Fito gesic crema zahřívací před zátěží 500ml

Neohodnoceno
Hřejivý masážní krém, ideální pro přípravu svalů. Vhodné pro chladné období. Značku PhytoPerformance využívají především ve volleybalových a fotbalových klubech v Itálii. Velice oblíbená značka zejména u reprezentantů volleybalových klubů v Čechách. Objem: 500 ml SLOŽENÍ obsahuje: Petrolatum, Paraffinum Liquidum (minerální olej), olej z listů Gaultheria Procumbens (olej z listů Gaultheria Procumbens (Wintergreen), hydrogenovaný lanolin, mentol, methylnikotinát, limonen.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Možnosti doručení
687 Kč / ks
Fito gesic crema zahřívací před zátěží 500ml
Neohodnoceno

Hřejivý masážní krém, ideální pro přípravu svalů. Vhodné pro chladné období.

Značku PhytoPerformance využívají především ve volleybalových a fotbalových klubech v Itálii. Velice oblíbená značka zejména u reprezentantů volleybalových klubů v Čechách.

Objem:

  • 500 ml

SLOŽENÍ

obsahuje: Petrolatum, Paraffinum Liquidum (minerální olej), olej z listů Gaultheria Procumbens (olej z listů Gaultheria Procumbens (Wintergreen), hydrogenovaný lanolin, mentol, methylnikotinát, limonen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.