Neohodnoceno

Antigenní test Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device 20 ks ze slin, balení 20 ks

Rychlý antigenní test původce COVID-19

Rychlý test ze slin na antigen koronaviru SARS-Cov-2, neinvazivní antigenní test, pro samotestování v domácnosti nebo ve firmě či škole (proplácí zdravotní pojišťovna).

Pro antigenní test byla udělena výjimka Ministerstva zdravotnictví podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

V balení 20 ks.

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem (> 100 ks)
Kód: 318
Značka: REALY TECH
1 200 Kč / ks
Kategorie: Rychlé antigenní testy
Způsob odběru vzorku: ze slin
Typ testu: do 15 min, rychlý test
Obsahuje kompletní potřeby: Ano

Rychlý diagnostický test pro samotestování

In vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-Cov-2 přítomných v lidských slinách, používá rychlou imunochromatografickou metodu. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

Neinvazivní antigenní test pro samotestování

Test s jednoduchým a snadným odběrem vzorku ze slin.

Princip a charakteristika rychlého antigenního testu Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device (saliva/ze slin)

Antigenní rychlotestovací zařízení z lidských slin na nový koronavirus (SARS CoV 2) je imunochromatografický membránový test, který využívá vysoce citlivé monoklonální protilátky proti novému koronaviru.

Testovací proužek má 3 částí:

 • vzorková podložka,
 • reagenční podložka a
 • reakční membrána.

Princip rychlého testu

Reagenční membrána obsahuje koloidní zlato konjugované s monoklonálními protilátkami proti novému koronaviru; reakční membrána obsahuje sekundární protilátky proti novému koronaviru a polyklonální protilátky myšího globulinu, které jsou předem imobilizované na membráně. Když je testovací zařízení vloženo do vzorku slin, konjugáty vysušené v reagenční vložce se rozpustí a migrují spolu se vzorkem.

Pokud je ve vzorku přítomen nový koronavirus, komplex vytvořený mezi konjugátem protilátek proti novému koronaviru a virům bude zachycen specifickým monoklonální proti novému koronaviru, kterým je potažena oblast T. Bez ohledu na to, zda vzorek obsahuje virus nebo ne, roztok pokračuje v migraci a setkává se s dalším činidlem (protilátka proti myšího IgG), které se váže na zbývající konjugáty, čímž vytváří červenou čáru v oblasti C.

Antigenní rychlotest Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device (saliva/ze slin) může SARS COV 2 nukleoprotein (hlavní) a spike protein.

Více ne ž 90% protilátek použitých v testu je SARS COV 2 antinukleoprotein a cílovým proteinem je SARS COV 2 nukleoprotein. Zbytek protilátek použitých v testu je antispike protein a cílový protein je konstantní fragment SARS COV 2 spike proteinu.

Varianty koronaviru

Test spolehlivě rozpozná i "britskou" či "jihoafrickou" variantu koronaviru, neboť cílový fragment protilátky použité v testu nemutoval. K mutacím dochází na především na RBD fragment S proteinu.

 

UPOZORNĚNÍ                                                                              

 • Jen diagnostické použití in vitro.
 • Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby.
 • Test slouží pouze k jednorázovému použití
 • Před otevřením zkontrolujte, zda není poškozena fólie sáčku s testem.
 • Test provádějte při pokojové teplotě 15 až 30 °C.
 • Při manipulaci se vzorky používejte rukavice, nedotýkejte se membrány činidla  a okénka testu ve vyhodnocovací části.
 • Všechny vzorky a použité příslušenství by měly být považovány za infekční a likvidovány v souladu s místními předpisy.
 • Nepoužívejte vzorky s příměsí krve.
 • Neměly byste činit jakékoliv závěry o zdravotním dopadu získaných výsledků, aniž byste tyto výsledky nejdříve konzultoval se svým lékařem.
 • Pokud tento diagnostický zdravotnický prostředek in vitro pro sebetestování používáte pro sledování existující nemoci, můžete pozměnit způsob léčby pouze tehdy, pokud jste byli v tomto smyslu náležitě proškoleni.