100 Kč sleva s kupónem DEP100 na přírodní podporu vyšší hladiny serotoninu s Make U Happy a Sir Anton´s Secret. Nepropásněte, do 21. března!

Olio pregara Stimulating oil 500ml

Neohodnoceno

Stimulační masážní olej pro přípravu svalů a kloubů pro sportovní úsilí. Skvělé pro vlastní masáž před každým tréninkem nebo závodem. Bohaté na esenciální oleje. Značku PhytoPerformance využívají především ve volleybalových a fotbalových klubech v Itálii. Velice oblíbená značka zejména u reprezentantů volleybalových klubů v Čechách. BEZ PARABENŮ A MINERÁLNÍCH OLEJŮ SLOŽENÍ obsahuje: Ethylhexyl palmitát, Isopropyl Myristate, Isopropyl palmitát, Dextrin Palmitate, Limonene, Cinnamal, Salvia Officinalis Oil (Salvia Officinalis (šalvějový olej),Mentha Arvensis Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil), Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil (Thymus Vulgaris (Tymiánový) Olej z květů/listů), Parfém (Vůně), Olej z kůry citrusového limonu (Olej z kůry citrusového limonu), Olej z listů skořice Cassia, Linalool, Citral, Skořicový alkohol, Kumarin.

515 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
Olio pregara Stimulating oil 500ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stimulační masážní olej pro přípravu svalů a kloubů pro sportovní úsilí. Skvělé pro vlastní masáž před každým tréninkem nebo závodem. Bohaté na esenciální oleje.

Značku PhytoPerformance využívají především ve volleybalových a fotbalových klubech v Itálii. Velice oblíbená značka zejména u reprezentantů volleybalových klubů v Čechách.

BEZ PARABENŮ A MINERÁLNÍCH OLEJŮ

SLOŽENÍ

obsahuje: Ethylhexyl palmitát, Isopropyl Myristate, Isopropyl palmitát, Dextrin Palmitate, Limonene, Cinnamal, Salvia Officinalis Oil (Salvia Officinalis (šalvějový olej),Mentha Arvensis Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil), Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil (Thymus Vulgaris (Tymiánový) Olej z květů/listů), Parfém (Vůně), Olej z kůry citrusového limonu (Olej z kůry citrusového limonu), Olej z listů skořice Cassia, Linalool, Citral, Skořicový alkohol, Kumarin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.