100 Kč sleva s kupónem DEP100 na přírodní podporu vyšší hladiny serotoninu s Make U Happy a Sir Anton´s Secret. Nepropásněte, do 21. března!

Saw palmetto 90 tablet

Neohodnoceno
SAW PALMETTO Plus příznivě působí na mužské pohlavní orgány. Kromě extraktu z plodů Serenoa repens (Saw Palmetto) obsahuje další stopové prvky, které zvyšují jeho účinnost. Extrat Saw Palmetto se používá pro správnou činnost prostaty. Další přidané stopové prvky – zinek, selen a chróm taktéž příznivě ovlivňují činnost prostaty, navíc přispívají k normální spermogenezi a ke správnému metabolismu živin. použité suroviny v nejvyšší kvalitě výborná a rychlá vstřebatelnost zvýšená účinnost díky přidaným stopovým prvkům SLOŽENÍ extrakt Saw Palmetto, citran zinečnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, pomocné tabletovací látky: mikrokrystalická celuóza, kukuřičná vláknina, talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý. DÁVKOVÁNÍ běžně 2 tablety denně (ráno, a večer). Tato dávka se nesmí překročit. 
266 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
Saw palmetto 90 tablet
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SAW PALMETTO Plus příznivě působí na mužské pohlavní orgány. Kromě extraktu z plodů Serenoa repens (Saw Palmetto) obsahuje další stopové prvky, které zvyšují jeho účinnost.


Extrat Saw Palmetto se používá pro správnou činnost prostaty. Další přidané stopové prvky – zinek, selen a chróm taktéž příznivě ovlivňují činnost prostaty, navíc přispívají k normální spermogenezi a ke správnému metabolismu živin.

  • použité suroviny v nejvyšší kvalitě
  • výborná a rychlá vstřebatelnost
  • zvýšená účinnost díky přidaným stopovým prvkům


SLOŽENÍ

extrakt Saw Palmetto, citran zinečnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, pomocné tabletovací látky: mikrokrystalická celuóza, kukuřičná vláknina, talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý.


DÁVKOVÁNÍ

běžně 2 tablety denně (ráno, a večer). Tato dávka se nesmí překročit. Průměrné nutriční informace
ve 2 tabletáchv 1 tabletě
Energetická hodnota15,8 7,9
Sacharidy - uhlohydráty0,16 0,08
Tuky0,0064
Vláknina0,9 g0,45 g


Ostatní a speciální doplňky
ve 2 tabletáchv 1 tabletě
Saw Palmetto extract320 mg160 mg
Chromium chloride0,4 mg (1000%*) 0,2 mg (500%*)
Sodium selenate0,26 mg0,13 mg
Zinc citrate64,4 mg (644%*) 32,2 mg (322%*)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.