Man 50+ Prostate Complex 60 kapslí

Neohodnoceno

Unikátní komplex pro podporu prostaty

Doplněk stravy primárně pro muže nad 50 let

Celkem 5 účinných složek (extrakty + raw prášek) Přírodní extrakty (žitný pyl, kopřiva, slivoň africká, dýňové semínko) + raw prášek ze serenoy plazivé Velmi silný a precizně cílený doplněk Man 50+ Prostate Complex je velmi účinný komplex určený pro podporu stavu prostaty u mužů nad 50 let.

Položka byla vyprodána…
970 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Man 50+ Prostate Complex 60 kapslí
Neohodnoceno
1488 man 50 prostate complex 60 kapsli
Extra pro muže Extra 50+

Detailní popis produktu

Doplněk stravy.
 • Unikátní komplex pro podporu prostaty
 • Primárně pro muže nad 50 let
 • Celkem 5 účinných složek (extrakty + raw prášek)
 • Přírodní extrakty (žitný pyl, kopřiva, slivoň africká, dýňové semínko) + raw prášek ze serenoy plazivé
 • Velmi silný a precizně cílený doplněk
Man 50+ Prostate Complex je velmi účinný komplex určený pro podporu stavu prostaty u mužů nad 50 let. Prostata je složitý orgán, u kterého po dosažení 50 let hrozí problémy způsobené jejím zvětšením. To může způsobovat i problémy s močením. Prostate Complex obsahuje vědecky pečlivě prověřené složky v terapeutických dávkách. Kromě prostaty je doplněk určený i pro muže trpící vypadáváním vlasů.   Složky obsažené v doplňky jsou výhradně rostlinného původu, užívají se mimo jiné v tradičních lidových systémech, mají synergní účinek a jejich vlastnosti souvisí s činností enzymu 5alfa reduktáza.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 • Podporu prostaty u mužů nad 50 let
Obsažené složky
 • Extrakt z žitného pylu 300 mg (Plasys300®) (standardizováno na minimální obsah 50 % beta-sitosterolů)
 • Extrakt z listů kopřivy 150 mg (4:1) (Urtica dioica) (ekvivalent k 600 mg čerstvého listu)
 • Extrakt z kůry Pygeum Africanum 150 mg (5:1) (Slivoň africká - Prunus africana) (ekvivalent k 500 mg čerstvé kůry)
 • Saw Palmetto raw prášek z bobulí 100 mg (Serenoa plazivá - Serenoa repens)
 • Extrakt z dýňových semínek 50 mg (20:1) (Curcubita moschata)

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

SLOŽENÍ

obsahuje ve 2 kapslích: Extrakt z žitného pylu 300 mg (Plasys300®) (standardizováno na minimální obsah 50 % beta-sitosterolů), extrakt z listů kopřivy 150 mg (4:1) (Urtica dioica) (ekvivalent k 600 mg čerstvého listu), extrakt z kůry Pygeum Africanum 150 mg (5:1) (Slivoň africká - Prunus africana) (ekvivalent k 500 mg čerstvé kůry), Saw Palmetto raw prášek z bobulí 100 mg (Serenoa plazivá - Serenoa repens), extrakt z dýňových semínek 50 mg (20:1) (Curcubita moschata), rostlinná celuózová kapsle.

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2 kapsle denně s jídlem nebo dle lékaře.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, nedoporučí-li lékař. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

doplnek stravy prirodni prostatool na prostatu qmin (2)
Akce Tip Vegan Epigenetic Extra pro muže Extra 50+ Sleva s kupónem
1 290 Kč
Skladem (V) (>3 ks)

Pro podporu stavu prostaty u mužů nad 50 let, pro normální stav močových cest Trápí vás problémy s prostatou? Časté močení, nepříjemný pocit pálení, slabé proudy moči? Nejste...

PROS

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.