Nezmeškejte SLEVOVOVÝ KUPÓN NA 30 % na legendární FRAGONARD. Kód kupónu 30FRAGO. Od 400 Kč na všechno mimo parfémové extrakty do 29.2.

Seagarden

Společnost Seagarden vyrábí kolagen a další přírodní mořské doplňky vyprodukované výhradně z volně ulovených ryb. Je jediným producentem 100% přírodních mořských doplňků stravy v Norsku a jediným producentem mořských kolagenových peptidů ve Skandinávii.  Seagarden vznikla v roce 2000 a od počátku staví na myšlenkách a tradicích sahajících několik tisíc let dozadu.

Své sídlo a výrobu má v norském Avaldsnes na ostrově Karmoy, který byl královským sídlem starověkých mořských králů ještě před vikingským věkem. Lidé zde vždy žili v souladu s přírodou, živili se rybolovem a vším, co může poskytnout moře. Ti, kteří zde žili, navazovali kontakty za mořem, byli čilí obchodníci a přinášeli domu nápady, znalosti a nové impulsy. Na tyto tradice se Seagerden snaží navazovat. 

Čerstvé a přírodní ingredience 

Většina ryb, z nichž Seagarden vyrábí své doplňky, je ulovena v křišťálově čistých vodách Norského moře rybáři z města Tromso a vesnice Senjahopen na severu Norska. Každou zimu se tam stane zázrak. Treska se vrací z ledových vod Barentsova moře na své původní rozmnožovací území u severního norského pobřeží. Tato dlouhá a náročná cesta vede k tomu, že divoká treska získá silné svaly a pevné maso s nepřekonatelnou texturou. Barentsovo moře je také velmi odlehlou panenskou oblastí bohatou na živiny. Ryby tak nabírají síly v nedotčeném moři, což se projevuje na čistotě a kvalitě konečného produktu.  

V souladu s přírodou - minimální uhlíková stopa 

Díky loveckým a rybářským kořenům Seagerden ví, že musí hrát v týmu s přírodou, ne proti ní. Aktivně pracuje na minimálních emisích uhlíku během výroby, přepravy a balení. 95 % surovin se vyrábí v Norsku, takže Seagerden má kontrolu nad zpracováním surovin a dosahuje krátké přepravní vzdálenosti. Mořský kolagen, který je vlajkovým produktem Seagarden, má certifikaci MSC (organizace Marine Stewardship Council) což je záruka, že ryby pocházejí z udržitelného rybolovu. Seagarden je také partnerem projektu Aquabiopro-fit, který financuje EU, a který má za cíl snížit množství odpadu a smysluplně využít vedlejší produkty z rybolovu. 

Pečlivá výroba 

Kůže z tresky, která je hlavní surovinou pro výrobu kolagenu, se nejdříve pečlivě omývá čistou vodou. Každá zásilka je také testována na více než 20 nežádoucích přísad a kontaminantů, o to jak přímo v Seagarden, tak i v nezávislých laboratořích. Výrobu tak opouštějí pouze 100% čisté přírodní produkty. V Seagarden také neustále hledájí přísady a technologie, které pomáhají vyrábět výrobky co nejšetrnějšími a nejpřirozenějšími způsoby. Výrobní procesy jsou také sledovatelné, díky čemuž se zákazníci mohou cítit bezpečně.  

V Seagerden jsou vědecky založení 

Zaměstnáváme některé z předních skandinávských odborníků na bílkoviny. Spolupracujeme s průkopnickými akademickými prostředími doma i v zahraničí Univerzity v Bergenu, Norským institutem pro výzkum potravin, rybářství a akvakultury, Norskou Univerzitou vědy a technologie a Univerzitou Severního Norska. Podílíme se na rozvojových projektech podporovaných institucemi Innovation Norway, EU (Aquabiopro-fit) a Research Rada. Neustále investujeme do nových studií, abychom lépe porozuměli fungování našich produktů. 

Dlouhodobá práce na skutečných a poctivých doplňcích

V Seagerden věří v pozitivní přínos pro každého jednotlivce prostřednictvím dobrých produktů, životnímu prostředí prostřednictvím udržitelné výroby a místní komunitě prostřednictvím pracovních míst. Věří, že se nikdy nepřestane učit a vytrvale pracovat, aby se zlepšovali. Věří ve vědu, starobylé tradice, v čerstvé suroviny a čisté výrobky. Věří v dlouhodobou práci na skutečných a poctivých doplňcích, které jsou dobré pro lidi a pro přírodu. 

Marine Collagen + Vitamin C, příchuť jahoda (A)  150 g
Tip
520 Kč / ks
550 Kč (–5 %)
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

Podpořte krásu své pokožky a své zdraví s Marine Collagen + Vitamin C s fantastickou příchutí jahody. Tento kolagenový doplněk stravy je plný prémiového rybího kolagenu a...

LVH86269
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.