Kikkerland Citrusový twister 3v1

Neohodnoceno
Citrusová revoluce je tady! Znáte to, nejdříve chcete nastrouhat trochu citronové kůry, takže zašpiníte struhadlo. Pak chcete citron rozříznout, tudíž zašpiníte nůž. Nakonec chcete vymačkat citronovou šťávu, příchází na scénu odšťavňovač ... a končí ve dřezu. Více nádobí než požitku. Našli jsme pro vás řešení. Citrusový twister 3v1 - škrabka, nůž, odšťavňovač. Dnes je trendy minimalizmus, tak buďte trendy i vy! Rozměry: 15 x 4,8 x 4,8 cm Materiál: bukové dřevo, nerezová ocel
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Nedostupné
Možnosti doručení
325 Kč / ks
Kikkerland Citrusový twister 3v1
Neohodnoceno

Citrusová revoluce je tady! Znáte to, nejdříve chcete nastrouhat trochu citronové kůry, takže zašpiníte struhadlo. Pak chcete citron rozříznout, tudíž zašpiníte nůž. Nakonec chcete vymačkat citronovou šťávu, příchází na scénu odšťavňovač ... a končí ve dřezu. Více nádobí než požitku. Našli jsme pro vás řešení. Citrusový twister 3v1 - škrabka, nůž, odšťavňovač. Dnes je trendy minimalizmus, tak buďte trendy i vy!

  • Rozměry: 15 x 4,8 x 4,8 cm
  • Materiál: bukové dřevo, nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.