Velká akce na vůně legendárního francouzského Fragonard - sleva 15 %. Platí do vyprodání aktuálních zásob. Nenechte si ujít.

SAMURAI SHOT - GINGERHEAD 500 ml

Neohodnoceno
>ZÁŘE A VZPLANUTÍ< NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ OCHUCENÝ. PASTEROVÁNO. V jedné láhvi najdete nálož zázvorového lomcováku s kurkumou, citronovou šťávou a chilli. Jako dárek ponecháváme hudební album ke stažení od kapely Gingerhead. SLOŽENÍ: voda, 10% čerstvého zázvoru,10% třtinový cukr, kurkuma, chilli, citrónová šťáva. Jako konzervant: sorban draselný. OBJEM: 0,5 litru NÁVOD K POUŽITÍ: Znalci Samurai Shot pijí po panácích, když potřebují rychle povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj, míchat s vašim oblíbeným alkoholem nebo zředit horkou vodou na zahřátí. Dochucení je na vaší fantazii. Můžete ho používat v kuchyni k přípravě jídel, dezertů či zmrzlin. MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST: Datum je uvedeno na spodní straně výrobku. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce. Životnost otevřené lahve prodloužíte skladováním v lednici. Sediment či zakalení není na závadu. VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ml VÝROBKU ENERGETICKÁ HODNOTA  <153kJ / <35 kcal TUKY <0,1g - Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY <0,1g SACHARIDY  10g - Z TOHO CUKRY  10g BÍLKOVINY <0,1g SŮL  0g ZPŮSOB UŽITÍ / PŘÍPRAVY před použitím láhví zatřepejte, sediment kurkumy se usazuje.  - na přímo jako nealko panák - zředěné sodovkou nebo džusem jako ledový čaj - míchaný s alkoholem jako energy koktejl - zředěním horkou vodou jako silný teplý čaj Výrobek není vyroben z geneticky upravených surovin. Výrobek obsahuje chilli a zázvor. SKLADOVÁNÍ: Skladujte na stinném místě v teplotě mezi 0 do 30 stupňů Celsia VYMYŠLENO A VYROBENO V ČR DRINK DESIGN JAROMÍR ČAJOMÍR
Položka byla vyprodána…
380 Kč / ks
Dostupnost: Nedostupné
Možnosti doručení
SAMURAI SHOT - GINGERHEAD 500 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

>ZÁŘE A VZPLANUTÍ<

NEALKOHOLICKÝ NÁPOJ OCHUCENÝ. PASTEROVÁNO.

V jedné láhvi najdete nálož zázvorového lomcováku s kurkumou, citronovou šťávou a chilli. Jako dárek ponecháváme hudební album ke stažení od kapely Gingerhead.

SLOŽENÍ: voda, 10% čerstvého zázvoru,10% třtinový cukr, kurkuma, chilli, citrónová šťáva. Jako konzervant: sorban draselný.

OBJEM: 0,5 litru

NÁVOD K POUŽITÍ:

Znalci Samurai Shot pijí po panácích, když potřebují rychle povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj, míchat s vašim oblíbeným alkoholem nebo zředit horkou vodou na zahřátí. Dochucení je na vaší fantazii. Můžete ho používat v kuchyni k přípravě jídel, dezertů či zmrzlin.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST: Datum je uvedeno na spodní straně výrobku. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce. Životnost otevřené lahve prodloužíte skladováním v lednici. Sediment či zakalení není na závadu.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ml VÝROBKU

ENERGETICKÁ HODNOTA <153kJ / <35 kcal

TUKY <0,1g

- Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY <0,1g

SACHARIDY 10g

- Z TOHO CUKRY 10g

BÍLKOVINY <0,1g

SŮL 0g

ZPŮSOB UŽITÍ / PŘÍPRAVY

před použitím láhví zatřepejte, sediment kurkumy se usazuje.

- na přímo jako nealko panák

- zředěné sodovkou nebo džusem jako ledový čaj

- míchaný s alkoholem jako energy koktejl

- zředěním horkou vodou jako silný teplý čaj

Výrobek není vyroben z geneticky upravených surovin.

Výrobek obsahuje chilli a zázvor.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte na stinném místě v teplotě mezi 0 do 30 stupňů Celsia

VYMYŠLENO A VYROBENO V ČR

DRINK DESIGN JAROMÍR ČAJOMÍR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.