Prázdninová doprava zdarma! Pro vybrané značky. Stačí 1 produkt vybraných značek v košíku a dopravu máte zdarma.

Quercetin + Bromelain komplex 100 kapslí

Neohodnoceno

Quercetin s bromelainem

Kombinace Quercetinu a Bromelainu je vysoce efektivní - bromelain zvyšuje využitelnosti Quercetinu organismem. Quercetin je zcela přírodní látka patřící mezi flavonoidy. Chrání vaše tělo před oxidačním stresem, funguje protizánětlivě a antibakteriálně. Bromelain je enzym, který štěpí bílkoviny na jednodušší struktury pro jejich lepší trávení a využití.

550 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Quercetin + Bromelain komplex 100 kapslí
Neohodnoceno
Quercetin + Bromelain komplex 100 kapslí
Antioxidant

Detailní popis produktu

Kombinace Quercetinu a Bromelainu je vysoce efektivní. Bromelain má totiž schopnost podpořit zvýšení využitelnosti Quercetinu organismem. Díky němu se proto vstřebá v daleko větší míře. Zároveň vzájemně zdokonalují i své ostatní vlastnosti.

Quercetin je zcela přírodní látka, která se řadí mezi flavonoidy. To jsou látky, jež mají mnohé pozitivní vlivy pro lidský organismus a pyšní se vysokou antioxidační funkčností.

Quercetin je konkrétně žlutý pigment a nalezneme ho v některých druzích ovoce, zeleniny či bylinkách. Často je obsažený ve vrchních vrstvách plodu – tedy slupkách. Je přítomen například v cibuli, česneku, kaparách, koriandru, jablkách, rajčatech, třezalce, libečku, borůvkách, černém bezu a řadě dalších potravin. Schopnosti kvercetinu jsou velmi pestré. Chrání tělo před oxidačním stresem, který má neblahý dopad na naše buňky. Dále podporuje jejich náležitou komunikaci a proces dělení.

Quercetin je také přírodním antihistaminikem, podněcuje imunitní systém, funguje protizánětlivě a antibakteriálně a pozitivní efekt má rovněž na kardiovaskulární systém nebo gastrointestinální trakt.

Bromelain je enzym, který se v největším množství nachází v čerstvém ananasu. Tento enzym velice dobře napomáhá syntetizovat bílkoviny. Dokáže je rozštěpit na jednodušší struktury, jež jsou poté organismem lépe tráveny a dále využívány.

Povzbuzuje ovšem funkci celého zažívání, a to i v případě, pokud se potýkáme v této oblasti se záněty.

Je protizánětlivý a současně přispívá k lepšímu hojení a snižování otoků. Mimo jiné je prospěšný pro dutiny a dýchací cesty a zabraňuje alergickým reakcím v této části organismu.

Doplněk stravy je navíc obohacen o vitamín C. 

SLOŽENÍ

obsahuje: Quercetin 95%, Bromelain, Acerola (standardizovaný extrakt 25%), vitamín C, transparentní rostlinná (HPMC) tobolka. 

DÁVKOVÁNÍ

1-2 kapsle 1x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Vitamíny a minerály
v 1 kapsli
Vitamín C25 mg (31%*)


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
Acerola100 mg
Bromelain100 mg
Quercetin300 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.