Velká akce na Black Friday: Slevy 10-15% a kupóny až 350 Kč. Platí do 28.11.2023 nebo do vyprodání aktuálních zásob.

Kikkerland Dřevěné klapky na toasty a topinky

Neohodnoceno
Toasty, toastíky, topinky. Kdo by je nemiloval. Připravit se dají na milion způsobů a nejlepší jsou ještě teplé, čerstvě vytažené z toastovače. Mňam! Je tu však jeden problém. Brát je do ruky zrovna v tom nejlepším není úplně nejlepší nápad a hrozí popáleniny. Dřevěné klapky na toasty a topinky jsou geniálním pomocníkem při manupulaci. Spojením dvou dílů vytvoříte šikovný nástroj nahrazující vaší ruku. Lze je taktéž používat k míchání salátů, případně při manipulaci s dalšími pokrmy v kuchyni. Materiál: bambus Rozměry: 16,5 x 6,7 x 3 cm Dvě dřevěné části se musí před použitím spojit Teplovzdorné
Položka byla vyprodána…
191 Kč / ks
Dostupnost: Nedostupné
Možnosti doručení
Kikkerland Dřevěné klapky na toasty a topinky
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Toasty, toastíky, topinky. Kdo by je nemiloval. Připravit se dají na milion způsobů a nejlepší jsou ještě teplé, čerstvě vytažené z toastovače. Mňam! Je tu však jeden problém. Brát je do ruky zrovna v tom nejlepším není úplně nejlepší nápad a hrozí popáleniny. Dřevěné klapky na toasty a topinky jsou geniálním pomocníkem při manupulaci. Spojením dvou dílů vytvoříte šikovný nástroj nahrazující vaší ruku. Lze je taktéž používat k míchání salátů, případně při manipulaci s dalšími pokrmy v kuchyni.

  • Materiál: bambus
  • Rozměry: 16,5 x 6,7 x 3 cm
  • Dvě dřevěné části se musí před použitím spojit
  • Teplovzdorné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.