2 hodnocení

Po-COVID kúra - sada doplňků stravy na 3 měsíce Pro rekonvalescenci po COVID

Zvýhodněná sada pro podporu zotavení po COVID

Ušetřete skoro 1 000 Kč - Vyvážená sada doplňků pro podporu eliminace vlivů, které mohl mít prodělaný COVID na váš organismus

Sada je vhodná pro každého po prodělaném COVID-19. Post-COVID syndrom se může po týdnech či měsících po prodělané nemoci objevit u každého, ať už měl vážný průběh onemocnění COVID či prodělal infekci dokonce bez příznaků. 

HMC - pro detoxikaci

Serrapeptase - pro doléčení zánětů a pročištění krevního oběhu

ImmuBoo - pro obnovení síly imunitního systému

Hearttool - pro posílení cév

prirodni-produktEpigenetické nutraceutikum. Přírodní, Non GMO, neobsahuje sladidla, konzervanty, cukr, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Můžeme doručit do:
4.10.2021
Skladem (> 3 ks)
Kód: 5409
Značka: FOR LONG LIFE
5 680 Kč –17 % 4 730 Kč / ks
zotaveni po covid
–17 %

Kombinace produktů pro zotavení po COVID

Nejprve začněte produkty HMC + Serrapeptase + Immuboo. Po dobrání Serrapetase pokračujte s Heartool.

Sada obsahuje

HMC pro vyčištění od zbytků viru a metabolitů prodělaného zánětu

HMC - čistič těžkých kovů - je profylaktický komplexní bio sorbent pro čištění těla od toxinů a těžkých kovů. Působí jako imunomodulátor pro zachování a obnovení přirozené imunity a jako antioxidant na ochranu proti volným radikálům. Vyrábí se na bázi chitinu, glukanu a melaninu a je jedním z nejsilnějších bio sorbentů.

Serrapeptase pro doléčení zánětu a eliminaci jejich vlivu

Serrapeptáza se používá, mimo jiné, k léčbě zánětu, dokáže pročistit krev od nežádoucích látek vč. mikrosraženín, a to až do vlásečnic. Pomáhá odstraňovat bolest a přispívá ke zvyšování immunity.

ImmuBoo pro obnovu síly imunitního systému

ImmuBoo (Imunity Booster) zvyšuje imunitu přirozeným způsobem, přirozeně působí na snížení toxické zátěže v organismu. Podporuje imunitní systém a posiluje v těle vlastní hojivé procesy. Odstraňuje staré či poškozené buňky z těla.

Hearttool pro vyčistění krevních destiček a posílení cév

Hearttool vám může pomoci posílit a vyčistit tepny a žíly, rozpouští nánosy na krevních destičkách a zvyšuje tak okysličení organismu - tolik důležité pro rekonvalescenci po onemocnění dýchacího systému. Mimo jiné pomůže normalizovat krevní tlak a srdeční tep.

 

 

Následky COVID

Přestože se většina lidí s COVID-19 uzdraví do několika týdnů po nemoci, někteří lidé naopak trpí menšími či většími zdravotními problémy po prodělaném COVID.

Tzv. Post-COVID následky zahrnují širokou škálou nových, vracejících se nebo přetrvávajících zdravotních problémů, s nimiž se lidé mohou setkat čtyři nebo I více týdnů po první infekci virem SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Dokonce i lidé, kteří nepociťovali žádné příznaky COVID-19 ve dnech nebo týdnech po infekci, mohou mít po COVID následky. Tyto následky mohou zahrnovat rozličné typy a kombinace zdravotních problémů, přítomných po různě dlouhou dobu.

Tyto následky po prodělaném po COVID se také označují jako “dlouhodobý” COVID, postakutní COVID-19, dlouhodobé následky COVID, post-COVID syndrom nebo chronický COVID.

Odborníci z celého světa pracují na tom, aby se zjistili více o krátkodobých a dlouhodobých vlivech na zdraví spojených s COVID-19, kdo je ohrožen a proč.

Typy následků COVID

Někteří lidé mají řadu nových nebo pokračujících příznaků, které mohou trvat týdny nebo měsíce po první infekci virem, který způsobuje COVID-19.

Na rozdíl od některých jiných typů post-COVID následků, které se obvykle vyskytují pouze u lidí s vážným onemocněním, se tyto příznaky mohou objevit každému, kdo měl COVID-19, i když bylo onemocnění mírné nebo i pokud nemělo žádné průvodní příznaky. Lidé běžně uvádějí různé kombinace následujících příznaků:

 • Obtížné dýchání nebo dušnost
 • Únava nebo vyčerpanost
 • Příznaky, které se zhoršují po fyzických nebo duševních aktivitách
 • Obtíže při myšlení nebo obtížné soustředění (někdy se tomu říká „mozková mlha“)
 • Kašel
 • Bolest na hrudi nebo bolest žaludku
 • Bolest hlavy
 • Bušení srdce
 • Bolesti kloubů nebo svalů
 • Pocit mravenčení
 • Průjem
 • Problémy se spánkem
 • Horečka
 • Závratě ve stoje (točení hlavy)
 • Vyrážka
 • Změny nálady
 • Změna čichu nebo chuti
 • Změny periody

Multiorgánové následky COVID-19

Někteří lidé, kteří prodělali vážný průběh onemocnění COVID-19, mají po delší dobu multiorgánové následky (týkající se více tělesných orgánů najednou) nebo problémy autoimunitního typu se symptomy trvajícími týdny nebo měsíce po onemocnění COVID-19.

Multiorgánové následky mohou ovlivnit většinu, nebo dokonce všechny, tělesné systémy, včetně funkcí srdce, plic, ledvin, kůže a mozku.

Autoimunitní problémy se projevují tak, že váš imunitní systém omylem napadne zdravé buňky ve vašem těle, což způsobí zánět (bolestivé otoky) nebo poškození tkáně v postižených částech těla.

Multisystémový zánětlivý syndrom

I když je to velmi vzácné, u některých lidí, většinou dětí, se během infekce COVID-19 nebo bezprostředně po ní objeví multisystémový zánětlivý syndrom (MIS).

MIS je stav, kdy se mohou různé části těla zanítit (dostat do zánětu). MIS může později vést k post-COVID syndromu, kdy postižená osoba nadále pociťuje multiorgánové následky po delší dobu.

Účinky těžkého průběhu nemoci COVID-19 nebo hospitalizace s COVID-19

Hospitalizace a těžká onemocnění související s plicními chorobami, včetně COVID-19, mohou vest po zotavení k zdravotním následkům, zejména jako silná slabost a vyčerpání.

Účinky hospitalizace mohou také zahrnovat syndrom po intenzivní péči (PICS), který se týká účinků na zdraví, souvisejících s pobytem na jednotce intenzivní péče (JIP) a mohou přetrvávat i poté, co se člověk vrátí domů. Tyto následky mohou zahrnovat silnou slabost, problémy s myšlením a úsudkem a posttraumatickou stresovou poruchu (PTSD). PTSD představuje dlouhodobé silně negativní reakce na stresující události.

Některé příznaky, které se mohou objevit po hospitalizaci, jsou podobné některým symptomům, které mohou lidé s původně mírnými nebo i bez příznaků začít pociťovat mnoho týdnů po COVID-19. Může být obtížné zjistit, zda jsou způsobeny hospitalizací, virem nebo kombinací obou. Tyto následky mohou být také komplikovány jinými následky souvisejícími s pandemií COVID-19, včetně negativních účinků izolace na duševní zdraví, vlivů zhoršené ekonomické situace či v důsledku nedostatečného přístupu ke zdravotní péči. Tyto faktory ovlivnily jak lidi, kteří měli COVID-19, tak ty, kteří jej neprodělali.

(zdroj: CDC, americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí)

Plíce bývají při COVID-19 nejzasaženějším orgánem

Plíce jsou orgánem nejvíce zasaženým COVID-19, protože virus se dostává k hostitelským buňkám prostřednictvím receptoru pro enzym angiotensin-konvertujícího enzymu 2 (ACE2), který je nejhojnější na povrchu alveolárních buněk plic typu II. Velice často pak následuje při horším průběhu COVID zápal (zánět) plic.

 

Co je to post-COVID syndrom?

Samotná nemoc COVID-19 má u každého jiný průběh a délku, někteří lidé ale mají příznaky několik měsíců. Post-COVID syndrom je soubor symptomů, které přetrvávají nebo se vyvíjejí 12 nebo více týdnů po nástupu onemocnění COVID-19, a které nelze vysvětlit jinou příčinou.

Jak se syndrom post-COVID projevuje?

Mezi nejčastěji zmiňované příznaky post-COVID syndromu patří:

 • Extrémní únava, svalová slabost
 • Dýchavičnost a respirační problémy při fyzické aktivitě
 • Bolest na hrudi a nepříjemné pocity na hrudi
 • Dlouhotrvající kašel
 • Neschopnost soustředit se, výpadky paměti, problémy se spánkem
 • Změny nálad, někdy doprovázené depresí a jinými psychickými problémy
 • Bolest hlavy, kloubů, smyslové poruchy, brnění
 • Trávicí potíže - průjem, zácpa, nevolnost, zvracení

Syndrom post-COVID však kromě výše jmenovaných příznaků může negativně ovlivnit jakýkoli orgánový systém v lidském těle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: