Doplňky stravy a zdravá výživa

Posilte své zdraví a vitalitu s vysoce kvalitními přírodními doplňky stravy a zdravou výživou. Získejte přirozenou rovnováhu a podporu pro své tělo. Výživové doplňky a přírodní produkty zdravé výživy pomáhají optimalizovat váš životní styl a přinášejí vám dlouhodobé výsledky.

Nabízíme vám široký výběr produktů pro podporu vitality, energie a celkové pohody. Jsou pečlivě vyrobeny z vybraných ingrediencí, aby vám poskytly optimální výživu a podporu pro vaše zdraví.

Nejprodávanější

Chaga extrakt - adaptogen
Antioxidant Organic/BIO Adaptogen
588 Kč / ks
Skladem (E) (>3 ks)

BIO extrakt Chaga (Čaga) 350 mg - cenný zdroj síly a vitality, který přinese vašemu organismu také harmonii a rovnováhu. Chaga je adaptogen, který v sobě ukrývá moc přírody a...

MTI122
948 instant chaga powder
Antioxidant Adaptogen
611 Kč / ks
624 Kč (–2 %)
Momentálně nedostupné

Prášek z chagy pro přípravu instantního nápoje Prášek z chagy s vysokou biodostupností připravený metodou extrakce horkou vodou, což umožňuje vysokou biodostupnost obsažených...

FITSPDS78290260
2 položek celkem

S přírodními doplňky stravy můžete jednoduše doplnit svou stravu o důležité živiny a vitamíny. Jsou založeny na vědeckém výzkumu a tradičních bylinných receptech. Investujte do svého zdraví se špičkovými přírodními doplňky stravy. Jsou bezpečné, účinné a navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout a udržovat vaši optimální kondici a zdraví.

13 000+ odběrných míst
Více než 13 000 odběrných míst
Zásilku si můžete nechat doručit na více než 13tis. odběrných míst.
Doprava po Česku od 3 000 Kč zdarma se Zásilkovnou
Doprava od 3 500 Kč zdarma
Doprava po Česku je při doručení na výdejnu Zásilkovny od 3 500 Kč zdarma.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.