Osobní zesilovače zvuku pro nedoslýchavé a seniory

Osobní zesilovače zvuku jsou zařízení navržená tak, aby vám pomohla zlepšit poslech a lépe vnímat zvuky z vašeho okolí. Tyto zesilovače jsou často malé, přenosné a umožňují snadněji slyšet řeč, hudbu i další zvuky. Jsou obvykle navrženy tak, aby se nosily u ucha nebo byly připojeny k ušnímu kanálu a zesilovaly zvuky z vašeho okolí. Jsou velmi užitečné pokud máte mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu a nepotřebzjete plné sluchové pomůcky, jako jsou klasická sluchadla nebo náslouchátka.

Zesilovače mají obvykle jednoduché ovládací prvky, které vám umožňují nastavit hlasitost a jiné parametry podle vašich potřeb. Mnoho z nich je také dobíjecích, což umožňuje opakované použití a snadné dobíjení.

Osobní zesilovače zvuku nejsou stejné jako lékařsky předepsané sluchové pomůcky a nemají za cíl nahradit tyto sluchové aparáty nebo jiné specializované pomůcky. Slouží především jako přechodné řešení či když si chcete na chvíli ulevit od specializované pomůcky nebo pokud potřebujete mírnou podporu sluchu v různých situacích.

Nejprodávanější

dobijeci zesilovac zvuku kapesni
 
2 500 Kč
dobijeci zesilovac zvuku kapesni
Novinka Tip Extra 50+
2 500 Kč / ks
Skladem (E) (1 ks)

Výkonný dobíjecí stereo zesilovač zvuku s kapesními mini rozměry Osobní zesilovač pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu Využijte malý, dobíjecí a výkonný stereo zesilovač zvuku,...

10450
1 položek celkem

Osobní zesilovače zvuku mohou být užitečnými pomocníky pokud potřebujete mírnou podporu se slychem v běžném prostředí. Přestože nemohou nahradit kvalitní sluchové pomůcky a řešení doporučená odborníky, mohou poskytnout jednoduché a cenově dostupné řešení pro zlepšení sluchového vnímání v určitých situacích.

 

13 000+ odběrných míst
Více než 13 000 odběrných míst
Zásilku si můžete nechat doručit na více než 13tis. odběrných míst.
Doprava po Česku od 3 000 Kč zdarma se Zásilkovnou
Doprava od 3 500 Kč zdarma
Doprava po Česku je při doručení na výdejnu Zásilkovny od 3 500 Kč zdarma.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.