CO-Enzyme B Complex 30 kapslí

1 hodnocení
Značka: Viridian

Všechny vitamíny skupiny B s ko-enzymy

Vrchol mezi doplňky stravy s vitamíny skupiny B. Obsahuje vitamíny B ve dvojí podobě – vitamíny samotné + jejich ko-enzymy pro jmaximální možnou využitelnost. Vhodné také při oslabené funkci vstřebatelnosti vitamínů

Vhodný při únavě a vyčerpání, nadměrné fyzické nebo psychické zátěži.

K čemu jsou dobré vitamíny skupiny B a jejich ko-enzymy?

Vitamíny skupiny B se v těle přirozenou cestou přemění na ko-enzymy. Ty pak dále napomáhají enzymatickým reakcím a spouští různé důležité proces. Suplementace obou forem vitamínů tedy napomáhá maximální možné využitelnosti.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení
496 Kč / ks
CO-Enzyme B Complex 30 kapslí
1 hodnocení
Značka: Viridian
b komplex vitamin ko enzymy
Antioxidant
5,0 1 hodnocení

Komplexní sestava vitamínů B v CO-Enzyme B Complex

Představuje vrchol mezi doplňky stravy s vitamíny skupiny B. Obsahuje totiž všechny vitamíny této skupiny ve dvojí podobě – vitamíny samotné, ale také jejich ko-enzymy (metylované a fosforylované formy). Výsledkem je maximální možná využitelnost pro organismus.

Rovněž je doplněk vhodný pro všechny, jejichž organismus má z nějakého důvodu oslabenou funkci vstřebatelnosti vitamínů (zhoršená funkce jater, únavový syndrom, nadměrná fyzická námaha, genetická predispozice,...).

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Podporu při únavě a vyčerpání
  • Podporu při nadměrné fyzické nebo psychické zátěži
  • Podporu při oslabené schopnosti organismu vstřebávat vitamíny
  • Podporu při neúčinnosti jiných doplňků s vitamíny skupiny B

Proč jsou ko-enzymy důležité?

Vitamíny skupiny B v těle fungují tak, že se přirozenou cestou (procesem v organismu) přemění na ko-enzymy. Ty pak dále napomáhají enzymatickým reakcím (enzymy v těle spouští téměř všechny důležité procesy a ko-enzymy těmto procesům napomáhají).

Na příklad vitamíny B2 a B6 se v játrech mění na fosforylované formy a dále fungují jako koenzymy. Oproti tomu vitamín B12 je v organismu aktivní jako methylkobalamin (metylovaná forma) a adenosylkobalamin (fosforylovaná forma).

Suplementace obou forem vitamínů tedy napomáhá maximální možné využitelnosti. A je velmi vhodná pro jedince se zhoršenou schopností vitamíny vstřebávat.

DÁVKOVÁNÍ

Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nutraceutika, doplňky stravy
Obsahuje: B komplex, Koenzym Q10, vitamín B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.