Rhodiola Rosea BIO 125g

Neohodnoceno

Rhodiola - adaptogen

Adaptogenní rostlina z vysokých horských svahů Arktidy, Ruska, Islandu a Asie. Podle čínské medicíny jde o silný adaptogen pro zmírnnění stresu, depresi a zlepšení nálady a výkonnosti. Vhodná při syndromu vyhoření a kontrolu tělesné hmotnosti.

640 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Rhodiola Rosea BIO 125g
Neohodnoceno
Rhodiola Rosea BIO 125g
Organic/BIO Adaptogen

Detailní popis produktu

 

Rhodiola neboli Kořen růže roste na vysokých horských svazích Arktidy, Ruska, Islandu a v Asii. V Čínské medicíně je známa již po tisíce let, jde o silný adaptogen známý všem, kteří hledají cestu, jak zmírnit stres, depresi a zlepšit náladu a výkonnost. Kromě toho má i mnohé další účinky. Zejména vhodná je pro jedince trpící syndromem vyhoření.


Vhodné pro všechny orientované na:

  • Zmírnění stresu a deprese
  • Zlepšení kvality spánku
  • Zvýšení fyzické i psychické energie
  • Kontrolu tělesné hmotnosti

 


SLOŽENÍ

Prášek z kořene Rhodiola rosea .

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená dávka je 1 g denně. Neužívejte dlouhodobě. Dávkování výrobce 1-2 g bylo upraveno dle české legislativy. Rozmíchejte ve vašem oblíbeném čaji, nebo ve vodě, konzumujte před jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte na chladném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro veganskou stravu. Neužívejte dlouhodobě.

Země původu: Rusko


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.