PROSTATOOL 120 kapslí na 30 dní

7 hodnocení
Značka: FOR LONG LIFE

Na problémy s prostatou, záněty močových cest

Makromolekulární komplex přírodních protizánětlivých látek a vitaminů vázaných na přírodní nosiče pro prevenci nebo pro řešení již stávajících problémů s prostatou (nebo v případě žen při inkontinenci), častých zejména u starších pacientů. Pomáhá k rekonstrukci a zpevnění močového ústrojí.

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení
1 340 Kč / ks
PROSTATOOL 120 kapslí na 30 dní
7 hodnocení
Značka: FOR LONG LIFE
doplnek stravy prirodni prostatool na prostatu qmin (2)
Vegan Epigenetic Extra pro muže Extra 50+
4,6 7 hodnocení

Prevence a podpora léčby problémů s prostatou

Makromolekulární komplex přírodních protizánětlivých látek navázaných na přírodní nosiče v PROSTATOOL dodává ideální poměr mikroživiny a antioxidantů bez vedlejších účinků.

Účinné látky v PROSTATOOL jsou určeny pro rekonstrukci močového systému a jeho posílení. Za podpory imunitního a antibakteriálního účinku beta-glukanů a triterpenů z léčivých hub pomáhá eliminovat průnik moči do lidské tkáně a odstranění zánětlivých reakcí s tím spojených, hlavních příčin problémů s prostatou.

Unikátní zpracování makromolekulární struktury produktu podporuje posílení přirozenou, tělu vlastní imunitní odpověd na zánět a tělu vlastní léčivé schopností.

Velmi účinné při prevence nebo řešení již existujících problémů s prostatou a inkontinencí u mužů, častých zejména u starších pacientů.

V čem vám může PROSTATOOL na problémy s prostatou pomoci

  • potlačení zánětlivé reakce spojené s pronikáním moči do lidské tkáně
  • podpora rekonstrukci namáhaných nebo poškozených stěn močových cest
  • zmírnění častého močení
  • zlepšit mikrocirkulace krve v postižených oblastech
  • podpora optimalizace funkce ledvin a eliminace toxinů
  • maximalizace vlastní antioxidační kapacity organismu
  • podpora harmonizace hospodaření s mikro minerály
  • zvýšení imunitní odpovědi v celém lidském organismu

Tužebník jilmový

Tužebník jilmový je luční květina, hojně rozšířená v Evropě a západní Asii. Mezi účinné látky v tužebníku patří silice, flavonoidy, fenolové glykosidy, kyselina salicylová (chemická látka používaná k výrobě aspirinu) a třísloviny. Podle přírodní medicíny zmírňuje zažívací potíže, má diuretické vlastnosti, které jsou užitečné při onemocněních souvisejících se zadržováním vody, močovým měchýřem a ledvinovými potížemi. Vysoký obsah salicylátů snižuje horečku prostřednictvím pocení a čerstvé květy mohou vyvolat pocení. Používá se k přírodní léčbě zánětlivých stavů včetně dny, revmatismu, artritidy a zvětšení prostaty.

Přeslička rolní

Přeslička rolní (Equisetum arvense) je bylinka, jejíž užití v přírodní medicíně sahá až do starověkých římských a řeckých dob. Tradičně se používala k zastavení krvácení, řešení infekcí močových cest, hojení vředů a ran a léčbě tuberkulózy a ledvinových problémů.

Přeslička obsahuje křemík, který pomáhá posilovat kosti. Z tohoto důvodu se v přírodní medicíně doporučuje přeslička na řešení osteoporózy.  Přeslička rolní se tradičně používá též jako diuretikum (pomáhá zbavit tělo přebytečných tekutin zvýšením odvodem moči). Jedna studie zkoumala používání přesličky u lidí, kteří měli v anamnéze ledvinové kameny z kyseliny močové. Jiné studie naznačují, že přeslička má antioxidační vlastnosti a může inhibovat růst rakovinných buněk.

Růže šípková

Šípková růže je hojně rozšířená divoká rostlina, která byla a je v tradiční přírodní medicíně používána pro přírodní léčbu široké škály nemocí včetně infekcí močových cest (díky inhibitoru ureázy) a rakoviny prostaty (díky účinkům na anti-histon acetyltransferázu). Terapeutický potenciál růže šípkové je založena na jejích antioxidačních účincích spojených s obsaženými fytochemikáliemi - mimo jiné kyselina askorbová, fenoly a mastné kyseliny. V posledních několika letech se zájem o šípkovou růži zvýšil díky nedávným výzkumům její aplikace na léčbu nemocí kůže, poruchu jater, ledvin, průjem, zánětlivá onemocnění, artritidu, diabetes, hyperlipidémie, obezitu, rakovinu a prevenci a léčbu různých poruch souvisejících s oxidačním stresem.

 


Balení

120 veganských kapsulí, na 30 dní

Dávkování

2 x 2 kapsle denně

Složení


Meadowsweet (Filipendula ulmaria, Tužebník jilmový)
Dog Rose (Rosa Canina, Růže šípková)
Horsetail (Equisetum arvense, Přeslička rolní)
Beta gluany 1,3 & 1,6 z léčivých hub
Grifolinacid, triterpeny, krystalické aminokyseliny
Piperine
1700 mg *
PROVEOTICS (veganská probiotica)
Bifidobacterium longum
Streptococcus thermophilus
Různé druhy Lactobacillus:
– acidophilus
– bulgaricus
– rhamnosus
– fermenti
– helveticus
– paracasei
300 mg

 

Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

Nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Na ženské problémy Pelvic tool a na incontinenci
Tip Vegan Extra pro ženy Extra 50+
1 450 Kč

Doplněk stravy na inkontinenci, na ženské záněty a pro rekonstrukci a posílení močového systému ženy Díky imunitu podporujícím a antibakteriálním účinkům beta glukanů a...

PELV

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.