Moringa BIO 180 kapslí

Neohodnoceno
Moringa olejodárná je stromovitá rostlina původem z Indie, odkud se rozšířila i do jiných částí světa. Listy moringy jsou na indickém subkontinentu důležitou potravinou ceněnou pro vysoký obsah výživných látek - vitamínů, minerálů, fytonutrientů, vlákniny a dalších. Obsahují esenciální aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo a jsou jedním z nejvýznamnějších přírodních zdrojů antioxidantů.  Obsahuje: minerály Ca, Cu, Fe, K, Mg, Na, P, Zn, vitamíny B1, B2, B6 a B12, vitamín C, vitamín E, mastné kyseliny omega-3 a omega-6. SLOŽENÍ obsahuje: 100% listy moringy olejodárné (Moringa oleifera) v prášku v BIO a  RAW kvalitě. Doplněk stravy. DÁVKOVÁNÍ Užívejte 3-5 kapslí 3x denně. Množství účinné látky v 1 kapsli: 0,366g. Celková hmotnost: 65,9g. Upozornění: Skladujte v suchu.
300 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Moringa BIO 180 kapslí
Neohodnoceno
Moringa BIO 180 kapslí
Organic/BIO

Detailní popis produktu

Moringa olejodárná je stromovitá rostlina původem z Indie, odkud se rozšířila i do jiných částí světa. Listy moringy jsou na indickém subkontinentu důležitou potravinou ceněnou pro vysoký obsah výživných látek - vitamínů, minerálů, fytonutrientů, vlákniny a dalších. Obsahují esenciální aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo a jsou jedním z nejvýznamnějších přírodních zdrojů antioxidantů

Obsahuje: minerály Ca, Cu, Fe, K, Mg, Na, P, Zn, vitamíny B1, B2, B6 a B12, vitamín C, vitamín E, mastné kyseliny omega-3 a omega-6.

SLOŽENÍ

obsahuje: 100% listy moringy olejodárné (Moringa oleifera) v prášku v BIO a  RAW kvalitě. Doplněk stravy.

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 3-5 kapslí 3x denně. Množství účinné látky v 1 kapsli: 0,366g. Celková hmotnost: 65,9g.

Upozornění:

Skladujte v suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.