Velká akce na vůně legendárního francouzského Fragonard - sleva 15 %. Platí do vyprodání aktuálních zásob. Nenechte si ujít.

Kikkerland Sada nožíků na krájení sýrů – myšky

Neohodnoceno
Jak se lidově říká, kvalita něco stojí. Když si chcete vychutnat opravdu báječný a lahodný kousek sýra, tak to platí dvojnásobně. Těžko představitelná myšlenka romantického večera s Eidamem a sklenicí vína. Ne, to opravdu není představa, nad kterou se člověk rozplyne. Je potřeba koupit kvalitní, dražší sýr. S tím souvisí i to, jakým způsobem ho prostřete na stůl a budete servírovat. Sada nožíků na krájení sýrů - myšky se stane dokonalým spojencem na cestě do oázy lahody a požitku. Každý nožík je zdobený ve tvaru malého hlodavce, který je neodmyslitelně spjatý se sýrem. U vás si však ani nečuchne, protože bude pod vaším velením. Zakrojte nerezovou čepelí do sýra a nechte se unést lahodnou chutí sýra. 3 nástroje - napichovátko, podavač, nožík Rozměry: 13 x 3,5 cm Materiál: kaučukové dřevo, nerezová ocel Omyvatelné, znovupoužitelné
Položka byla vyprodána…
409 Kč / ks
Dostupnost: Nedostupné
Možnosti doručení
Kikkerland Sada nožíků na krájení sýrů – myšky
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak se lidově říká, kvalita něco stojí. Když si chcete vychutnat opravdu báječný a lahodný kousek sýra, tak to platí dvojnásobně. Těžko představitelná myšlenka romantického večera s Eidamem a sklenicí vína. Ne, to opravdu není představa, nad kterou se člověk rozplyne. Je potřeba koupit kvalitní, dražší sýr. S tím souvisí i to, jakým způsobem ho prostřete na stůl a budete servírovat.

Sada nožíků na krájení sýrů - myšky se stane dokonalým spojencem na cestě do oázy lahody a požitku. Každý nožík je zdobený ve tvaru malého hlodavce, který je neodmyslitelně spjatý se sýrem. U vás si však ani nečuchne, protože bude pod vaším velením. Zakrojte nerezovou čepelí do sýra a nechte se unést lahodnou chutí sýra.

  • 3 nástroje - napichovátko, podavač, nožík
  • Rozměry: 13 x 3,5 cm
  • Materiál: kaučukové dřevo, nerezová ocel
  • Omyvatelné, znovupoužitelné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.