POUNDLOSER na hubnutí a detoxikaci 120 kapslí na 30 dní

7 hodnocení

Doplněk stravy pro podporu optimalizace hmotnosti

Léčivé houby + kurkuma + bylinky + probiotika a prebiotika na hubnutí

Speciální kombinace přírodních fytonutrientů v POUNDLOSER vám pomůže zlepšit přirozenou schopnost vašeho těla dosáhnout optimální hmotnosti a přirozeně podpoří redukci tělesného tuku. Pomáhá zmírnit toxické zatížení vašeho organismu. Podporuje imunitní systém a posiluje vlastní léčivé procesy vašeho těla.

Poundloser je přírodní doplněk stravy obsahující léčivé houby, kurkumu, bylinky, probiotika a prebiotika, které podporují redukci hmotnosti a zlepšují funkci trávicího systému. Jeho účinné látky jsou připraveny tak, aby byly co nejúčinněji vstřebávány tělem. Léčivé houby v POUNDLOSERU vám dodají vlákninu, mají pozitivní vliv na regulaci střevní mikroflóry a podporu imunitního systému. Tento doplněk může přirozeně pomoci při redukci hmotnosti a zlepšení celkového zdraví.

prirodni-produktPřírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

990 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (V) (>3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
POUNDLOSER na hubnutí a detoxikaci 120 kapslí na 30 dní
7 hodnocení
na hubnuti poundloser
Vegan

Detailní popis produktu

Doplněk stravy s léčivými houbami, kurkumou, bylinkami a probiotiky a prebiotiky pro podporu redukce hmotnosti

Celá řada účinných látek obsažených v POUNDLOSER podpoří přirozenou schopnost vašeho těla dosáhnout optimální hmotnosti a přispěje k redukci tuku a ke zlepšení funkce zažívacího traktu, včetně úpravy střevní mikroflóry směrem k ideálnímu stavu.

Obsažené ingredience jsou získávány zásadně v maximální dostupné přírodní biologické formě pro co nejefektivnější vstřebávání do vašeho organismu. 

Léčivé houby v doplňku na hubnuti POUNDLOSER nabízí následující bonusy, které přirozeně podporují hubnutí:

• zvýšení množství vlákniny

• odstranění škodlivých patogenů, virů a bakterii, a úprava střevní mikroflóry, její tloušťky a složení do optimálního stavu

• naučí organismus nové věci a obnovuje starou imunitní odpověď, při správné stravě je organismus schopen zapomenout špatnou informaci ve své buněčné paměti přibližně za 6-8 měsíců

• potlačení alergických reakcí

Proč je tak důležité mít ve střevech správnou mikroflóru?

Správná střevní mikroflóra je klíčová pro optimální zásobení těla mikroživinami a trávení živin. Zajišťuje ochranu před nežádoucími bakteriemi a produkuje důležité látky, včetně vitamínů a neurotransmiterů pro zdravý mozek. Optimální mikrobiom podporuje plnohodnotné enzymatické procesy a propustnost střeva pro mikronutrienty.

Nerovnováha mikrobakteriální populace ve střevech může ovlivňovat hormonální regulaci hladu a nasycení, což může vést k nezdravému přejídání. Zároveň nezdravý mikrobiom může přispět k zánětlivým procesům a zvyšovat riziko onemocnění, včetně alergií, astmatu, depresí, rakoviny, Alzheimerovy choroby a demence. Udržení správné rovnováhy střevní flóry může pomoci udržet střevní stěny silné a snížit riziko chronických onemocnění.

Jak na udržitelné hubnutí bez JoJo efektu

Přečtěte si o 3 principech hubnutí.

 


Složení:

POUNDLOSER obsahuje 100% přírodní dvojité extrakty z léčivých hub s kořenovým práškem Curcuma, bylinkové extrakty a PROVEOTICS směs probiotik.
Množství na porci DV
Proprietární směs: Dvojitý extrakt z léčivých hub obsahuje: Betaglukan 1,3 a 1,6 jako prebiotikum;330 mg;*
Proprietární směs: Fucus vesiculosus, Foeniculum vulgare, piperin;340 mg;*
Curcuma prášek;230 mg;*
PROVEOTICS - veganské probiotika ** 1 000 mg (obsahuje 12 miliard CFU) Lactobacillus bulgaricus Lactobacillus caseae Streptococcus thermophilus Lactobacillus acidophilus Lactobacillus ramnóza Kvašení Lactobacillus Lactobacillus helveticus Bifidobacterium;100 mg;*
DV * Denní hodnota není stanovena 
** Probiotika v době výroby

Další složky: Veganské tobolky

POUNDLOSER neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a je bez GMO.

Dávkování: 2krát denně 2 veganské tobolky, vždy před jídlem.

Upozornění:

POUNDLOSER je doplněk, který může přispět ke zlepšení funkce trávicího traktu tak, aby byla zachována vaše optimální hmotnost pomocí přírodních ingrediencí a nemůže nahradit správné lékařské ošetření nařízené lékařem. Lze jej však použít jako vhodný doplněk výživy. Tento produkt není určen k léčbě nemocí.

Pokud jste těhotná, kojíte nebo užíváte léky, neužívejte tento produkt bez dozoru nebo dohledu lékaře.

Uchovávejte mimo dosah dětí a mimo přímé slunce.

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.


3 zásady udržitelného hubnutí

1. Pozor na rychlost metabolismu

Při přílišném zrychlení metabolismu váš organismus nedokáže absorbovat dostatek živin z potravy. Bohužel, pak se některé životně důležité látky vůbec neabsorbují. Výsledkem je, že ačkoli zhubnete, váš organismus stárne rychleji, protože spotřebovává své zásoby mikroživin. Tím se můžete dostat do stavu chronické podvýživy mikronutrienty, které jsou důležité pro vaše přežití.

2. Nevyvolávejte příliš vysoký falešný pocit sytosti

Pocit sytosti se u některých diet vyvolává použitím velkého množství vlákniny a nebo třeba guarové gumy (polysacharid odvozený od guarových bobů). Tyto látky vyplňuje žaludek a střeva, takže se cítíte méně hladový. Ale pozor, nezískáváte tím potřebné mikronutrienty. A opět.  ... Ačkoli hubnete, váš organismus stárne rychleji, protože spotřebovává své zásoby mikroživin. Tím se můžete dostat do stavu chronické podvýživy mikronutrienty, které jsou důležité pro vaše přežití.

Oba výše uvedené principy úbytku hmotnosti mají nakonec za následek JoJo efekt, protože po vyčerpání zásob mikroživin se tělo opakovaně podvědomě pokouší přejídat a znovu získat hmotnost.

3. Pro dlouhodobé udržení správné hmotnosti udržujte zdravou střevní mikroflóru

Princip udržitelného hubnutí, bez následného JoJo efektu, spočívá v přizpůsobení funkčnosti a tloušťky mikroflóry na střevní sliznici pro optimální absorpci mikroživin.

Udržujte zdravou střevní mikroflóru, jinak vám ani biopotraviny nepomohou

"Když je střevní flóra optimální, je i příjem mikroživin optimální."

Problém s trávením a dnešním stravováním je ten, že v mnoha případech je ve střevě pouze pár míst mikroflóry, které může absorbovat mikroživiny z průměrné stravy. Absorpce mikroživin je tedy často málo efektivní. Proto ani nákupu kvalitních biopotravin nepřináší dostatečné množství důležitých mikroživin pro absorpci do vašeho organismu.

Již žádné bažení po sladkém nebo kaloriích

Při dodržování výše uvedených zásad trvalého hubnutí zamezíte přejídání souvisejícímu s nevyváženou stravou nebo neschopností absorbovat potřebné živiny.

Nebudete již pociťovat naléhavou potřebu konzumovat další vysoce kalorické potraviny s vysokým obsahem tuků nebo sacharidů, které by po té byly zbytečně ukládány v těle (jako tuk).

Vaše toužení po sladkém nebo falešný pocit hladu z nedostatku mikroživin skončí nebo se zmírní. Vaše tělo opět bude schopné vstřebávat mikronutrienty účinně a nebude toužit se přejídat, aby nahradilo neúčinnou absorpci způsobenou dysfunkční střevní mikroflórou a nezdravou střevní sliznicí.

Dodržováním výše uvedených zásad a kvalitními doplňky stravy zaměřenými na zdravou mikroflóru upravíte tloušťku a složení střevní mikroflóry na sliznici tak, aby optimálně podporovala absorpci jednotlivých mikroživin a aby byla v jednotlivých částech zažívacího traktu zajištěna správná hodnota pH.

Přirozená regulace optimální tělesné hmotnosti

Díky zlepšené funkci a tloušťce střevní mikroflóry na sliznici ve spojení se správnou a zdravou stravou dochází k menšímu pocitu hladu a přirozené regulaci hmotnosti. Důvodem je to, že tělo pro svou normální funkci nepotřebuje žádné další živiny ani suroviny a není nuceno spotřebovat své npuzové zásoby mikroživin. Naopak, doplňuje je a je schopno udržovat svou přirozenou hmotnost bez JoJo efektu. Pokud je střevní mikroflóra optimální, jsou také optimálně absorbovány živiny. 

Odstranění zánětlivých faktorů

Vedlejším efektem těchto zásad a doplňků stravy je minimalizace zánětlivých faktorů.

Proč je tak důležité mít ve střevech správnou mikroflóru?

Správný mikrobiom zajišťuje optimální zásobení mikroživinami
Střevní mikroflóra má významný dopad na mnoho životně důležitých procesů ve vašem těle. Podporuje trávení a vstřebávání živin (mikroživin), tvoří důležitou bariéru, která chrání tělo před vniknutím nežádoucích bakterií, parazitů atd.

Střevní mikrobiom (mikroflóra) produkuje a uvolňuje důležité enzymy a biologicky důležité látky jako jsou vitamíny, neurotransmitery atd., nezbytné pro správné fungování mozku. Proto je nutná optimalizace tloušťky střevní mikroflóry a potlačení patogenních bakterií ve střevě ve prospěch přirozené bakteriální mikroflóry. Optimální tloušťka střevní mikroflóry zajišťuje ve střevech plnohodnotné enzymatické procesy, včetně optimální propustnosti střeva pro mikronutrienty (mikroživiny).

Nezdravý mikrobiom může hlásit, že jste hladovější víc než ve skutečnosti
Mikrobakteriální populace střev je částečně zodpovědná za hormonální regulaci hladu a nasycení. Nezdravý mikrobiom může dávat špatné signály.

Zdravý mikrobiom může pomoci mírnit záněty a předcházet nemocem
Při nezdravé střevní mikloflóře samozřejmě může docházet k přemnožení patogenních bakterií, což může být příčinou probíhajících zánětlivých procesů nebo připravit podmínky pro zánět v budoucnosti.  Zdravý mikrobiom tak podporuje potlačení zánětlivých procesů ve vašem těle a také hraje hlavní roli v tom, zda trpíte alergiemi, astmatem, depresí, rakovinou, alzheimerovou chorobou nebo demencí. Správná rovnováha střevní flóry pomáhá udržovat střevní stěny silné a špatné bakterie na uzdě a může snížit riziko chronických onemocnění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Snížení hmotnosti, hubnutí, diety
? Hodí se: Detoxikace, Hubnutí, Imunita
Složky: beta glukany, Kurkuma, Medicinální (léčivé) houby, Prebiotika, Probiotika
Obsah: 120 kapslí
Délka kúry: 30 dní
Země původu: USA
Doporučené dávkování: 2x denně 2 kapsle (2x2)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

100% přírodní epigenetické doplňky stravy s extrakty z léčivých hub a bylin bez přidané chemie a plnidel

Ruční výroba do veganských kapslí s karagenanem z červených mořských řas

Firma FOR LONG LIFE se od roku 2010 se zaměřuje na vývoj doplňků stravy pro lepší zdraví a životní styl, podporu imunity a zlepšování kvality života. Produkty FOR LONG LIFE jsou 100% přírodní, bezlepkové a veganské a zaměřují se na cílenou buněčnou výživu nechemickými látkami. Při jejich výrobě kombinují technologie 21. století se staletými znalostmi o rostlinách a houbách. Vědci a výzkumníci spojili své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinují znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, díky kterým je řešení některých běžně známých onemocnění a jejich příznaků podporováno produkty FOR LONG LIFE  s cílenou buněčnou výživou bez vedlejších účinků.

Unikátní technologické postupy při zpracování extraktů z bylin a léčivých hub zaručují nekompromisní funkci a kvalitu  produktů FOR LONG LIFE.

Produkty získaly v mnoha zemích nejvyšší možná ocenění. Např. Evropský kongres pro estetickou a anti-aging medicínu (AMEC) v ročníku 2016/2017 udělil Nejvyšší ocenění v kategorii „Nejlepší doplněk stravy proti stárnutí“ produktu „LIGHT OF LIFE“, doplňku s aktivátorem telomerázy z stragalus membranaceus, který je založen na pokročilém výzkumu oceněném Nobelovou cenou v oblasti fyziologie za objevy v medicíně založené na vědeckých poznatcích o lepším stárnutí.

 

GMP
(Good Manufacturing Practices) – dodržování nejvyšších standardů pro farmaceutické a potravinové provozy.

HPLC
Všechny aktivní ingredience produktů FOR LONG LIFE jsou nezávisle testovány na čistotu a bezpečnost.

BATCH TRANSPARENCY
Série laboratorních testů na náhodně vybraných baleních.

VEGAN PRODUCTS
Testováno na přítomnost látek živočišného původu.

CRUELTY-FREE
Žádný produkt nebyl testován na zvířatech.

USA LAB TESTED
Laboratoře  FOR LONG LIFE prošly náročnými testy třetích nezávislých stran.

Podobné produkty

951 caprylic oil
485 Kč
495 Kč (–2 %)
Momentálně nedostupné

Pomocník při redukci tělesného tuku a bakteriálních zánětech, kyselina kaprylová

FITSPDS56437595
probiotika prebiotika lyofilizovana
Tip Vegan
790 Kč
Skladem (V) (>3 ks)

Doplněk stravy pro zdravá střeva a imunitu Účinná a silná probiotika a prebiotika vhodná i pro celiaky, u laktórzové intolerance, při alergii na kasein, histamin PROVEOTICS je...

PROVE
951 caprylic oil
Akce Tip Vegan
435 Kč
485 Kč (–10 %)
Vyprodané - vyberte si podobné

Pomocník při redukci tělesného tuku a bakteriálních zánětech, kyselina kaprylová

86269A

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.