Velká akce na vůně legendárního francouzského Fragonard - sleva 15 %. Platí do vyprodání aktuálních zásob. Nenechte si ujít.

Organic Herbal Female Complex 90 kapslí

Neohodnoceno

Unikátní komplex pro ženy během a po menopauze a po 40+ se 7 bylinami

Unikátní BIO rostlinný komplex pro ženy během a po menopauze, nebo po 40. roku věku Celkem 7 rostlinných BIO složek Kořen shatavari, drmek, ovesné semínko, šalvěj, fenyklové semínko, list tulsi, artyčokový list, pro podporu celkové kondice žen po 40 roku věku, během nebo po menopauze.

Adaptogen a antioxidant pro ženy

Díky  obsahuTulsi - tulsi neboli svaté bazalky má velmi silné vlastnosti související s oxidativním stresem a funguje rovněž jako adaptogen - pomáhá stabilizovat emoční rozpoložení a ulevit od stresu.

644 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení
Organic Herbal Female Complex 90 kapslí
Neohodnoceno
1482 organic herbal female complex 90 kapsli
Antioxidant Organic/BIO Adaptogen Extra pro ženy Extra 50+

Detailní popis produktu

Doplněk stravy.
  • Unikátní BIO rostlinný komplex pro ženy během a po menopauze, nebo po 40. roku věku
  • Celkem 7 rostlinných BIO složek
  • Kořen shatavari, drmek, ovesné semínko, šalvěj, fenyklové semínko, list tulsi, artyčokový list
  • Velmi silný a precizně cílený rostlinný doplněk
Organic Herbal Female Complex je velmi účinný rostlinný komplex pro podporu celkové kondice žen po 40 roku věku, během nebo po menopauze. Obsahuje celkem 7 pečlivě vybraných a výzkumy prověřených rostlinných složek se synergními účinky zaměřenými na specifickou oblast ženského organismu po 40 roku věku.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  • Podporu pro ženy
  • Podporu po 40. roce věku
  • Podporu při a po menopauze
  • 100% rostlinný doplněk
Obsažené složky   BIO Shatavari - druh chřestu pocházejícího z Indie a Himalájí. Tradičně je užíván jako ženský adaptogen. Je velmi bohatý na látky zvané izoflavony, což jsou fytoestrogeny obsažené například v sóji nebo květech jetele. Shatavari má tradici v Ájurvédě v souvislosti s pomocí ženám a př problémech s cyklem a močovým ústrojím.   BIO Ovesné semínko - používá se po staletí v souvislosti s nervovým vyčerpáním. Je také velmi bohatých zdrojem přírodní sloučeniny zvané beta-glukan, která má vlastnosti související s cholesterolem a obranyschopností.   BIO Tulsi - tulsi neboli svatá bazalka je v Ájurvédě rovněž užívaná po staletí. Má velmi silné vlastnosti související s oxidativním stresem a funguje rovněž jako adaptogen - pomáhá stabilizovat emoční rozpoložení a ulevit od stresu.   Drmek - tato bylinka má velmi specifické vlastnosti související s činností tzv. žlutého tělíska a s produkcí hormonů.   Šalvěj - tato známá bylinka má také tradici v pomoci se ženskými problémy. Užívá se při křečích a návalech horka.   Fenykl - fenykl se používá v mnoha lidových medicínách jako pomoc pro zažívání. Zároveň však obsahuje velké množství fytoestrogenů, které pomáhají při klesajícím estrogenu, podporují játra a produkci mateřského mléka.   Artyčok - artyčok je součástí bylinkářství na Britských ostrovech už po dekády. Má vlastnosti související s cholesterolem a játry.   Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

SLOŽENÍ

obsahuje: v jedné vegetariánské kapsli: BIO Shatavari kořen (Chřest - Asparagus racemosa) 100 mg, BIO drmek obecný bobule (Chaste tree) 75 mg, BIO ovesné semínko (Avena sativa) 75 mg, BIO šalvějové listy (Salvia officinalis) 75 mg, BIO fenyklové semínko (Foeniculum vulgare) 50 mg, BIO list svaté bazalky (Occimum sanctum, Tulsí) 50 mg, BIO artyčokový list (Cynara scolymus) 25 mg, vegetariánská HPMC (hydroxypropylmethylceluóza) kapsle 100 mg

DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle denně, nejlépe během jídla

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, není-li doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.