Velká akce na vůně legendárního francouzského Fragonard - sleva 15 %. Platí do vyprodání aktuálních zásob. Nenechte si ujít.

Kikkerland Dřevěný příborový set – Tribal

Neohodnoceno
Každý EKOista potřebuje k životu správnou sadu příborů, aby dokázal přežít. Dřevěný příborový set je skvělým parťákem zejména na cestách, festivalem, oslavách a dalších příležitostech. Navíc je lze bez problémů omýt a používat opakovaně! Sada obsahuje vidličky, lžíce a nože, tedy kompletní příborový set na základní úroveň stolování. Vyrobeno z březového dřeva. Navíc je z jedné strany originální designový potisk, který zaujme hned na první pohled. Možnost snadného kompostování v případě opotřebení! Rozměr lžíce: 3,4 x 15,8 cm Materiál: březové dřevo Sada 30ks - 10x lžíce, 10x vidlička, 10x nůž Znovupoužitelné a kompostovatelné!
Položka byla vyprodána…
180 Kč / ks
Dostupnost: Nedostupné
Možnosti doručení
Kikkerland Dřevěný příborový set – Tribal
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Každý EKOista potřebuje k životu správnou sadu příborů, aby dokázal přežít. Dřevěný příborový set je skvělým parťákem zejména na cestách, festivalem, oslavách a dalších příležitostech. Navíc je lze bez problémů omýt a používat opakovaně!

Sada obsahuje vidličky, lžíce a nože, tedy kompletní příborový set na základní úroveň stolování. Vyrobeno z březového dřeva. Navíc je z jedné strany originální designový potisk, který zaujme hned na první pohled.

Možnost snadného kompostování v případě opotřebení!

  • Rozměr lžíce: 3,4 x 15,8 cm
  • Materiál: březové dřevo
  • Sada 30ks - 10x lžíce, 10x vidlička, 10x nůž
  • Znovupoužitelné a kompostovatelné!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.