100 Kč sleva s kupónem DEP100 na přírodní podporu vyšší hladiny serotoninu s Make U Happy a Sir Anton´s Secret. Nepropásněte, do 21. března!

Vrbovka bylinný extrakt 60 kapslí

Neohodnoceno
Bylinné extrakty jsou již po léta oblíbeným doplňkem stravy. Ten z bylinky jménem vrbovka úzkolistá se v lidovém léčitelství a bylinkářství používá od nepaměti. V čem je jeho tajemství? Obsahuje jedinečnou kombinaci polysacharidů, flavonoidů, tříslovin, sterolů, alkaloidů a vitamínů. Vrbovka podporuje normální funkci prostaty a močové soustavy, přispívá k normálnímu trávení a pohyblivosti kloubů. Působí jako antioxidant. SLOŽENÍ obsahuje: želatinová kapsle, vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo). DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1–2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 6 týdnů. Takto postupujte 2x ročně. Upozornění: Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. 
139,72 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
Vrbovka bylinný extrakt 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bylinné extrakty jsou již po léta oblíbeným doplňkem stravy. Ten z bylinky jménem vrbovka úzkolistá se v lidovém léčitelství a bylinkářství používá od nepaměti. V čem je jeho tajemství? Obsahuje jedinečnou kombinaci polysacharidů, flavonoidů, tříslovin, sterolů, alkaloidů a vitamínů. Vrbovka podporuje normální funkci prostaty a močové soustavy, přispívá k normálnímu trávení a pohyblivosti kloubů. Působí jako antioxidant.

SLOŽENÍ

obsahuje: želatinová kapsle, vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo).

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1–2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 6 týdnů. Takto postupujte 2x ročně.

Upozornění:

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vitamíny a minerály
v 1 kapsli
Vitamín C100 mg (125%*)


Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
Vrbovka (Epilobium sp.) standardizovaný extrakt100 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.