SUNSHINE D3 vitamín, sprej, 2000 IU 50 ml na 120 dní

Neohodnoceno

Přírodní vitamínový sprej D3 se skvělou biodostupností

Vitamín D3 jako mikroemulze se po aplikaci v ústní dutině jako mikrokapka velmi rychle dostává do kapilár ústní sliznice a ihned a do krve a šíří se po celém těle. Díky tomu a ve spojení s tím, že není zapojen trávící systém, zvyšuje se účinnost vstřebávání takto podaného vitaminu D3 v těle, až o 95% oproti vitaminu D3 v kapslích nebo kapkách.

Hodí se pro správný stav zubů a kostí, imunitního systému, při depresi, pro správnou absorpci vápníku a fosforu a mineralizaci kostí, pro správné buněčně dělení.

590 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (V) (>3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
SUNSHINE D3 vitamín, sprej, 2000 IU 50 ml na 120 dní
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vitamín D3 jako mikroemulze v SUNSHINE D3

Vitamín ve tvaru mikrokapky se dostává do kapilár ústní sliznice a do krve. Účinná látka je okamžitě absorbována pomocí oběhového systému a šíří se po celém těle. Gastrointestinální trakt není zapojen do procesu, což často ztěžuje úplné vstřebání vitamínu. Mikroemulzní léková forma vitamínu přesvědčivě zaručuje maximální účinnost vstřebávání vitaminu v těle, až 95% oproti vitaminu D3 v kapslích nebo kapkách.

V dvojitě zaslepeném randomizovaném placebem kontrolovaném klinickém testu In vivo bylo prokázáno, že přírodní vitamÍnový sprej SUNSHINE D3 zvýšil hladiny vitamÍnu D u uživatelů v průměru o 123 % oproti původní hladině během 30 dnů od začátku testu.

Na co je vitamín D3 dobrý

Vitamín D je vitamín rozpustný v tuku, který má ve vašem těle mnoho důležitých funkcí. Vitamin D má současně vlastnosti hormonu i vitaminu a je nezbytný pro minerální homeostázu a správnou tvorbu kostí - pomáhá tělu absorbovat a zadržovat vápník a fosfor, které jsou pro stavbu kostí nepostradatelné.

Vitamín D se podílí nejen na vývoji vašich zdravých kostí a zubů, může ale i chránit vaše tělo před mnoha nemocemi od chřipky, přes depresi až po cukrovku. Dlouhodobý nedostatek vitamínu D také zvyšuje riziko osteoporózy a infekcí dýchacích cest. Působí i na normální činnost svalů, imunitu a proces buněčného dělení. V posledních letech byly pozorovány zajímavé výsledky týkající se kardiovaskulárního zdraví, imunomodulace, obezity a diabetu. Objevují se důkazy, že vitamin D podporuje imunitní zdraví, duševní zdraví a celkovou délku života.

Přečtěte si více o funkci vitamínu D ve vašem těle, rizicích jeho nedostatku a projevech jeho nedostatku.

Dávkování

Jako prevenci používejte 1 střik denně (2000 IU), vydrží na 120 dní. V případě oslabení organismu virózou, stresem, při ztrátě energie a při zvýšené únavě, doporučujeme denní dávku navýšit na 2-6 střiků denně. Děti od 3-15 let: 1 střik denně. 

Složení

Přírodní vitamín D3 obohacený o pomerančovou příchuť a přírodní sladidlo xylitol, které podporuje zdraví ústní dutiny a zubů. Aktivní složkou SUNSHINE D3 je lanolin.

Certifikovaný produkt PlaySure Play Sure-Doping. Kosher vyrobeno a zabaleno v souladu s židovskými pravidly Kosher pro výživu

Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění

Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, poraďte se o užívání se svým lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vitamínový sprej Sunshine D3 není lék. Lze jej však použít jako vhodný doplněk stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
? Hodí se: Imunita, Psychika, Kosti, Zuby
Složky: vitamín D
Obsah: 50 ml
Délka kúry: 120 dní
Obsah účinné látky: 2000 IU
Dávkování: 1 střik denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

100% přírodní epigenetické doplňky stravy s extrakty z léčivých hub a bylin bez přidané chemie a plnidel

Ruční výroba do veganských kapslí s karagenanem z červených mořských řas

Firma FOR LONG LIFE se od roku 2010 se zaměřuje na vývoj doplňků stravy pro lepší zdraví a životní styl, podporu imunity a zlepšování kvality života. Produkty FOR LONG LIFE jsou 100% přírodní, bezlepkové a veganské a zaměřují se na cílenou buněčnou výživu nechemickými látkami. Při jejich výrobě kombinují technologie 21. století se staletými znalostmi o rostlinách a houbách. Vědci a výzkumníci spojili své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinují znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, díky kterým je řešení některých běžně známých onemocnění a jejich příznaků podporováno produkty FOR LONG LIFE  s cílenou buněčnou výživou bez vedlejších účinků.

Unikátní technologické postupy při zpracování extraktů z bylin a léčivých hub zaručují nekompromisní funkci a kvalitu  produktů FOR LONG LIFE.

Produkty získaly v mnoha zemích nejvyšší možná ocenění. Např. Evropský kongres pro estetickou a anti-aging medicínu (AMEC) v ročníku 2016/2017 udělil Nejvyšší ocenění v kategorii „Nejlepší doplněk stravy proti stárnutí“ produktu „LIGHT OF LIFE“, doplňku s aktivátorem telomerázy z stragalus membranaceus, který je založen na pokročilém výzkumu oceněném Nobelovou cenou v oblasti fyziologie za objevy v medicíně založené na vědeckých poznatcích o lepším stárnutí.

 

GMP
(Good Manufacturing Practices) – dodržování nejvyšších standardů pro farmaceutické a potravinové provozy.

HPLC
Všechny aktivní ingredience produktů FOR LONG LIFE jsou nezávisle testovány na čistotu a bezpečnost.

BATCH TRANSPARENCY
Série laboratorních testů na náhodně vybraných baleních.

VEGAN PRODUCTS
Testováno na přítomnost látek živočišného původu.

CRUELTY-FREE
Žádný produkt nebyl testován na zvířatech.

USA LAB TESTED
Laboratoře  FOR LONG LIFE prošly náročnými testy třetích nezávislých stran.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.