Prázdninová doprava zdarma! Pro vybrané značky. Stačí 1 produkt vybraných značek v košíku a dopravu máte zdarma.

Kolostrum

Kolostrum je tekutina, která je produkována savci, včetně člověka, v prvních dnech po porodu. Tato tekutina slouží jako první živný zdroj pro novorozené svačí mladě, poskytující mu důležité živiny a protilátky. Kolostrum je bohaté na bílkoviny, minerály, vitamíny a imunoglobuliny (protilátky), které posilují imunitní systém a chrání novorozence před infekcemi.

Kolostrum obsahuje vyšší koncentraci protilátek než mléko, což zajišťuje novorozenci počáteční imunitní ochranu. Protilátky přenášené kolostrem pomáhají posilovat imunitní systém novorozence a chrání ho před různými bakteriálními a virovými infekcemi. Kolostrum také obsahuje faktory růstu, které podporují správný vývoj trávicího systému a celkový růst novorozence.

Kolostrum není specifické jen pro lidi, ale je přítomné u většiny savců. V důsledku toho se kolostrum získává také z jiných zdrojů, jako je např. kravské kolostrum.

Doplňky stravy s kolostrem

Sušené kolostrum se často používá jako doplněk stravy pro dospělé, protože obsahuje mnoho prospěšných látek, které mohou podpořit imunitní systém, zdraví trávicího systému a celkovou vitalitu.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.