Curcumin + Bioperine + Vitamin D 60 kapslí

Neohodnoceno

Kurkumin, extrakt z černého pepře a vitamín D na podporu trávení a hubnutí

Směs má antioxidační účinky, je protizánětlivá, podporuje správné trávení a je ideálním produktem do detoxikačních plánů. Díku vitamínu D rovněž funguje efektivněji imunitní systém a dále pomáhá zpevňovat kosti a zuby.

467 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Curcumin + Bioperine + Vitamin D 60 kapslí
Neohodnoceno
Curcumin + Bioperine + Vitamin D 60 kapslí
Organic/BIO

Detailní popis produktu

Produkt má antioxidační účinky, je protizánětlivý, podporuje správné trávení a je ideálním produktem do detoxikačních plánů. Díku vitamínu D rovněž funguje efektivněji imunitní systém a dále pomáhá zpevňovat kosti a zuby. Obsahuje také značkový extrakt BioPerin, jako jediný získal patentovaný status pro svou schopnost zvýšit biologickou dostupnost nutričních látek.

SLOŽENÍ

obsahuje: NovaSOL Curcumin (emulgátor polysorbát 80, extrakt z kurkumy dlouhé (6 % kurkuminoidů), cholekalciferol), hydroxypropylmethylcelulózová kapsle, antioxidant kyselina askorbová, extrakt z černého pepře (95 % piperinu) - Bioperine

DÁVKOVÁNÍ

užijte 1 - 2 kapsle s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Použití:

Dle doporučeného dávkování polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte!

 Vitamíny a minerály
v 1 kapsli ve 2 kapslích
Vitamín D - kalciferol 5,4 mcg (108%*) 10,8 mcg (216%*)
Extrakt z černého pepře 5 mg 10 mgOstatní a speciální doplňky
v 1 kapsli ve 2 kapslích
NovaSOL® Curcumin směs 500 mg 1000 mg
Kurkuminoidy 30 mg 60 mg
z toho Kurkumin 25 mg 50 mgBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařem nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.