MCT Oil 5000 500ml

Neohodnoceno
MCT Oil 5000 je ideální náhradou jedlého oleje a tuku. Například při přípravě salátů jsou vlastnosti MCT oleje velkou výhodou, zejména pro sportovce a lidi, kteří dbají na výživu. MCT olej však není vhodný pro smažení a pečení, protože není tepelně stabilní. MCT je speciální typ mastných kyselin, které mají díky své struktuře speciální vlastnosti. Best Body Nutrition používá jako surovinu palmový olej s certifikátem RSPO. Zkratka MCT znamená „Triglyceridy se středním řetězcem“, v angličtině „Medium chain Triglycerides“ (triglyceridy = tuk). MCT se skládá z mastných kyselin se středním řetězcem s délkou řetězce 6 až 12 atomů uhlíku a glycerolu. Ve srovnání s mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem (LCT) se velmi dobře rozpouští ve vodě. U smíšené stravy je absorbováno relativně málo MCT. Díky své vyšší rozpustnosti ve vodě ve srovnání s LCT se dostávají do krve snadněji a mnohem rychleji. MCT jsou poté transportovány přímo do jater a jsou proto k dispozici buňkám. Samotný MCT nestačí na poskytnutí tuku. Měli byste také myslet na důležité nenasycené esenciální mastné kyseliny, jako je omega 3. SLOŽENÍ obsahuje: Olej vyrobený z triglyceridů se středním řetězcem (z palmového oleje). DÁVKOVÁNÍ Vhodné pro Bulletproof Coffee! \"Neprůstřelná káva\" je ranní posilovač energie, který se používá především u diet, jako je Paleo. Pro přípravu se v mixéru krátce promíchá asi 200 ml kávy, 1 lžíce nesoleného másla a 1 - 2 lžíce MCT oleje. Neprůstřelná káva obsahuje přibližně 441 kcal a 50 g tuku a konzumuje se na snídani. Šálek \"neprůstřelné kávy\" dodává tělu vysokou dávku energie, která by měla být okamžitě k dispozici UPOZORNĚNÍ \"Neprůstřelná káva\" by se neměla užívat delší dobu. Je důležité mít vyváženou stravu, která poskytuje tělu všechny důležité látky v dostatečném množství.
Položka byla vyprodána…
457 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
MCT Oil 5000 500ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

MCT Oil 5000 je ideální náhradou jedlého oleje a tuku. Například při přípravě salátů jsou vlastnosti MCT oleje velkou výhodou, zejména pro sportovce a lidi, kteří dbají na výživu. MCT olej však není vhodný pro smažení a pečení, protože není tepelně stabilní.

MCT je speciální typ mastných kyselin, které mají díky své struktuře speciální vlastnosti. Best Body Nutrition používá jako surovinu palmový olej s certifikátem RSPO.

Zkratka MCT znamená „Triglyceridy se středním řetězcem“, v angličtině „Medium chain Triglycerides“ (triglyceridy = tuk).

MCT se skládá z mastných kyselin se středním řetězcem s délkou řetězce 6 až 12 atomů uhlíku a glycerolu. Ve srovnání s mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem (LCT) se velmi dobře rozpouští ve vodě. U smíšené stravy je absorbováno relativně málo MCT. Díky své vyšší rozpustnosti ve vodě ve srovnání s LCT se dostávají do krve snadněji a mnohem rychleji. MCT jsou poté transportovány přímo do jater a jsou proto k dispozici buňkám.

Samotný MCT nestačí na poskytnutí tuku. Měli byste také myslet na důležité nenasycené esenciální mastné kyseliny, jako je omega 3.

SLOŽENÍ

obsahuje: Olej vyrobený z triglyceridů se středním řetězcem (z palmového oleje).

DÁVKOVÁNÍ

Vhodné pro Bulletproof Coffee! \"Neprůstřelná káva\" je ranní posilovač energie, který se používá především u diet, jako je Paleo. Pro přípravu se v mixéru krátce promíchá asi 200 ml kávy, 1 lžíce nesoleného másla a 1 - 2 lžíce MCT oleje. Neprůstřelná káva obsahuje přibližně 441 kcal a 50 g tuku a konzumuje se na snídani. Šálek \"neprůstřelné kávy\" dodává tělu vysokou dávku energie, která by měla být okamžitě k dispozici

UPOZORNĚNÍ

\"Neprůstřelná káva\" by se neměla užívat delší dobu. Je důležité mít vyváženou stravu, která poskytuje tělu všechny důležité látky v dostatečném množství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.