Prázdninová doprava zdarma! Pro vybrané značky. Stačí 1 produkt vybraných značek v košíku a dopravu máte zdarma.

Doplňky stravy a vitamíny pro psy, kočky a koně

Přírodní produkty pro podporu zdraví psů, koček a koní

V dnešní době se lidé při péči o zvířata, kteří jsou jejich společníky a kamarády, domácí mazlíčky, více než kdy jindy zabývají i zdravím svých mazlíčků. Věnují pozornost obsahu jejich stravy a neustále hledají nové způsoby, jak zlepšit výživu svého psa, kočičky nebo koně. Jedním z nejběžnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání doplňků do stravy zvířecího společníka

Doplňky pro kondici, vitalitu a spokojené stárnutí domácích mazlíčků

Výživový doplněk pro domácí mazlíčky je koncentrovaná forma určité účinné látky nebo jejich komplex přidávaný do krmiva pro domácí mazlíčky, za účelem posílení výživy a zlepšení zdravotní kondice nebo pohody zvířete.

Doplňky poskytují a posilují základní, ale často těžko dostupné složky ve stravě vašeho kamaráda. Díky tomu mohou pomoci zlepšit kvalitu jejich života.

Doplňky se často používají pro podporu řešení problémů s klouby a pohyblivosti, zlepšení výkonnosti, vitality a imunity, zlepšení kůže a srsti, úlevy od alergií, zdraví srdce a oběhového systému a problémů s chováním, náladou nebo vůbec užíváním si života s radostí. Doplňky s antioxidanty pomáhají mírnit projevy stáří psa, kočičky nebo koně.

13 000+ odběrných míst
Více než 13 000 odběrných míst
Zásilku si můžete nechat doručit na více než 13tis. odběrných míst.
Doprava po Česku od 3 000 Kč zdarma se Zásilkovnou
Doprava od 3 500 Kč zdarma
Doprava po Česku je při doručení na výdejnu Zásilkovny od 3 500 Kč zdarma.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.