Set 5 parfémovaných mýdel Diamond, Fragonard, 5 x 100 g

Neohodnoceno

Set pěti přírodně parfémovaných mýdel s vůní jasmínu, levandule, "kolínské", růže a citronu.

640 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění
Možnosti doručení
Set 5 parfémovaných mýdel Diamond, Fragonard, 5 x 100 g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Set pěti přírodně parfémovaných mýdel s vůní jasmínu, levandule, "kolínské", růže a citronu. Vytváří bohatou krémovou pěnu. Navíc jsou přesně tak velká, abyste je mohli přibalit do kosmetické taštičky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané
Obsah: 5 x 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Niche parfumerie z Grasse

Francouzský parfémový dům Fragonard se sídlem v Grasse ve Francii je známý svými luxusními vůněmi a parfémy vyrábí již od roku 1926. Fragonard Parfumeur byl pojmenován po francouzském malíři Jean-Honoré Fragonardovi z 18. století, známém jeho rokokovým stylem. Fragonard Parfumeur je proslulý svou kolekcí jemných vůní.

Fragonard nabízí širokou škálu parfémů pro ženy i muže a také další voňavé produkty, jako jsou mýdla, svíčky a kosmetiku pro péči o tělo a pleť. Jejich parfémy jsou často vyráběny tradičními metodami a pomocí vysoce kvalitních přísad. Mezi oblíbené vůně Fragonard Parfumeur patří „Etoile“, „Belle de Nuit“, „Diamant“, „Verveine“ či „Soleil“.

Fragonard Parfumeur také provozuje muzea v Grasse, Paříži a Eze, kde se návštěvníci mohou seznámit s historií a uměním výroby parfémů. Tato muzea poskytují vhled do procesu tvorby parfémů, od pěstování květin a extrakce esencí až po míchání a plnění vůní.

Fragonard Parfumeur je rodinná niche parfumerie z Grasse, světového "hlavního města" parfémů, zasazeného do malebné krajiny plné květinových polí na Francouzské riviéře na Azurovém pobřeží. Její historie se začala psát již před první světovou válkou, kdy podnikatel Eugène Fuchs propadl kouzlu parfémů a rozhodl se založit vlastní parfumerii. V roce 1926 ji založil a pojmenovali ji Fragonard Parfumeur, po slavném malíři narozeném v Grasse, Jean-Honoré Fragonardovi (1732-1806), jako poctu městu Grasse a vytříbenosti umění 18. století.

Fragonard Parfumeur se věnuje tradiční řemeslné výrobě parfémů a kosmetiky z přírodních vonných esencí. Tento duch je udržován již třemi následujícími generacemi, které vedly a stále řídí společnost. Na jejich popud se otevřely nové výrobní závody a prodejní místa v Grasse, Eze a také v Paříži. Dnes parfumérii vedou Agnès a Françoise Costa, dcery jednoho z potomků zakladatele. 

Podobné produkty

IRIS, Fragonard, parfémovaná mýdla v dárkové krabičce,4 kusy, 4 x 50g  NOVINKA - IRIS květina roku 2016
518 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

Tradiční provensálské oblázkové mýdlo, delikátně parfémované vůní IRIS, v úchvatné dárkové krabičce zdobené akvarelovými barvami.

0331
Jasmín, Fragonard, parfémovaná mýdla v dárkové krabičce, 4 x 50 g
490 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

4 luxusní mýdla parfémovaná vůní Jasmin v dárkové krabičce,

0336
POIS DE SENTEUR, Fragonard, parfémovaná mýdla v krabičce, 4 x 50 g
495 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

Tradiční provensálské oblázkové mýdlo, delikátně parfémované vůní Pois de Senteur v  dárkové krabičce. Okouzluje svou jemnou vůní sladkého hrášku jako motýl v...

0339
Pivoine, Fragonard, parfémovaná mýdla v dárkové krabičce, 4 x 50 g  Květina roku 2017 u Fragonard
480 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

Hezká krabička obsahuje 4 mýdla delikátně parfémované vůní Pivoine.

1398
Lavande, Fragonard, parfémovaná mýdla v dárkové krabičce,4 kusy, 4 x 50g
518 Kč
Momentálně vyprodané - nastavte si hlídání naskladnění

Tradiční provensálské oblázkové mýdlo,  parfémované vůní levandule, v úchvatné dárkové krabičce zdobené lány fialové levandule. Nezaměnitelná vůně levandule vás v okamžiku...

4155

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.