Nezmeškejte SLEVOVOVÝ KUPÓN NA 30 % na legendární FRAGONARD. Kód kupónu 30FRAGO. Od 400 Kč na všechno mimo parfémové extrakty do 29.2.

BezVa Aloe vera a Angrešt 250 ml

Neohodnoceno
Ovocný koncentrát s aloe vera a angreštem SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a angreštu. Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, jde o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající ovocné limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte nápoj pro chladné zimní dny. BezVa jsou ovocné koncentráty vyrobené bez vaření (proto název BezVa), které v porovnání s konkurencí vynikají nižším obsahem cukru a mnohem vyšším obsahem ovoce. Nyní nabízíme 12 příchutí – od tradičních jako malina až po originální kombinace jako pampeliška a lípa. přírodní aroma a chuť spoustu ovoce originalita místo cukru pravé ovoce nevařené, nepasterizované plné vitamínů zdraví prospěšné
150 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení
BezVa Aloe vera a Angrešt 250 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ovocný koncentrát s aloe vera a angreštem SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a angreštu.

Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, jde o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající ovocné limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte nápoj pro chladné zimní dny.

BezVa jsou ovocné koncentráty vyrobené bez vaření (proto název BezVa), které v porovnání s konkurencí vynikají nižším obsahem cukru a mnohem vyšším obsahem ovoce. Nyní nabízíme 12 příchutí – od tradičních jako malina až po originální kombinace jako pampeliška a lípa.

  • přírodní aroma a chuť
  • spoustu ovoce
  • originalita
  • místo cukru pravé ovoce
  • nevařené, nepasterizované
  • plné vitamínů
  • zdraví prospěšné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.