100 Kč sleva s kupónem DEP100 na přírodní podporu vyšší hladiny serotoninu s Make U Happy a Sir Anton´s Secret. Nepropásněte, do 21. března!

DIALESS (30 dnů) 120 kapslí na 30 dní

3 hodnocení

Doplněk stravy pro podporu metabolismu glukosy

120 kapslí

Doplněk stravy pro diabetiky s okamžitým efektem. vyrobený z unikátní kombinace extraktů a pouze z přírodních účinných látek. Jeho složení pozitivně ovlivňuje osoby s poruchami metabolismu glukózy.

Může přispět ke zlepšení funkce trávicího traktu tak, aby bylo dosaženo optimální tělesné hmotnosti.

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

1 290 Kč / balení
Dostupnost: Skladem (>3 balení)
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
DIALESS (30 dnů) 120 kapslí na 30 dní
3 hodnocení
diales
Vegan Epigenetic

Detailní popis produktu

DIALESS pro diabetiky

Doplněk stravy pro diabetiky s okamžitým efektem, s unikátním vyváženým obsahem bylin s prokázanými benefity na metabolismus glukozy a produkci inzulinu

Diabetes mellitus (diabetes) je onemocnění spojené s vyšší hladinou glukózy v krvi – hyperglykémie. Hladina glukózy v krvi je regulována pomocí hormonu inzulínu. Existují dva typy diabetu. První typ je způsoben nedostatkem inzulínu a druhý typ je způsoben tím, že krevní buňky nedostatečně reagují na inzulin (inzulinová rezistence).

Díky moderní state-of-the-art technologii je For Long Life schopen vyrobit účinné extrakty a aktivní látky z bylin, které pozitivně ovlivňují vysokou hladinu glukózy v krvi a pomáhají ji stabilizovat.

Jak jednotlivé ingredience v DIALESS podporují metabolismus glukosy

Vitamín E a C v léčbě cukrovky

Nejnovější studie italských odborníků z University Naples ukázaly, že kombinace vitamínů E a C příznivě ovlivňuje inzulínovou aktivitu. Kromě toho, tato kombinace vitamínů tlumí zánětlivý proces spojený s diabetem a srdečními onemocněními.

Vápník jako skvělí transportér

Vápník pomáhá při přepravě a snadném pohybu živin přes buněčné membrány.

Alisma Orientalis (žabník) zvyšuje citlivost na inzulin

Alisma Orientalis je vodní rostlina úspěšně používáná v tradiční čínské medicíně . Odborné studie z roku 2006 testovaly několik léčivých rostlin a jejich vliv na glukózu a metabolismus tuků. Výsledky poukázaly na Alismu jako jednu z nejúčinějších. Tato rostlina vede ke zvýšené buněčné citlivosti inzulínu podobným způsobem jako některá obvykle používaná léčiva.

Cornus officinalis (dřín lékařský) přispívá zvýšení tvorby inzulinu

Cornus officinalis  je známý jako rostlina s prokazatelným vlivem na diabetes, protože pomáhá zvyšovat produkci inzulínu a snižuje poškození ledvin, které jsou velmi typické a hodně časté u diabetiky.

Atractylis macrocephala (atraktylis velkoúborný) snižuje hladinu glukózy

Atractylis macrocephala je tradiční bylina prokazující pozitivní vliv na ochranu jater, přestavbu a růst jaterních buněk, podporuje peristaltiku, snižuje hladinu glukózy v krvi a má silné antibakteriální účinky.


SLOŽENÍ
 

Množství v dávce

DV*

Atractylis Macrocephala

1300 mg

*

Alisma
Orientalis

1300 mg

*

Cornus
Officanalis

1360 mg

*

Vitamin C

20 mg

33%

Calcium lactate

12 mg

1,2%

Vitamin E

8,04 IU

26,7%


DV* Denní dávka není stanovena    
Ostatní ingredience: rýžový extrakt, veganské tabletky, celulóza, voda

DIALESS neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

Dávkování

4 tabletky denně: 2 tabletky ihned po obědě a 2 tabletky ihned po večeři

Jedno balení obsahuje: 
120 veganských tabletek pro užívání na 30 dní

Maximální denní dávka: 4 tabletky denně 

Upozornění

DIALESS VÝŽIVOVÝ DOPLNĚK nemůže nahradit správnou lékařskou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.

DIALESS je doplněk stravy, který může přispět ke zlepšení funkce trávicího traktu tak, aby byla zachována vaše optimální váha za použití pouze přírodních ingrediencí. Nemůže nahradit správnou lékařskou léčbu naordinovanou lékařem. Lze jej však použít jako vhodný doplněk stravy. T

Varování: Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let. Nenechávejte tento produkt na přímém slunci. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nutraceutika, doplňky stravy
Forma doplňku: Kapsle
Obsahuje: Atraktylis velkoúborný, Dřín lékařský, Vápník, vitamin A, vitamín C, Žabník východní
Obsah: 120 kapslí
Délka kúry: 30 dní
? Vhodný na: diabetes, metabolismus glukosy, snížení hmotnosti
? Vegan: ano
? NonGMO: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.