Kikkerland Dřevěná miska bumerang na ovo-zel

Neohodnoceno
Znáte klasický problém v kuchyni, kdy řešíte každý centimetr místa? Třeba miska na ovoce či zeleninu, jednou je plná a pak několik dní prázdná. Co takhle vyřešit tento problém jednou provždy? Pomocí rozkládací misky ve tvaru bumerangu to bude hračka. V případě potřeby jí rozložíte a naplníte ovocem či zeleninou. Až bude prázdná, tak jí složíte a dáte bokem. Své využití může najít i při oslavách nebo grilování, kdy do ní lze vložit pečivo, chleba a další potraviny, které vás napadnou. Velmi vzdušný design zajistí, že se vám v míse nezkazí vůbec nic. Dřevěná miska bumerang najde svoje uplatnění také při výletech, dovolených nebo rodinných sešlostech. Můžete s ní zkusit hodit jako s bumerangem, každopádně nejlépe poslouží jako spolehlivý pomocník na stole a v kuchyni. Materiál: bukové dřevo Rozměry: 34,8 x 4,7 x 5,5 cm Průměr misky: 34,8 cm Celkem 5 lopatek (lze nastavit podle potřeby)
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Nedostupné
Možnosti doručení
325 Kč / ks
Kikkerland Dřevěná miska bumerang na ovo-zel
Neohodnoceno

Znáte klasický problém v kuchyni, kdy řešíte každý centimetr místa? Třeba miska na ovoce či zeleninu, jednou je plná a pak několik dní prázdná. Co takhle vyřešit tento problém jednou provždy? Pomocí rozkládací misky ve tvaru bumerangu to bude hračka. V případě potřeby jí rozložíte a naplníte ovocem či zeleninou. Až bude prázdná, tak jí složíte a dáte bokem. Své využití může najít i při oslavách nebo grilování, kdy do ní lze vložit pečivo, chleba a další potraviny, které vás napadnou. Velmi vzdušný design zajistí, že se vám v míse nezkazí vůbec nic.

Dřevěná miska bumerang najde svoje uplatnění také při výletech, dovolených nebo rodinných sešlostech. Můžete s ní zkusit hodit jako s bumerangem, každopádně nejlépe poslouží jako spolehlivý pomocník na stole a v kuchyni.

  • Materiál: bukové dřevo
  • Rozměry: 34,8 x 4,7 x 5,5 cm
  • Průměr misky: 34,8 cm
  • Celkem 5 lopatek (lze nastavit podle potřeby)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.