MITRACELL, nabito 80 minerály a stopovými prvky 60 kapslí na 30 dní

7 hodnocení

80 minerálů a stopových prvků pro výživu buněk

Minerály a stopovými prvky maximálně nabitý doplněk stravy z kamenné moučky z unikátního kamene z paraguayské džungle. Vašemu tělu dodá 80 velmi užitečných minerálů a stopových prvků.

Pomáhá zlepšit fyzické i duševní zdraví. Pomáhá předcházet civilizačním chorobám, které jsou považovány zejména za důsledek jevu oxidativní stres, tím, že do metabolických procesů dodá iridium, mangan, molybden, bór, selen, ruthenium, rhodium a další prvky. Účinně působí též v prevenci osteoporózy.

Velmi vhodný pro vegany a vegetariány, pro doplnění minerálů, které nelze získat z rostlinné stravy.

prirodni-produktPřírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

690 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (V) (>3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
MITRACELL, nabito 80 minerály a stopovými prvky 60 kapslí na 30 dní
7 hodnocení
Mitracell nabitý mineraly a stopovovými prvky
Vegan Extra 50+

Detailní popis produktu

Minerály a stopové prvky pro výživu buňky

MITRACELL je doplněk stravy, který vám pomůže zajistit dostatečné množství důležitých minerálů a stopových prvků. Kamenná moučka Mitracell je bohatá na minerály a stopové prvky získané z jedinečného kamene z Paraguayské džungle. Anorganická výživa je nejpřirozenější přírodní léčivý způsob, který objevili před několika desítkami let šamani právě v Paraguayské džungli.

Význam minerálů pro zdraví

Minerály jsou anorganické látky nezbytné pro lidské buňky a různé životní procesy – od tvorby kostí a zubů po normální trávicí funkční systém. Mitracell je výživou pro buňky. Jinak řečeno : “Vše. co je z anorganického světa základním stavebním kamenem pro lidský organismus, najdete v Mitracell.“

Lidské tělo nemůže bez minerálů dobře fungovat, ačkoli minerály představují pouze asi 3% tělesné hmotnosti. Lidský organismus je nemůže "vyrobit". Musí být dodány stravou nebo v podobě potravinových doplňků.

Vyvážená a pestrá strava by měla tělu poskytnout potřebné živiny, minerály a stopové prvky. Dnešní uspěchaný a stresující způsob života nám vždy nedovolí dodržovat zásady správné výživy. Stále více a více je jasné, že mnoho dnešních civilizačních chorob je způsobeno nedostatečným množstvím minerálů z potravin a oxidativním stresem, který je výsledkem nerovnováhy mezi tvorbou a neutralizací volných radikálů. Volné radikály jsou v těle produkovány jako vedlejší produkty normálního metabolismu v důsledku expozice záření a některým látkám znečišťujících životní prostředí. Volné radikály jsou vysoce reaktivní, mohou poškodit buňky a podílejí se na rozvoji různých chorob.

Volné radikály jsou obvykle neutralizovány účinným metabolickým systémem v těle, který musí zahrnovat: 

- minerály, o některých jste nejspíš ještě nikdy v souvislosti s lidským tělem neslyšeli - iridium, mangan, molybden, bór, selen, ruthenium, rhodium atd.

- antioxidační enzymy jako je superoxiddismutáza, kataláza a glutathionperoxidáza

- antioxidanty odvozené od živin z malých molekul jako vitamin C, D, E karoteny, flavonoidy a glutathion.

U zdravých lidí lze udržet jemnou rovnováhu mezi volnými radikály a antioxidanty. V některých patologických stavech a u kriticky nemocných pacientů způsobuje oxidační stres a dlouhodobý nedostatek příjmu minerálů pokles hladiny antioxidantů pod potřebnou úroveň. Jako preventivní opatření proti určitým chorobám je nejlepším přístupem pro zdravé jedince pravidelná konzumace dostatečného množství minerálů a potravin bohatých na antioxidanty, bylinky atd.

Doplňování minerálu u veganů a vegetariánů

Vegetariáni a vegani mají stravovací omezení, která zahrnují vyloučení živočišných produktů. To může vést k nedostatečnému příjmu vitamínu B, vápníku a bílkovin, což je zvláště problematické pro vegany. Nedostatečný příjem těchto živin může vést ke zhoršené mineralizaci kostí. MITRACELL je doplňkem stravy, který pomáhá zajistit dostatečný přísun těchto důležitých látek u vegetariánů a veganů.

Laktózová intolerance a minerály

Pokud jste osoba, která trpí nesnášenlivostí laktózy, nebo má zvýšenou intoleranci mléka, musíte změnit své stravovací návyky. Je to veliká změna pro vaše tělo. Žádné mléko, žádné jogurty, žádné sýry, ani krémové omáčky. Bohužel to ale také znamená, že vaše tělo nemá dostatek vápníku. MITRACELL je skvělá pomoc právě pro typ lidí s těmito problémy.

Zdraví kostí a minerály

Osteoporóza je onemocnění kostí s vyšším rizikem zlomenin, které lze snížit změnami životního stylu a užíváním MITRACELLu díky obsahu vápníku a dalšími minerály a stopovými prvky, které posilují kosti.


Dávkování

2 kapsle denně před jídlem.

Složení

 

Obsah v jedné dávce

DV*

Zinc, Chromium, Molybdenum, Calcium, Iron, Potassium, Silica, Sodium, Phosphorus, Manganese, Copper, Nickel, Cobalt, Boron, Magnesium, Vanadium, Iodine, Sulfur, Selenium, Lithium, Rubidium, Tin, Ruthenium, Rhodium, Silver, Iridium, Indium, Platinum, Barium, Carbon Organic, Nitrogen, Gallium, Lanthanum, Samarium, Wolfram

640 mg

*

Calcium z korálů

290 mg

29%

Zeleninový stearat

570 mg

*

 

Všechny látky obsažené v produktu Mitracell jsou výrazně pod hodnotami Přijatelného Denního Příjmu (ADI). Proto může být Mitracell používán v doporučené denní hodnotě (DV), bez dlouhodobého předávkování těžkými kovy, minerály a nebo stopovými prvky.

Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervanty, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a NENÍ GENETICKY MODIFIKOVANÝ.

Nemůže nahradit správnou léčbu nařízenou lékařem. Nicméně může být použit jako vhodná doplňková léčba.


Přečtěte si o významu některých minerálů z cca 80ti, co se nacházejí v Mitracellu, pro vaše zdraví, zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikroživiny - vitamíny, minerály a stopové prvky
? Hodí se: Imunita, Psychika, Stárnutí & oxidační stres, Únava & vyčerpání, Kosti
Složky: Hořčík (magnézium), Jód, Mangan, Měď, Minerály, Síra, Stopové prvky, Vápník, zinek, Železo
Obsah: 120 kapslí
? Délka kúry: 30 dní
? Podpora pro: doplnění minerálů, osteoporóza, zlepšení psychického zdraví, prevence civilizačních chorob

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

100% přírodní epigenetické doplňky stravy s extrakty z léčivých hub a bylin bez přidané chemie a plnidel

Ruční výroba do veganských kapslí s karagenanem z červených mořských řas

Firma FOR LONG LIFE se od roku 2010 se zaměřuje na vývoj doplňků stravy pro lepší zdraví a životní styl, podporu imunity a zlepšování kvality života. Produkty FOR LONG LIFE jsou 100% přírodní, bezlepkové a veganské a zaměřují se na cílenou buněčnou výživu nechemickými látkami. Při jejich výrobě kombinují technologie 21. století se staletými znalostmi o rostlinách a houbách. Vědci a výzkumníci spojili své znalosti a zkušenosti a vyvíjejí jedinečné produkty pro zdraví. Kombinují znalosti z různých oborů pro pochopení toho, co může moderní věda udělat pro uspokojení zdravotních potřeb lidí po celém světě. Na základě tohoto snažení již byly vyvinuty různé přírodní produkty, díky kterým je řešení některých běžně známých onemocnění a jejich příznaků podporováno produkty FOR LONG LIFE  s cílenou buněčnou výživou bez vedlejších účinků.

Unikátní technologické postupy při zpracování extraktů z bylin a léčivých hub zaručují nekompromisní funkci a kvalitu  produktů FOR LONG LIFE.

Produkty získaly v mnoha zemích nejvyšší možná ocenění. Např. Evropský kongres pro estetickou a anti-aging medicínu (AMEC) v ročníku 2016/2017 udělil Nejvyšší ocenění v kategorii „Nejlepší doplněk stravy proti stárnutí“ produktu „LIGHT OF LIFE“, doplňku s aktivátorem telomerázy z stragalus membranaceus, který je založen na pokročilém výzkumu oceněném Nobelovou cenou v oblasti fyziologie za objevy v medicíně založené na vědeckých poznatcích o lepším stárnutí.

 

GMP
(Good Manufacturing Practices) – dodržování nejvyšších standardů pro farmaceutické a potravinové provozy.

HPLC
Všechny aktivní ingredience produktů FOR LONG LIFE jsou nezávisle testovány na čistotu a bezpečnost.

BATCH TRANSPARENCY
Série laboratorních testů na náhodně vybraných baleních.

VEGAN PRODUCTS
Testováno na přítomnost látek živočišného původu.

CRUELTY-FREE
Žádný produkt nebyl testován na zvířatech.

USA LAB TESTED
Laboratoře  FOR LONG LIFE prošly náročnými testy třetích nezávislých stran.

Podobné produkty

1455 electrolyte powder
od 611 Kč
Momentálně nedostupné

Elektrolytový prášek s minerály a mořskou solí Elektrolyt s minerály OptiMSM® a mořskou solí Guerande je efektivní a pokročilý doplněk pro účinnou hydrataci při intenzivním...

FITSPDS20328473
NAC Complex 60 kapslí
631 Kč
643 Kč (–1 %)
Momentálně nedostupné

N-Acetyl-L-Cystein + komplex tří synergních složek + prebiotikum Kyselina R-lipoová Selen a molybden Vláknina z akácie - prebiotiukm Antioxidant, ochrana při velké...

FITSPDS50806496
1458 electrolyte powder mango apple 120g
611 Kč
624 Kč (–2 %)
Momentálně nedostupné

Nejčistější produkt na trhu / best-seller Made in Finland! Lahodně chutnající iontový nápoj + čistič těla v jednom balení! Optimální výkon a hydratace - obsahuje všechny klíčové...

FITSPDS14174925
Triple Iron 60 kapslí  60 kapslí na 60 dní
485 Kč
495 Kč (–2 %)
Momentálně nedostupné

Velmi efektivní doplnění železa, při únavě, vyčerpání, nedostatku energie Triple Iron od Puhdistamo, jedinečný přípravek obsahující dvě organické formy železa, laktoferin a...

FITSPDS98257647
Lacti Mood 30 kapslí
852 Kč
Momentálně nedostupné

Doplněk stravy. 4 MILIARDY ŽIVÝCH KULTUR A ŠAFRÁN PRO PODPORU PSYCHICKÉ KONDICE Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free) Komplex ProbioStress® Zen = dva...

FITSPDS27255246
1383 tripla magnesium horcik 120 kapsli
485 Kč
495 Kč (–2 %)
Momentálně nedostupné

Organicky/chelátově vázaný hořčík ve třech formách: malát, glycinát a taurát Špičková využitelnost tělem Šetrný k zažívání Holistické (celostní) složení produktu Vynikající...

FITSPDS30203739

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.