4 hodnocení

IMMU><BOO, pro posílení imunity (120 kapslí, na 30 dní)

Epigenetický výživový doplněk pro posílení imunity

Immu<>Boo, immunty booster, startuje imunitu díky beta-glukanům z léčivých hub, probiotikům a hnědému kořeni MACA. Zvyšuje imunitu přirozeným způsobem,  posiluje tělu vlastní hojivé procesy, snižuje toxickou zátěž. Pomáhá odstranit  staré či poškozené buňky z těla. Nezávislými testy potrvzeno zvýšení protilátek 2x až 3x.

Epigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Můžeme doručit do:
22.10.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: 111
Značka: FOR LONG LIFE
1 550 Kč / ks
Kategorie: Nutraceutika, doplňky stravy
Obsah: 120 kapslí
Délka kúry: 30 dní
Vhodný na: posílení imunity, detoxikace, podpora trávícího systému
immuboo na imunitu
Vegan

Doplněk stravy pro posílení imunity

ImmuBoo významně posiluje imunitu a startuje tělu vlastní hojivé procesy. Jeho efekt byl testován v nezávislé laboratoři a bylo nezávislými testy potvrzeno, že při užívání ImmuBoo se produkce protilátek znásobí 2krát  až 3krát.
Látky obsažené v IMMU> <BOO jsou vyráběny v maximální možné dostupné přirozené biologické formě pro co nejúčinnější vstřebání do lidského organismu. Tyto látky mohou zvýšit vlastní imunitu přirozeným způsobem a mohou přirozeně působit na snížení toxické zátěže v těle. Podporují imunitní systém a posilují v těle vlastní hojivé procesy a odstraňují staré, nebo poškozené buňky z těla.

Super-síla beta glukanů

Beta glukan je imunomodulátor

Beta glukan je klasifikován jako IMUNO-MODULÁTOR. Moduluje (mění) váš imunitní systém tak, aby byl co nejúčinnější. Aktivuje všechny buňky imunitního systému v organismu (makrofágy, neutrofily, bazofily, NK buňky atd.).
Beta glukany působí jako katalyzátor, díky kterému je váš imunitní systém chytřejší a silnější, a vytváří tak nejucelenější, nejúčinnější a nejvhodnější reakci imunitního systému, jaké lze dosáhnout. Účinek na váš imunitní systém, když začnete užívat beta glukany, je téměř okamžitý (asi 3 dny).

 

Dávkování

Obsah balení: 120 veganských tobolek pro 30denní užívání

Vhodné pro děti od 3 let.

Dávkování: 2krát denně 2 veganské tobolky, vždy před jídlem

Děti od 3 do 15 let berou polovinu dávky. Můžete také otevřít tobolky a zamíchat obsah do jídla.

SLOŽENÍ

 

Množství v 1 dávce

DV

Proprietární směs: Dvojité extrakty z léčivých hub, které obsahují: Betaglukany 1,3 a 1,6; kyselinu grifolinovou,
Triterpeny, krystalické aminokyseliny a prášek z hnědého kořenu MACA

1700 mg

*

PROVEOTICS veganská probiotika!
** 1000 mg (obsahuje 12 miliard CFU)
Lactobacillus bulgaricus
Bifidobacterium longum
Lactobacillus paracasei
Streptococcus thermophilus
Lactobacillus: acidophilus, rhamnosus, fermentum, helveticus

300 mg

*

IMMU><BOO neobsahuje umělá dochucovadla, nebo sladidla, konzervační látky, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a je bez GMO.

IMMU><BOO je výživový doplněk, který může přispět ke zlepšení funkce imunitního systému pomocí přírodních ingrediencí. Nemůže nahradit správné lékařské ošetření provedené lékařem.

Upozornění: Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, neužívejte tento přípravek bez pokynů, nebo dohledu svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí do 3 let a přímého slunečního záření, ukládejte v místnosti na suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: