7 Day Sugar Detox Kit 14 kapslí

3 hodnocení
Značka: Viridian

Detox od cukru

Sedmidenní kůra, jak se oprostit od závislosti na nadměrných dávkách cukrů a vrátit se zpět do rovnováhy. Sugar Detox obsahuje chrom, skořici, které přispívají k udržení normální hladiny glukózy v krv. Doplňuje je kyselina lipoová. Součástí boxu je doplněk stravy a plán s tipy na vyhýbání se cukru na 7 dní. Při dodržování jednotlivých kroků se po sedmi dnech budete cítit proměnění.

Dostupnost Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení
200 Kč / ks
7 Day Sugar Detox Kit 14 kapslí
3 hodnocení
Značka: Viridian
sugar detox chromium cinamon complex 14 kapsli
Low Carb & Keto
4,7 3 hodnocení

Chromium & Cinamon Complex - 7 Day Sugar Detox

7 Day Sugar Detox Kit je sedmidenní kůra, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na zlepšení celkové kondice v případě, že se necítí dobře.

Cukr je normálním zdrojem energie, v dnešní době plné rafinovaných potravin ho však můžeme přijímat nadměrné množství. Pokud se dlouhodobě necítíte v kondici, může být na vině právě toto. Sugar Detox Kit je cesta, jak se oprostit od závislosti na nadměrných dávkách a vrátit se zpět do rovnováhy.

Jak to funguje?

Sugar Detox obsahuje chrom, skořici a kyseliny lipoovou. Chrom a skořice přispívají k udržení normální hladiny glukózy v krvi*, chrom navíc přispívá i k normálnímu metabolismu makroživin*. Kyselina lipoová toto působení synergním způsobem doplňuje.

Sugar Detox Kit je komplexní cesta ke změně - její součástí je doplněk stravy, recepty na každý den a vyhýbání se cukru. Při dodržování jednotlivých kroků se po sedmi dnech budete cítit proměnění.

Jak na to?

  • Užívejte Chromium & Cinnamon Complex
  • Vyhněte se jakémukoli cukru a umělým sladidlům – povolené množství je 0
  • Vyhněte se slazeným drinkům
  • Vyhněte se rafinovaným potravinám
  • Jezte 3 jídla denně – stabilní hladina cukru v krvi
  • Dopřejte si dostatek zeleniny, ovoce konzumujte nanejvýš 2-3x denně
  • Pijte dostatek vody

 


SLOŽENÍ

1 kapsle obsahuje: chrom (pikolinát chromitý) 500 µg (1250 % doporučené denní dávky), extrakt z kůry skořice cejlonské (Cinnamomum zeylanicum) 200 mg (odpovídá 1600 mg sušené skořici), kyselina alfa-lipoová (ALA) 150 mg, veganská kapsle (hydroxy propyl methylcelulóza).

DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle dvakrát denně během jídla, pokud neurčí lékař jinak.

Upozornění:

 

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku, neurčí-li lékař jinak. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 Vitamíny a minerály
v 1 kapsli
Chrom 500 mcg (1250%*)Ostatní a speciální doplňky
v 1 kapsli
ALA - Alfa Lipoová kyselina 150 mg
extrakt z kůry skořice cejlonské 200 mg

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Informace na tomto webu v žádném příadě nemohou nahradit odborné posouzení lékařem a lékařém nařízenou léčbu. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Doplňky stravy nejsou lék.