Extrakt Vivaton

207 účinných látek v bylinném extraktu

Extrakt "VIVATON" se získává z léčivých rostlin. Obsahuje 207 účinných složek, z toho je 33 antidoxidantů.

Extrakt obsahuje:

  • komplex organických kyselin a aminokyselin včetně esenciálních (kyselina laurová, prolin, kyselina citrónová, máselná, šťavelová, askorbová, glutamin, kysleina listová, jantarová, linolenová, jablečná a mnoho dalších),
  • kompletní komplex vitamínů (včetně B1, B2, E, C, B6, A, P a cholinu) a provitaminy,
  • fytoncidy, glykosidy, saponiny, flavonoidy, karotenoidy, hatinin, lecitin, katechiny, sacharóza, terpenoidy, třísloviny, silice, minerály a stopové prvky a další složky přírodního původu.

Extrakt zahrnuje složky nezbytné pro život buňky, orgánu a celého organismu jako celku, ať už člověka a všeho živého vůbec. Má výraznou schopnost pronikat do pokožky a dopravit do ní obsažené účinné látky, v místě aplikace vytvořit jejich zásobárnu a tím zvyšovat farmakologickou aktivitu účinných látek z extraktu.

Využití extraktu Vivaton

Extrakt Vivaton aktivuje antioxidační enzymové systémy v organismu, zlepšuje mikrocirkulaci lymfy a krve v kapilárách pokožky a normalizuje tkáňové dýchání a podporuje zpomalování stárnutí.

Extrakt poskytuje organismu opravdu širokou škálu živin, přispívá k normalizaci acidobazické rovnováhy a podporuje procesy obnovy kožních buněk a svalové a kostní tkáně.

Extrakt má širokospektrální antivirové a antibakteriální účinky a má antipyretické vlastnosti (srážení horečky). Pomáhá snižovat otoky a bolest různého původu
má uklidňující účinek na nervový systém a snižuje stres a deprese.

Extrakt přispívá k regeneraci organismu po těžkém fyzickém a duševním vypětí u chronických onemocnění různého původu, imunitu (jako imunokorektor).

Desítky let praktických zkušeností

Historie Extraktu VIVATON sahá až do 70 let dvacátého století.,Od té na základě výsledků preklinických a klinických studií získal extrakt VIVATON vysoké hodnocení účinnosti od více než 150 předních výzkumných ústavů, klinik, laboratoří a lékařských centrech. Extrakt VIVATON se úspěšně používá ve zdravotních střediscích a kosmetických salonech v Rusku a dalších zemích světa.

Vyberte si produkt na bázi bylinného extraktu VIVATON pro laické, domácí použití 

Bylinný extrakt VIVATON

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.