Balanční dřevěné kameny 10ks

Neohodnoceno
Podíváte se na první video, kde balancují s kameny a řeknete si "To je brnkačka!". Není to tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Dokážete naskládat všech deset balančních kamenů na sebe? Kdo nezkusí, tak neví. Kameny jsou nepravidelné a na postavení vysoké věže potřebujete zapojit veškerou svou kreativitu a plně se soustředit. Perfektní řešení pro ventilaci nahromaděného stresu z každodenního života. Chvilka oddychu a pekelného soustředění jsou v těchto situacích zaručenými lékaři. Obsah balení: 4x malý kámen (3,8 x 2,3 x 2,3 cm) 4x střední kámen (3,8 x 2,5 x 2,5 cm) 2x velký kámen (5 x 3,8 x 3,8 cm) Technické specifikace: Obsah balení: 10 kamenů Materiál: dřevo (opracované a barvené) Velikost balení: 20 x 14 x 4 cm Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu nebezpečí vdechnutí malých částic!
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Nedostupné
Možnosti doručení
301 Kč / ks
Balanční dřevěné kameny 10ks
Neohodnoceno

Podíváte se na první video, kde balancují s kameny a řeknete si "To je brnkačka!". Není to tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Dokážete naskládat všech deset balančních kamenů na sebe? Kdo nezkusí, tak neví. Kameny jsou nepravidelné a na postavení vysoké věže potřebujete zapojit veškerou svou kreativitu a plně se soustředit.

Perfektní řešení pro ventilaci nahromaděného stresu z každodenního života. Chvilka oddychu a pekelného soustředění jsou v těchto situacích zaručenými lékaři.

Obsah balení:

  • 4x malý kámen (3,8 x 2,3 x 2,3 cm)
  • 4x střední kámen (3,8 x 2,5 x 2,5 cm)
  • 2x velký kámen (5 x 3,8 x 3,8 cm)

Technické specifikace:

  • Obsah balení: 10 kamenů
  • Materiál: dřevo (opracované a barvené)
  • Velikost balení: 20 x 14 x 4 cm
  • Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu nebezpečí vdechnutí malých částic!

Ilustrační videa:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.