100 Kč sleva s kupónem DEP100 na přírodní podporu vyšší hladiny serotoninu s Make U Happy a Sir Anton´s Secret. Nepropásněte, do 21. března!

Chia Powder 125g

1 hodnocení

Prášek z chia semínek

Prášek z chia semínek nabitých Omega-3 kyselinami, bílkovinami, antioxidanty a vlákninou. Mletá chia semínka poskytují hladší strukturu vhodnější pro míchání do smoothies, ovesných kaší, omáček nebo při pečení.

Omega-3 mastné kyseliny pomáhají zvyšovat "dobrý" HDL cholesterol, který chrání před infarktem a mrtvicí.

Výživový obsah chia semínek tvoří 29 % bílkovin, 43 % tuky (z toho omega 3 a 6 15-20 %), 28 % sacharidy (v tom 6 % cukry). 41 % obsahu chii je ve formě vlákniny.

Chia obsahuje též velké množství vápníku (více než v mléce) a mastné kyseliny omega 3 a 6, a to až 9x více než v jiných semenech nebo sóje. Z minerálních obsahuje chia rovněž zinek, železo, hořčík, draslík i fosfor. Chia semínka obsahují také vitamíny A, C, E a to včetně vzácného amygdalinu a vitamín B17, který se užívá v prevencí rakoviny.

100 g chia semínek obsahuje 450 - 500 kcal.

320 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Chia Powder 125g
1 hodnocení
chia powder 125 g prasek
Vegan Organic/BIO

Detailní popis produktu

Výživově hodnotná chia

Lidé starověké aztécké a mayské říše ctili chia semínka jako životně důležitou výživu. Tato mocná semínka nabitá Omega-3, bílkovinami, antioxidanty a vlákninou v 21. století zažívají fenomenální renezanci.

Mletá chia semínka ve formě prášku mají hladší strukturu pro míchání do smoothies a ovesných vloček nebo pro pečení.

SLOŽENÍ

Prášek z Chia semínek (Salvia hispanica).

POUŽITÍ

Před užitím namočte ve vodě nebo jiné tekutině (džus, mléko) po dobu 10 minut. Rozmíchejte s cereáliemi, v jogurtu, koktejlu, omáčce, salátu, použijte při pečení.

DÁVKOVÁNÍ

Nepřekračujte denní dávku 15 g.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte na chladném a suchém místě. Vhodné pro vegany. Země původu: Mexiko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.