročně 1měsíční dávka pro prevenci a čištění;
Více než 55 let - začněte 2měsíční kúrou a po půl roce užijte 1 měsíční dávku nebo si můžete zvolit kontinuální 10denní léčbu každý měsíc.
V případě již diagnostikovaných civilizačních chorob doporučujeme rozhodně začít s 2měsíční dávkou.

Balení

Jedno balení obsahuje: 
120 veganských tabletek pro užívání na 30 dní

Maximální denní dávka: 4 tabletky denně 

Varování

Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Nenechávejte tento produkt na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: