Velká akce na Black Friday: Slevy 10-15% a kupóny až 350 Kč. Platí do 28.11.2023 nebo do vyprodání aktuálních zásob.

Matcha Chai BIO 125g

Neohodnoceno
Matcha latté v BIO kvalitě doplněné o rýžový prášek, mesquite prášek, skořici a zázvor. Matcha je vynikajícím zdrojem antioxidantů a má povzbuzující účinky. Ocení ji každý, kdo hledá bezkofeinovou alternativu kávu a nápoj s prospěšnými účinky pro každý den. Matcha je speciální druh čaje – mezi zelenými patří mezi nejsilnější. Prášek z Matchy má široké spektrum účinků souvisejících s potlačením oxidačního stresu a zánětu, s posílením imunity, zvýšením energetické a hladiny a zároveň navozením pocitu relaxace. Skořice a zázvor tyto účinky doplňují a zaroveň doplňují nápoj vlastnostmi souvisejícími se stavem zažívacího traktu. Matcha latte je dochucené karobem, přírodním práškem s jemnou karamelovou chutí, který je vhodný i pro diabetiky. Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: Povzbuzující nápoj s mnoha prospěšnými účinky Bezkofeinovou alternativu kávy Zvýšení energetické hladiny, avšak zároveň navození pocitu relaxace SLOŽENÍ obsahuje: bio rýžový prášek, bio matcha prášek, bio mesquite prášek, bio skořice, bio zázvor. DÁVKOVÁNÍ rozmíchejte 10 g (cca 2 čajové lžičky) v 200 ml horké vody nebo rostlinného mléka. Balení obsahuje 12 dávek. Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě.
220 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Matcha Chai BIO 125g
Neohodnoceno
Matcha Chai BIO 125g
Organic/BIO Adaptogen

Detailní popis produktu

Matcha latté v BIO kvalitě doplněné o rýžový prášek, mesquite prášek, skořici a zázvor. Matcha je vynikajícím zdrojem antioxidantů a má povzbuzující účinky. Ocení ji každý, kdo hledá bezkofeinovou alternativu kávu a nápoj s prospěšnými účinky pro každý den.

Matcha je speciální druh čaje – mezi zelenými patří mezi nejsilnější. Prášek z Matchy má široké spektrum účinků souvisejících s potlačením oxidačního stresu a zánětu, s posílením imunity, zvýšením energetické a hladiny a zároveň navozením pocitu relaxace. Skořice a zázvor tyto účinky doplňují a zaroveň doplňují nápoj vlastnostmi souvisejícími se stavem zažívacího traktu. Matcha latte je dochucené karobem, přírodním práškem s jemnou karamelovou chutí, který je vhodný i pro diabetiky.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Povzbuzující nápoj s mnoha prospěšnými účinky
  • Bezkofeinovou alternativu kávy
  • Zvýšení energetické hladiny, avšak zároveň navození pocitu relaxace

SLOŽENÍ

obsahuje: bio rýžový prášek, bio matcha prášek, bio mesquite prášek, bio skořice, bio zázvor.

DÁVKOVÁNÍ

rozmíchejte 10 g (cca 2 čajové lžičky) v 200 ml horké vody nebo rostlinného mléka. Balení obsahuje 12 dávek.

Upozornění:

Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.