KOLEKCE 4 TUHÝCH PARFÉMŮ Porte Bonheur, 4 x 3 g

Neohodnoceno

Sada 4 tuhých parfémů v roztomilém balení: Belle de nuit, Eau du bonheur, Concerto, Eau de hongrie. (alcohol free)

Oblíbená dámská vůně Belle de nuit -  originální, hluboká bohatá harmonie květin a ovoce na teplém sametovém spodním tónu pižma. Drahocenná vůně, tak magická jako arabská noc! Smyslný parfém.

Vůně unisex Eau du bonheur - květinová zelená unisex vůně. Svrchní tóny jsou bergamot a mandarinka, střední tón je jasmín, základní tóny jsou santálové dřevo, virginský cedr a cesmína.

Pro muže:

 Concerto - je jednoduchá, elegantně aromatická harmonie pravé ovocné svěžesti - mandarinky a bergamotu, zjemněná čajem, ambrou a jasmínem

Eau de hongrie - lehký bergamot a jasmín s pravou ambrou a citrusem ("skalní růže") ve spodním tónu. Autentický, nadčasový a elegantně střízlivý, nikdy neselže při okouzlování...

 

 

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Výroba skončila - vyberte si podobné
Možnosti doručení
1 120 Kč / ks
KOLEKCE 4 TUHÝCH PARFÉMŮ Porte Bonheur, 4 x 3 g
Neohodnoceno

Pravý parfém

Nejvyšší koncentrací vonných esencí se vyznačuje právě pravý parfém, francouzsky Parfum extrait, anglicky Perfume extract, s obsahem 15 – 40 % vonných esencí, typicky kolem 20 %. Angličtina je pro rozlišení parfémů vůbec příhodná: všechny ostatní nižší koncentrace jsou označovány nikoli jako parfém (perfume) ale jako fragrance ( prostě „vůně“).

Kvalitní pravé parfémy jsou vyráběny zejména z přírodních složek. Někdy se můžete též setkat s pojmy jako The Soul of Perfume nebo Parfum de Parfum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Niche parfémy a kosmetika
Druh parfému: Unisex parfémy
Koncentrace: Pravý parfém
Obsah: 4 x 3 g
Původ parfému: Francouzské parfémy
balení obsahuje: Belle de nuit, Eau du bonheur, Concerto, Eau de hongrie.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Niche parfumerie z Grasse

Fragonard Parfumeur je rodinná niche parfumerie z Grasse, světového "hlavního města" parfémů, zasazeného do malebné krajiny plné květinových polí na Francouzské riviéře na Azurovém pobřeží. Její historie se začala psát již před první světovou válkou, kdy podnikatel Eugène Fuchs propadl kouzlu parfémů a rozhodl se založit vlastní parfumerii. V roce 1926 ji založil a pojmenovali ji Fragonard Parfumeur, po slavném malíři narozeném v Grasse, Jean-Honoré Fragonardovi (1732-1806), jako poctu městu Grasse a vytříbenosti umění 18. století.

logo_fragonard

Fragonard Parfumeur se věnuje tradiční řemeslné výrobě parfémů a kosmetiky z přírodních vonných esencí. Tento duch je udržován již třemi následujícími generacemi, které vedly a stále řídí společnost. Na jejich popud se otevřely nové výrobní závody a prodejní místa v Grasse, Eze a také v Paříži. Dnes parfumérii vedou Agnès a Françoise Costa, dcery jednoho z potomků zakladatele.

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.