Turkesterone 60 kapslí

Neohodnoceno
Doplněk stravy. Extrakt z Ajugy (adaptogenní rostlina) Standardizovaný na minimálně 10% obsah turkesteronu 500 mg extraktu v 1 kapsli Turkesteron = významný fytoecdysteron Proteinová syntéza, retence dusíku, produkce energie ATP Tréninkové výsledky, čistá svalová hmota, vitalita Turkesteron je hlavní účinná látka v extraktu z rostliny Ajuga, která pochází z pohoří Pamír v centrální Asii, přesně ze Surchandarijského kraje v Uzbekistánu. Roste na skalnatých, pro jiné rostliny obtížných místech až do výšky 2500 metrů nad mořem. Tyto extrémní podmínky daly Ajuze do vínku obsah unikátních ecdysteronů, díky kterým má velký potenciál pro tradiční silové sporty a disciplíny.   Turkesteron je považován za nejefektivnější formu ze skupiny ecdysteronů z hlediska vlivu na nárůst svalové hmoty. Jeho vlastnosti souvisí s proteinovou syntézou a obnovou glykogenu ve svalech (produkce ATP). Díky tomu pomáhá budovat svalovou hmotu, snižovat poškození svalstva během tréninku, ale i spalovat nežádoucí tuk. J   Hlavní benefity doplňku Turkesteron   >>> 500 mg extraktu v 1 kapsli
900 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení
Turkesterone 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Doplněk stravy.
  • Extrakt z Ajugy (adaptogenní rostlina)
  • Standardizovaný na minimálně 10% obsah turkesteronu
  • 500 mg extraktu v 1 kapsli
  • Turkesteron = významný fytoecdysteron
  • Proteinová syntéza, retence dusíku, produkce energie ATP
  • Tréninkové výsledky, čistá svalová hmota, vitalita
Turkesteron je hlavní účinná látka v extraktu z rostliny Ajuga, která pochází z pohoří Pamír v centrální Asii, přesně ze Surchandarijského kraje v Uzbekistánu. Roste na skalnatých, pro jiné rostliny obtížných místech až do výšky 2500 metrů nad mořem. Tyto extrémní podmínky daly Ajuze do vínku obsah unikátních ecdysteronů, díky kterým má velký potenciál pro tradiční silové sporty a disciplíny.   Turkesteron je považován za nejefektivnější formu ze skupiny ecdysteronů z hlediska vlivu na nárůst svalové hmoty. Jeho vlastnosti souvisí s proteinovou syntézou a obnovou glykogenu ve svalech (produkce ATP). Díky tomu pomáhá budovat svalovou hmotu, snižovat poškození svalstva během tréninku, ale i spalovat nežádoucí tuk. J   Hlavní benefity doplňku Turkesteron   >>> 500 mg extraktu v 1 kapsli <<<
  • POSÍLENÍ PROTEINOVÉ SYNTÉZY
  • POSÍLENÍ OBNOVY GLYKOGENU VE SVALECH
  • POSÍLENÍ PRODUKCE ENERGIE ATP

SLOŽENÍ

obsahuje v 1 kapsli: 500 mg suchý extrakt z Ajuga Turkestanica (standardizováno na 10% obsah turkesteronu), veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle 2x denně

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.