Extrakt Vivaton

207 účinných látek v bylinném extraktu

Extrakt "VIVATON" se získává z léčivých rostlin. Obsahuje 207 účinných složek, z toho je 33 antidoxidantů.

Extrakt obsahuje:

  • komplex organických kyselin a aminokyselin včetně esenciálních (kyselina laurová, prolin, kyselina citrónová, máselná, šťavelová, askorbová, glutamin, kysleina listová, jantarová, linolenová, jablečná a mnoho dalších),
  • kompletní komplex vitamínů (včetně B1, B2, E, C, B6, A, P a cholinu) a provitaminy,
  • fytoncidy, glykosidy, saponiny, flavonoidy, karotenoidy, hatinin, lecitin, katechiny, sacharóza, terpenoidy, třísloviny, silice, minerály a stopové prvky a další složky přírodního původu.

Extrakt zahrnuje složky nezbytné pro život buňky, orgánu a celého organismu jako celku, ať už člověka a všeho živého vůbec. Má výraznou schopnost pronikat do pokožky a dopravit do ní obsažené účinné látky, v místě aplikace vytvořit jejich zásobárnu a tím zvyšovat farmakologickou aktivitu účinných látek z extraktu.

Využití extraktu Vivaton

Extrakt Vivaton aktivuje antioxidační enzymové systémy v organismu, zlepšuje mikrocirkulaci lymfy a krve v kapilárách pokožky a normalizuje tkáňové dýchání a podporuje zpomalování stárnutí.

Extrakt poskytuje organismu opravdu širokou škálu živin, přispívá k normalizaci acidobazické rovnováhy a podporuje procesy obnovy kožních buněk a svalové a kostní tkáně.

Extrakt má širokospektrální antivirové a antibakteriální účinky a má antipyretické vlastnosti (srážení horečky). Pomáhá snižovat otoky a bolest různého původu
má uklidňující účinek na nervový systém a snižuje stres a deprese.

Extrakt přispívá k regeneraci organismu po těžkém fyzickém a duševním vypětí u chronických onemocnění různého původu, imunitu (jako imunokorektor).

Desítky let praktických zkušeností

Historie Extraktu VIVATON sahá až do 70 let dvacátého století.,Od té na základě výsledků preklinických a klinických studií získal extrakt VIVATON vysoké hodnocení účinnosti od více než 150 předních výzkumných ústavů, klinik, laboratoří a lékařských centrech. Extrakt VIVATON se úspěšně používá ve zdravotních střediscích a kosmetických salonech v Rusku a dalších zemích světa.

Vyberte si produkt na bázi bylinného extraktu VIVATON pro laické, domácí použití 

Bylinný extrakt VIVATON

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení