Nezmeškejte SLEVOVOVÝ KUPÓN NA 30 % na legendární FRAGONARD. Kód kupónu 30FRAGO. Od 400 Kč na všechno mimo parfémové extrakty do 29.2.

Nutriskin Shape 60 kapslí 60 kapslí na 30 dní

Neohodnoceno

Komplex fytonutrientů se zinkem, křemíkem a vitamínem C pro zpomalení stárnutí pleti

S klinicky prokázaným účinkem pro tvorbu a obnovu kolagenu

PRO ZRALOU PLEŤ / PEVNOST POKOŽKY + TVORBA KOLAGENU + ZPOMALENÍ STÁRNUITÍ

Komplex obsahuje extrakt z Včelníku moldavského, z granátového jablka se 40% kyselinou ellagovou, z aceroly s vysokým obsahem vitamínu C, z bambusu s pikolinátem zinečnatým a oxid křemičitým. Nutriskin Shape podporuje obnovu a tvorbu kolagenu, elasticitu pleti a zpomalení jejího stárnutí. Nutriskin obsahuje výhradně účinné přírodní složky - unikátní přírodní extrakty zaměřené na podporu tvorby kolagenu, regeneraci a oxidativní stres.

Položka byla vyprodána…
1 102 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Nutriskin Shape 60 kapslí 60 kapslí na 30 dní
Neohodnoceno
Nutriskin Shape 60 kapslí 60 kapslí na 30 dní
Vegan

Detailní popis produktu

Doplněk stravy

 • Komplex pro krásnou pleť s klinicky prokázaným účinkem pro tvorbu a obnovu kolagenu
 • PRO ZRALOU PLEŤ / PEVNOST POKOŽKY + TVORBA KOLAGENU + ZPOMALENÍ STÁRNUITÍ
 • Extrakt z Včelníku moldavského DracobelleTM
 • Extrakt z granátového jablka se 40% kyselinou ellagovou
 • Extrakt z bobulí aceroly s vysokým obsahem vitamínu C
 • Extrakt z bambusu - pikolinát zinečnatý a oxid křemičitý
 • Dóza je provoněná osvěžující mátou od ScentSationalTM
 • Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
 • NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost

Nutriskin Shape je přírodní kapslový doplněk pro podporu pevnosti pleti. Nutriskin obsahuje výhradně účinné přírodní složky - unikátní přírodní extrakty zaměřené na podporu tvorby kolagenu, regeneraci a oxidativní stres. Extrakt z Včelníku DracobelleTM obdržel cenu Nutra Ingredients Asia za nejlepší složku roku 2022 v kategorii Beauty from Within. DracobelleTM aktivuje signální dráhu AMPK/FOXO s vlastnostmi souvisejícími s tvorbou extracelulární matrix, množstvím kolagenu a kondici pokožky. Kyselina ellagová a pikolinát zinečnatý (zinek) mají vlastnosti související s oxidativním stresem, zatímco extrakt z aceroly s vysokým obsahem vitamínu C a oxid křemičitý (křemík) podporují tvorbu kolagenu.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Pevnost pokožky
 • Vzhled

Certifikace I\'m Vegan   Certifikát I\'m Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I\'m Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.   O certifikátu

 • Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 • Produkty s označením I\'m Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 • Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.

O značce Nordbo   NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I\'m Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).   NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:

 • Kvalita a klinicky prověřené zdroje
 • Udržitelnost a etická odpovědnost

Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.

SLOŽENÍ

obsahuje: DracoBelleTM (Dracocephalum moldavica - Včelník moldavský), extrakt z granátového jablka (Punica granatum),  extrakt z bambusu (Bambusa vulgaris),  extrakt z plodů aceroly (Malpighia emarginata), pikolinát zinečnatý, rýžový škrob, MCT olej (z kokosu), rostlinná kapsle (hypromelóza).

DÁVKOVÁNÍ

Berte 2 kapsle denně s jídlem, kdykoli během dne.

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření.Vitamíny a minerály
v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Zinek 7,5 mg (75%*) 15 mg (150%*)Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Extrakt z granátového jablka 100 mg 200 mg
Extrakt z bambusu 100 mg 200 mg
Extrakt z plodů aceroly 125 mg 250 mg
DracoBelleTM 100 mg 200 mg
z toho kyselina ellagová 40 mg 80 mg
z toho křemík 70 mg 140 mg
z toho vitamín C 42,5 mg (53%*) 85 mg (106%*)Doplňkové parametry

Kategorie: Stav pokožky
Složky: Acerola, Granátové jablko, MCT tuky, zinek, Včelník moldavský, Bambus
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích:

 • kvalita a klinická dokumentace
 • udržitelnost a etická odpovědnost. 

Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek, tj. zaměřuje se na inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. 

S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí.

Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I\'m Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices).

Pro papírové obaly je použit recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council). Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost.

Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.

Certifikace I\'m Vegan

Certifikát I\'m Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I\'m Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.  

Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.  

Produkty s označením I\'m Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.

Podobné produkty

Nutriskin Clean 60 kapslí 60 kapslí na 30 dní
Vegan
1 102 Kč
Momentálně nedostupné

Komplex fytonutrientů se zinkem a biotinem pro krásnou pleť S klinicky prokázaným účinkem PRO NEČISTOU PLEŤ / JASNĚJŠÍ PLEŤ + ZVÝŠENÍ VLHKOSTI + OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÍM...

FITSPDS79783673
Nutriskin Glow 60 kapslí 60 kapslí na 30 dní
1 102 Kč
Momentálně nedostupné

Komplex fytonutrientů pro krásnou pleť S klinicky prokázaným účinkem PRO UNAVENOU A SUCHOU PLEŤ / ZÁŘIVOST PLETI + ROVNOMĚRNÝ TÓN + ZVÝŠENÁ VLHKOST Komplex obsahuje extrakty...

FITSPDS76155958

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.